Rishikimi i kazinosë PartyPoker 2023

PartyPoker është një nga dhomat më të mira të pokerit në botë. Institucioni filloi të funksionojë në 2001 nën një licencë në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja është e disponueshme në 304 vende. Sidoqoftë, vetë faqja mbështet vetëm gjermanisht dhe anglisht. Bookmaker u ofron përdoruesve një shumëllojshmëri të llojeve të pokerit dhe makinave të fatit. Përdoruesit vlerësuan shumëllojshmërinë e softuerit, dizajnin lakonik dhe navigimin e lehtë. Ju mund të luani Party Poker si nga një PC ashtu edhe nga një pajisje celulare.

Bonus:600 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 600 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e PartyPoker

Faqja e kazinosë është bërë në dizajn bardh e zi. Komandat aktive theksohen dhe kategorizohen. Ndër argëtimet e lojërave të fatit në faqe mund të gjeni:

 • automate;
 • lojëra jackpot;
 • poker;
 • ruletë dhe shkop polici.

kazino partiake

Nuk ka baste sportive në kazino. Por kjo kompensohet nga një sërë automatesh, lojërash tavoline dhe ngjarje tematike në të cilat luhen çmime nga institucioni.

Soft (makina slot)

Party Poker bashkëpunon me zhvillues të famshëm të automateve, duke përfshirë:

 • Tigri i Kuq;
 • Microgaming;
 • playtech;
 • Evolution Gaming;
 • Netent dhe të tjerët.

parti-slots

Nuk ka dyshim për cilësinë e automatëve. Vetë lojërat në faqe janë të ndara për ta bërë më të lehtë për përdoruesin të gjejë atë që i nevojitet. Gjithashtu, faqja është e pajisur me një kërkim. Makineritë më të njohura përfshijnë:

 • Libri i Charms;
 • Bambu i madh;
 • Mega Don;
 • Big Bass Splash;
 • Shpata dhe Graali dhe të tjerët.

Dhe për ata që duan të rrezikojnë, krijuesi i basteve ka shtuar lojëra me një çmim të parë të madh në një kategori të veçantë.

Kazino live dhe poker

Institucioni është i famshëm për shumëllojshmërinë e argëtimit të pokerit. Përveç kësaj, ju mund të merrni pjesë në turne dhe të fitoni çmime në para nga kazino. Ngjarje të ngjashme mbahen çdo ditë, dhe ato gjithashtu ndahen në kategori. Dhe për ata që pëlqejnë modalitetin në kohë reale, krijuesi i basteve ka shtuar një format live. Ju zgjidhni një tryezë falas dhe luani me tregtarët dhe kumarxhinjtë e drejtpërdrejtë.

parti-live

PartyPoker Mobile

Kazino është në dispozicion për shkarkim në Windows, android dhe IOS. Ju gjithashtu mund të luani dhomën e pokerit në një shfletues nga një kompjuter ose telefon. Për të instaluar një aplikacion të pavarur:

 1. Lëvizni faqen te mbishkrimi “luani poker online”.
 2. Klikoni në “aplikacionin e pokerit për celular”.
 3. Klikoni në “Shkarko tani”.
 4. Instaloni skedarin në desktopin e telefonit tuaj.

parti-mobil

Shkarkimi i aplikacionit Party Poker zgjat disa sekonda. Versioni celular i kazinosë nuk është i ndryshëm nga versioni i PC. Ka të njëjtat funksione, të njëjtin dizajn dhe ndërfaqe. Sidoqoftë, të luash në telefon ka një sërë përparësish:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • aftësia për të aktivizuar njoftimet për të mos humbur një ngjarje të veçantë;
 • punon shpejt dhe pa dështime;
 • gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të kazinosë;
 • funksionon në çdo pajisje, pavarësisht nga modeli, fuqia dhe viti i prodhimit.

Sidoqoftë, edhe nëse luani në një PC, kjo nuk ndikon në asnjë mënyrë fitimet. Aftësitë e të gjithë lojtarëve janë të njëjta. Gjëja kryesore është të mos rrëmbeheni dhe të rrezikoni me moderim. Dhe atëherë fati do të jetë në anën tuaj.

Si të regjistroheni në PartyPoker

Për të përdorur kazinonë, duhet të krijoni një profil. Përndryshe, faqja do të jetë e disponueshme vetëm për shikim dhe rishikim. Autorizimi zgjat jo më shumë se një minutë dhe zhvillohet në 3 faza:

 • Klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë.
 • Në fazën e parë, shkruani emailin tuaj, krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.
 • Klikoni “vazhdoni” dhe plotësoni të dhënat sipas pasaportës.
 • Shkruani numrin e telefonit, qytetin dhe adresën e vendbanimit.
 • Kontrolloni kutinë në fund dhe, nëse dëshironi, regjistrohuni në buletinin e kazinosë.
 • Kliko “krijo një llogari”.

parti-regjistrim

Për ta bërë më të lehtë përdorimin e sajtit, aktivizoni përkthyesin. Pas krijimit të një llogarie, do t’ju duhet të kaloni përmes verifikimit. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat nuk transmetohen askund dhe mbrohen nga rrjedhjet. Identifikimi konfirmon moshën madhore të përdoruesit dhe mendjen e tij. Për ta kaluar:

 • Shkoni në llogarinë tuaj personale dhe klikoni “detajet e llogarisë sime”.
 • Kliko “Verifiko identitetin”.
 • Ngarkoni një skanim të një dokumenti identiteti dhe zgjidhni vendin e lëshimit.
 • Ngarkoni foton në sistem dhe prisni një përgjigje nga administrata e faqes.

Verifikimi i dokumenteve zgjat mesatarisht 2 ditë. Kalimi i verifikimit jep të drejtën për të përdorur faqen plotësisht dhe për të tërhequr fonde në një llogari personale.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në PartyPoker

Pas krijimit të një profili, duhet të rimbushni portofolin. Përndryshe, goditja e jackpot-it nuk do të funksionojë. Të gjitha transaksionet financiare ndodhen në llogarinë tuaj personale. Thjesht shtypni butonin e arkës. Aty do të gjeni tërheqjen dhe depozitimin e fondeve, historikun e pagesave dhe do të mund të redaktoni informacione rreth mënyrave të pagesës. Ndër metodat e disponueshme të rimbushjes së portofolit dhe tërheqjes së fondeve:

 • karta bankare (Visa, Mastercard, Maestro);
 • kuletat elektronike (Luxon Pay, shumë më mirë);
 • sistemet e pagesave (Skrill, Neteller).

Paratë kreditohen në llogari menjëherë. Por tërheqja zgjat mesatarisht 3 ditë, në varësi të sistemit të zgjedhur të pagesave.

Sistemi i bonusit PartyPoker

Party Poker nuk ka një sistem shpërblimi kaq të zhvilluar si në kazinotë e tjera. Por institucioni vazhdimisht mban turne, ngjarje dhe gara me para në të cilat ka një shans për të fituar një sërë çmimesh. Për më tepër, faqja ka një sistem të kthimit të parave. Shuma e saj varet nga pikët e fituara nga përdoruesi. Sa më shumë pikë, aq më e madhe është përqindja e kthimit në llogarinë e lojtarit.

Party Poker gjithashtu lëshon periodikisht kode promocionale të personalizuara. Ata hapin akses në promovime ekskluzive dhe ju lejojnë të dyfishoni fitimet tuaja. Për të marrë kode të tilla promovuese, duhet të ndiqni lajmet e libralidhësve. Ata gjithashtu vijnë në listat e postimeve dhe postohen në rrjetet sociale të kazinove.

Rishikimi i videos së PartyPoker

Rishikimi i videos së Party Poker do të tregojë botën e kazinosë nga brenda, do të zbulojë gabimet tipike të fillestarëve dhe do t’ju tregojë se si të zvogëloni përqindjen e humbjeve. Do të mësoni dhe shihni të gjitha funksionet e disponueshme të institucionit, çipat e fshehura dhe do të merrni një bonus të këndshëm.

Të mirat dhe të këqijat e Party Poker

Pokeri i festave konsiderohet si një nga dhomat më të mira të pokerit. Një shumëllojshmëri e gjerë e argëtimeve të lojërave të fatit, turne me para dhe një sistem kthimi parash janë të disponueshme në sit. Për regjistrim, të ardhurit marrin bonuse të mirëseardhjes. Faqja në vetvete është bërë në një dizajn konciz me navigim të lehtë. Megjithatë, si çdo kazino, Party Poker ka të metat e veta.

pro Minuset
Aplikacion i përshtatshëm celular që funksionon pa dështime Periudha e gjatë e tërheqjes
Në dispozicion në 304 vende Sistemi i pazhvilluar i bonusit
Një gamë e gjerë lojërash nga zhvillues të famshëm Mbështetni ankesat
Turnetë me para mbahen rregullisht Mbështet vetëm 2 gjuhë
Ekziston një sistem i kthimit të parave Nuk ka baste sportive

Të luash Party Poker apo jo është zgjedhja personale e secilit. Sidoqoftë, krijuesi i basteve e ka dëshmuar veten në anën e mirë dhe vazhdon të fitojë popullaritet në mesin e kumarxhinjve.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

Si të shkarkoni Party Poker në Windows?
A është kazinoja e licencuar?
A është faqja e disponueshme në Francë?
A është e mundur të luash në sit falas?
A ka një shërbim mbështetës?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Si të shkarkoni Party Poker në Windows?
Për të shkarkuar kazinonë në kompjuterin tuaj, klikoni butonin "Shkarko" në faqen e internetit të libralidhësve. Komanda është e theksuar kështu që nuk do ta humbisni.
A është kazinoja e licencuar?
Po aktiviteti i sallës së pokerit është i legalizuar. Ajo operon nën një licencë në Mbretërinë e Bashkuar.
A është faqja e disponueshme në Francë?
Po, kazinoja është e disponueshme në 304 vende.
A është e mundur të luash në sit falas?
Jo, libralidhësi nuk ofron një funksion të tillë.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, mbështetja është e disponueshme 24/7.