Rishikimi i kazinosë PixBet

Libërbërësi i njohur PixBet është një nga më të vizituarit në Brazil. Ajo funksionon prej vetëm 1 viti dhe u ofron vizitorëve të saj shumë sporte për baste dhe një arsenal të madh lojërash kazino. Kompania po zhvillohet me sukses dhe është sponsor i 15 klubeve të futbollit brazilian, por ende nuk e ka arritur kulmin e saj, prandaj u ofron përdoruesve gjithnjë e më shumë mënyra të reja argëtimi. Libërbërësi ofron depozita të shpejta përmes sistemit Pix të përhapur në vend, një numër të madh bastesh futbolli me një linjë pikture elegante dhe mbështetje teknike gjatë gjithë kohës. Por ajo ka disa dobësi. Ndryshe nga shumë librash të tjerë, ai nuk ofron një bonus mirëseardhjeje dhe nuk ka transmetim të drejtpërdrejtë të ndeshjeve të basteve live.

Promo Code: WRLDCSN777
Jo
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Veçoritë e libralidhësit Pixbet

Organizata ekziston në tregun brazilian për pak më shumë se një vit, por gjatë kësaj kohe ka mbledhur shumë tifozë të cilët çdo ditë vënë baste për futbollin kombëtar dhe marrin pjesë në lojëra të fatit. Karakteristikat e zyrës përfshijnë:

 1. Lehtësia e depozitave dhe tërheqjeve sepse përdor sistemin e besueshëm Pix.
 2. Sporti kryesor është futbolli brazilian, por ka shumë lloje. Për çdo ndeshje, ofrohet një specifikim i plotë i ngjarjeve me shanse të larta.
 3. Për ata që duan të luajnë dhe të mos lidhen me një kompjuter desktop, ekziston një aplikacion celular.
 4. Gama të mëdha, pothuajse të pakufizuara të basteve sportive. Depozita minimale është nga 1 real, maksimumi është 10,000 real. Mund të tërhiqni deri në 100,000 reais në një operacion.

pixbetsite

Bast në kampionatet kombëtare në Pixbet

Sporti kryesor dhe deri më tani i vetmi për të cilin mund të vini bast është futbolli kombëtar brazilian. Në fakt, audienca është e madhe, kështu që kjo lojë ka një popullaritet të madh. Për këtë, kryesia e vendit i kushton vëmendjen kryesore dhe të gjitha ndeshjet e kampionatit kombëtar janë përfshirë në listën e basteshkruesve Pixbet. Tradicionalisht, më të njohurit janë:

 • Kupa Sao Paulo mes juniorëve;
 • Kampionati Brazilian;
 • Kupa e Brazilit;
 • Kampionati Shtetëror;
 • filxhan jeshil;
 • Kampionati i Brazilit për femra, etj.

Bastet para ndeshjes nuk janë aq argëtuese sa bastet live. Pavarësisht mungesës së fizibilitetit teknik të transmetimit të tij, shumica e lojtarëve bëjnë baste ekspres dhe lloje të tjera bastesh në këtë mënyrë. Ju gjithashtu mund të shikoni transmetimin në TV, dhe është gjithashtu e rëndësishme të ndiqni treguesit në tabelën në sit.

Bonus mirëseardhjeje në Pixbet

Megjithë investimet vazhdimisht në rritje në zhvillimin e saj, kompania ende nuk ofron bonuse të mirëseardhura. Por kjo nuk është një pengesë për lojtarët. Nga njëra anë, kjo është edhe mirë, pasi nuk keni nevojë të respektoni kushtet e krokodilit për bast, të cilat në 90% të rasteve rezultojnë të jenë pa fitime. Përdoruesi plotëson çdo shumë të dëshiruar dhe fillon të vë bast për kënaqësi.

Sigurisht, në të ardhmen e afërt një opsion i tillë do të shfaqet patjetër. Kjo është e qartë, duke qenë se e kanë të tjerë bastevënës të vjetër, duke i ngarkuar përdoruesit me një depozitë të parë prej 100% në një llogari të lojës, por deri në 600 reai. Bonusi i vetëm është një lojë në të cilën ju duhet të merrni me mend rezultatin e saktë në lojën e propozuar. Në rast fitoreje paguhen 12 realë.

Regjistrimi i një llogarie në Pixbet

Për të luajtur për para dhe për të marrë fitim të vërtetë, duhet të regjistroni një llogari në libralidhës. Nëse jeni shtetas i Brazilit, keni mundësinë të merrni pjesë në promovime të ndryshme. Për qytetarët e vendeve të tjera, vetëm loja është e disponueshme. Ka disa hapa që duhen ndjekur për të krijuar një llogari:

 1. Shkoni në faqen e regjistrimit, butoni ndodhet në këndin e sipërm të djathtë të faqes.
 2. Specifikoni CPF, mund të mësoni për të në faqen zyrtare të krijuesit të basteve.
 3. Futni të dhënat tuaja personale: adresën e emailit, fjalëkalimin, emrin dhe numrin e telefonit. 
 4. Verifikimi i kalimit, i cili do t’ju kërkojë të konfirmoni vendbanimin tuaj dhe të sqaroni shtetësinë.

pixbetreg

Bërja e bastit të parë në PixBet

Për të filluar të fitoni para në parashikimet në futbollin brazilian, duhet të identifikoheni në një llogari të krijuar më parë në faqen zyrtare të bastevebërësit. Të gjitha ngjarjet sportive janë të disponueshme në menunë, e cila ndodhet në anën e majtë të faqes. Për të gjetur shpejt kampionatin që ju intereson, mund të përdorni kutinë e kërkimit të integruar në sit nëse e dini emrin e saktë të tij. Kujtojmë se sporti kryesor është futbolli dhe varietetet e tij, por ka edhe gara me motor, regbi, e-sports, MMA, Dota 2, snooker dhe hobi të tjera.

bast pixbet

Vendosni bast në disa hapa:

 1. Zgjidhni sportin dhe ndeshjen ku dëshironi të vini bast.
 2. Në pjesën qendrore të faqes, zgjidhni një ngjarje.
 3. Ekzistojnë metoda të ndryshme bastesh në dispozicion: kombinime, baste të shumta, baste bazë.
 4. Në të djathtë, konfirmoni krijimin e një basti të vetëm ose të shumëfishtë dhe më pas regjistrojeni atë në sistem.

Nga ky moment, shuma e bastit do të debitohet nga llogaria juaj e lojërave. Nëse keni treguar më shumë se sa ishte në dispozicion në llogari, atëherë ajo mund të rimbushet shpejt përmes sistemit Pix dhe nuk ka nevojë të përsërisni procedurën.

Si të kaloni në versionin celular të PixBet

Faqja e internetit e zyrës së libralidhësve është përshtatur në mënyrë të përkryer me rezolucionet e ekranit të të gjitha pajisjeve celulare. Kur hapni versionin celular, nuk do të vini re ndonjë ndryshim midis tij dhe versionit të desktopit. Loja kërkon vetëm një lidhje të qëndrueshme në internet, por krijuesit e faqes së internetit të libralidhësve ofrojnë gjithashtu përdorimin e një aplikacioni celular, i cili është një analog i faqes kryesore. Aktualisht funksionon vetëm në pajisjet Android. Ai shpërndahet lirisht përmes dyqanit Google Play. Ju nuk keni nevojë të paguani për programin – ky është një softuer lojrash falas. Duhet të krijoni menjëherë një llogari në server, dhe më pas mund ta shkarkoni aplikacionin dhe ta futni atë.

pixbetapk

Slotet e kazinosë PixBet

Libërbërësi ofron jo vetëm bast në futboll dhe fitim prej tyre. Ju gjithashtu mund të luani lojëra elektronike dhe lojëra të ndryshme në internet në modalitetin demo ose për para të vërteta. Për ta bërë këtë, duhet të shkoni në seksionin e kazinosë dhe të gjeni llojin e lojërave të fatit që ju intereson.

Pavarësisht se institucioni funksionon që nga viti 2021, tashmë ka shumë lojëra në arsenalin e tij. Ka më shumë se 1000 hobi të ndryshme për të gjitha shijet. Lojërat janë paraqitur nga ofruesit më të mirë të ditëve të sotme. Ka automate klasike me mbështjellje dhe zare. Ka bingo, disa lloje presh, poker, letra gërvishtëse dhe shumë më tepër. Zgjidhni një lojë sipas dëshirës dhe karakterit tuaj për kohën e lirë. Fillimisht mund të luani pa depozitë në mënyrë që të provoni të gjitha mundësitë dhe të përpunoni teknologjinë, dhe rrjedhimisht për para. Mund të luani në një kazino të rregullt ose të jetoni me tregtarë të vërtetë.

Zhvilluesit e softuerit për PixBet

Katalogu i kazinove përmban lojëra nga zhvillues të mirënjohur që furnizojnë softuerin e tyre në tregun botëror në të gjithë botën. Numri i përgjithshëm i softuerëve është mbi 1000, kështu që ky numër përfshin produkte nga Playtech, Igrosoft, Microgaming, Fugaso, etj. Kushtojini vëmendje sloteve kryesore. Ju lutemi vini re se ka shumë lojëra me jackpot të mrekullueshëm. Softueri ngarkohet shpejt dhe funksionon pa frena.

Kazino live

Të luash në një kazino live realizohet nëpërmjet një videotelefonate. Teknologjia është përdorur për një kohë të gjatë dhe jep rezultate të mira. Një mënyrë e shkëlqyer për t’u argëtuar ndërsa ndiheni si në një atmosferë të vërtetë kazinoje. Kjo do të formojë një ndjenjë madhështore të realitetit.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Çdo kazino ka të mirat dhe të këqijat e veta. Libërbërësja PixBet është një organizatë premtuese në zhvillim që filloi vetëm në vitin 2021. Ajo investon shuma të mëdha në zhvillimin e saj, kështu që faqja, softueri i propozuar i lojërave dhe aplikacioni janë bërë me cilësi të lartë, por ende kanë të metat e tyre.

Të mirat:

 • softuer me cilësi të lartë dhe ndërfaqja më e zhytur në mendime; 
 • aftësia për të luajtur në çdo pajisje;
 • rimbushje dhe tërheqje e menjëhershme e parave;
 • Mbështetje teknike 24/7 për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje;
 • shumëllojshmëri lojërash.

Minuset:

 • pa bonuse;
 • nuk ka transmetim online të ndeshjeve;
 • një sistem për depozitimin dhe tërheqjen e parave;
 • legjitimiteti konfirmohet vetëm me një certifikatë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Çdo operacion me hyrje dhe dalje të parave kryhet përmes sistemit Pix. Zakonisht nuk duhen më shumë se 10 minuta, gjë që është befasuese, pasi shumë shërbime të tjera kanë një pritje të gjatë. Shqetësimi mund të jetë se jo të gjithë kanë mundësinë të punojnë me këtë shërbim.

Mbështetje

Një nga avantazhet kryesore të kazinosë dhe libralidhësve PixBet është një shërbim i përgjegjshëm dhe i rregullt i mbështetjes teknike. Ajo do ta zgjidhë shpejt problemin tuaj, pavarësisht nga natyra e origjinës së tij. Ju mund ta përdorni atë nga faqja e internetit duke përdorur lidhjen në llogarinë tuaj.

mbështetje për pixbet

Gjuhët

Për momentin, shërbimi është i disponueshëm vetëm në portugalisht.

Monedhat

Llogaria në lojë hapet ekskluzivisht në reale braziliane.

Liçensë

Bookmaker ka një licencë Curacao, kështu që faqja është e disponueshme nga çdo vend në botë. Për të anashkaluar bllokimin nga Roskomnadzor, duhet të përdorni një VPN.

Parametrat kryesorë të PixBet

Burimi zyrtar https://pixbet.com/
Liçensë Curacao.
Viti i themelimit 2021
Pronari
Depozitë/tërheqje Pix
Ofruesit e softuerit Pragmatic Play, Fugaso, Endorphina, Booming Games, Microgaming, Igrosoft, NetEnt, Belatra, Playtech, etj.
Depozita minimale Nga 1 real.
Versioni celular Aplikim për Android.
Mbështetje Përmes mbështetjes së integruar dhe postës elektronike.
Llojet e lojërave Slots, ruletë, kazino live, lojëra tavoline, baste sportive.
Monedhat Reale.
Gjuhët portugeze.
Dhuratë e mirëseardhjes Jo
Përparësitë Depozitim dhe tërheqje e shpejtë e parave.
Regjistrimi Futja e të dhënave personale dhe konfirmimi.
Verifikimi Me kërkesë të administratës për tërheqje.

FAQ

A është e sigurt të luash në kazino PixBet?
Kazinotë në internet dhe bastebërësit kanë funksionuar për jo më shumë se një vit, por organizata ka një licencë Curacao, kështu që është mjaft e sigurt për të luajtur.
A është falas për të luajtur?
Varet nga loja e zgjedhur dhe ofruesi që e ka ofruar. E disponueshme me dhe pa modalitetin demo. Meqenëse basti minimal është i vogël, mund të luani edhe për para.
Si të bëni një depozitë?
Për të rimbushur llogarinë e lojës, duhet të shkoni në faqen e hyrjes duke klikuar butonin “Depozitim”, të zgjidhni mënyrën e pagesës Pix, të vendosni shumën e dëshiruar dhe të klikoni përsëri butonin “Depozitim” për të përfunduar. Nuk ka asnjë tarifë transaksioni.
Informacioni i nevojshëm për të krijuar një llogari?
Për të regjistruar një llogari, do t’ju duhet të jepni CPF, emrin e përdoruesit, adresën e emailit, fjalëkalimin dhe numrin e telefonit.
Cilat kazino PixBet ofrojnë bonuse?
PixBet Casino ofron vetëm një bonus. Ju duhet të merrni me mend rezultatin e saktë në lojën e paraqitur. Shpërblimi është 12 real.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira