Rishikimi i kazinosë Ruby Fortune 2023

Ruby Fortune është një kazino e regjistruar në 2003 nga Bayton Limited. Institucioni funksionon nën licencën e Maltës dhe Kanadasë. Vetë faqja e libralidhësve është krijuar në një ndërfaqe origjinale dhe elegante. Kumarxhinjtë e vlerësuan jo vetëm atë, por edhe navigimin e disponueshëm, një përzgjedhje të madhe argëtimi dhe një sistem të zgjeruar bonusesh. Ju mund të luani në kazino si nga një PC ashtu edhe nga një celular. Megjithatë, ju lutemi vini re se faqja shpesh nuk është e disponueshme. Prandaj, duhet të aktivizoni VPN ose të përdorni një “pasqyrë” funksionale.

Bonus:750 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
750 dollarë
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Ruby Fortune

Kazinoja është e dekoruar në një dizajn individual. Mbizotëron ngjyra e bardhë, komandat aktive theksohen dhe theksohen me ikona të veçanta. Ndër argëtimet e lojërave të fatit mund të shihni:

 • kazino;
 • automate;
 • ruletë;
 • blackjack;
 • lojëra në tavolinë;
 • lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

faqe interneti rubin

Sajti gjithashtu ka kategori të veçanta me historinë e institucionit, bonuse nga libralidhësi, statistika në internet të fitimeve dhe të tjera. Duke përdorur një komandë të veçantë, mund të ndryshoni gjuhën e faqes në atë që ju nevojitet.

Soft (makina slot)

Libërbërësi u ofron përdoruesve slot machines nga zhvillues të mirënjohur, duke përfshirë Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming dhe të tjerë. Makinat e fatit më të famshëm përfshijnë:

 • 25000 kthetra
 • AbbaCatDabra;
 • muzeu i rrugës;
 • Mosha e Athinës dhe të tjerëve.

rubin-slots

Lojërat ndahen sipas niveleve të vështirësisë, llojeve. Dhe për ta bërë më të lehtë lundrimin në to, krijuesit e kazinosë shtuan një kërkim, seksione “të reja”, “popullore”.

Kazino live

Për adhuruesit e modalitetit në kohë reale, krijuesi i basteve ka shtuar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ju jeni duke luajtur në tavolinë këtu dhe tani me të njëjtët përdorues si ju. Kazino live ju lejon të zhyteni në atmosferën e lojërave të fatit dhe të kaloni një kohë të mirë. Për të luajtur në këtë format, thjesht shkoni te skeda e duhur dhe zgjidhni një dhomë të lirë.

Nuk ka objekte të basteve sportive. Por mungesa e tyre kompensohet nga një numër i madh argëtimesh, garash, ngjarjesh nga libralidhësi dhe çmime të këndshme.

Versioni celular i Ruby Fortune

Ju gjithashtu mund të luani në kazino nga smartphone juaj. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë. Mjafton të shkoni në faqen e internetit të libralidhësve nga një shfletues celular. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen tuaj dhe do të hapë versionin e telefonit. Nëse është më e përshtatshme për ju të luani përmes aplikacionit, atëherë mund të shkarkohet për IOS përmes App Store. Për të instaluar një kazino në Android:

 • Kalo te Ruby Fortune.
 • Lëvizni në fund të faqes.
 • Gjeni komandën “instaloni skedarin apk android” dhe klikoni mbi të.
 • Prisni për shkarkimin.
 • Zhziko programin.

celular rubin

Instalimi i aplikacionit zgjat më pak se një minutë. Versioni celular ka të njëjtat veçori si në PC, të njëjtën ndërfaqe të këndshme dhe të njëjtin navigim të lehtë. Sidoqoftë, të luash nga një smartphone ka një sërë përparësish:

 • gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të kazinosë;
 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • nuk kërkon shkarkim;
 • punon pa dështime;
 • disponueshme në IOS/android.

Avantazhi kryesor i versionit celular është aksesueshmëria. Nuk ka nevojë të kërkoni një kompjuter nëse nuk është në dorë. Mjafton të hapni një aplikacion ose një faqe interneti kazino në një smartphone. Në të njëjtën kohë, loja nga celulari nuk shkakton bezdi dhe nuk është e ndryshme nga kompjuteri.

Regjistrimi me Ruby Fortune

Për të përdorur kazinonë, duhet të identifikoheni. Përndryshe, faqja do të jetë e disponueshme vetëm për shikim dhe rishikim. Pas krijimit të një profili, do të jeni në gjendje të:

 • vendosni baste dhe fitoni;
 • depozitimi dhe tërheqja e fondeve;
 • përdorni të gjitha funksionet e faqes;
 • merrni bonuse;
 • luaj falas në disa automat;
 • marrin pjesë në llotaritë fituese;
 • kontaktoni mbështetjen.

rubin-regjistrimi

Regjistrimi zgjat disa minuta. Për ta kaluar:

 • Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni “krijoni një llogari”.
 • Zgjidhni një vend.
 • Krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.
 • Shkruani emailin dhe numrin tuaj të telefonit.
 • Plotësoni të dhënat personale sipas pasaportës dhe adresës së vendbanimit.
 • Kontrolloni kutitë në 3 kutitë e poshtme.
 • Klikoni “regjistrohu”.

Pas krijimit të një profili, mund ta përdorni faqen plotësisht. Megjithatë, për të tërhequr xhekpotin, do t’ju duhet të kaloni përmes identifikimit. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat personale mbrohen dhe nuk transferohen askund. Për të kaluar verifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose dërgoni të dhënat e nevojshme përmes llogarisë tuaj personale. Mesatarisht, identifikimi konfirmohet në 1-2 ditë. Ju lutemi vini re se nëse e kaloni këtë hap, qasja në kazino mund të jetë e kufizuar. Verifikimi konfirmon moshën dhe shëndetin e përdoruesit.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në Ruby Fortune

Pas regjistrimit dhe identifikimit, ju duhet të rimbushni portofolin tuaj në mënyrë që të arrini çmimin e parë. Kazinoja ofron versione falas të automateve. Por ato janë të destinuara vetëm për njohje me makinën. Kjo do të thotë, nuk do të funksionojë të tërheqësh fitimet. Për të luajtur për para të vërteta:

 • Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni në bilancin tuaj.
 • Kërkoni komandën e lartë lart.
 • Futni shumën e dëshiruar dhe zgjidhni mënyrën e pagesës (kartat bankare, kuletat elektronike, sistemet e pagesave).
 • Konfirmo pagesën.

Fondet kreditohen menjëherë. Kufijtë e tërheqjes varen nga sistemi i pagesave. Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve përditësohen vazhdimisht. Prandaj, nuk ka shifra të sakta. Mesatarisht, tërheqja e kushit kryhet brenda 1-3 ditëve.

Sistemi i bonusit Ruby Fortune

Libërbërësi shpërblen bujarisht përdoruesit aktivë. Lista e shpërblimeve përditësohet çdo ditë. Ju mund të zgjidhni promovimin që ju intereson. Thjesht shkoni te skeda “Oferta”. Ekziston gjithashtu një sistem shpërblimi i nivelit për të gjithë lojtarët. Ai përfshin 5 statuse:

 • argjendi (2500 pikë);
 • ari (12000 pikë);
 • platini (50,000 pikë);
 • diamant (125,000 pikë);
 • VIP (me ftesë).

Për të marrë një ose një gradë tjetër, mjafton të luani në mënyrë aktive dhe të grumbulloni pikë. Sa më shumë prej tyre, aq më i lartë është statusi dhe aq më shumë shpërblime nga institucioni që merrni. Pas regjistrimit, 2500 pikët e para u jepen fillestarëve dhe u caktohet një gradë argjendi. Libërbërësi gjithashtu mban rregullisht konkurse, turne dhe ngjarje tematike ku mund të fitoni çmime nga kazino.

Ju lutemi vini re se çdo bonus i marrë në sit duhet të vihet bast. Duhet të plotësohen gjithashtu disa kërkesa. Çdo promovim ka kushtet e veta të përdorimit. Ju mund të njiheni me to në faqen e internetit. Ju lutemi vini re se mospërputhja me këto kërkesa do të rezultojë në anulimin e bonusit.

Rishikimi i videos së Ruby Fortune

Rishikimi i videos së Ruby Fortune do t’ju prezantojë me kazinonë nga brenda, pajisjen dhe çipat e saj. Në të, do të mësoni se si të rrisni përqindjen e fitimeve, çfarë gabimesh bëjnë fillestarët dhe si të anashkaloni bllokimin e faqes. Do të merrni gjithashtu rekomandime dhe këshilla për lojërat nga lojtarët me përvojë.

Të mirat dhe të këqijat e Ruby Fortune

Ruby Fortune është popullor dhe i besuar nga përdoruesit. Kazinoja plotësohet çdo ditë me lojëra, bonuse dhe ngjarje të reja. Specialistët në shërbimin mbështetës përgjigjen menjëherë dhe ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve me sitin. Faqja në vetvete është shumëngjyrëshe dhe e qartë. Sidoqoftë, si çdo libralidhës, Ruby Fortune ka jo vetëm avantazhe, por edhe disavantazhe.

pro Minuset
Ndërfaqe me ngjyra dhe navigim i arritshëm Nuk disponohet në shumë vende
Shumëllojshmëri argëtimi për lojërat e fatit Versionet demo të automateve janë të disponueshme vetëm pas regjistrimit
Version i shpejtë dhe i përshtatshëm celular që nuk keni pse ta shkarkoni Faqja kryesisht paraqet lojëra nga vetëm një zhvillues
Ekziston një aplikacion për IOS/Android Vonesa në pagesën e kush
Sistemi i zgjeruar i bonusit Nuk mbështet kriptovalutat
Është e mundur të përktheni faqen në një gjuhë më të kuptueshme për ju Nuk ka sistem të kthimit të parave

Nëse do të luani ose jo Ruby Fortune është një zgjedhje personale. Megjithatë, ju lutemi vini re se kazino përditësohet vazhdimisht. Dhe së bashku me të, një listë e vendeve të lejuara, gjuhëve të disponueshme për përkthim dhe parametrave të tjerë të institucionit. Prandaj, shpesh libralidhësi nuk është i disponueshëm. Nëse faqja nuk hapet, atëherë përdorni zgjidhjet: VPN, shfletues të veçantë.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A ka institucioni një licencë?
A ka një shërbim mbështetës?
A ka versione demo të automateve?
Si funksionon sistemi i pagesave në sit?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka institucioni një licencë?
Po, aktiviteti i libralidhësve është i ligjshëm, por vetëm në territorin e vendeve të lejuara. Vetë institucioni operon nën licencën e Maltës dhe Kanadasë.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, ekspertët përgjigjen rreth orës. Vetëm mbani në mend se shërbimi mbështetës i faqes është në anglisht.
A ka versione demo të automateve?
Po, ka, por jo për të gjitha automatet. Demonstrimet hapen pas regjistrimit.
Si funksionon sistemi i pagesave në sit?
Tërheqja e fondeve kryhet gjatë ditëve të javës. Afati për kreditimin e fitimeve varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse kazinoja nuk hapet, aktivizoni VPN-në ose përdorni "pasqyrën" zyrtare të punës.