Rishikimi i kazinosë në internet Slottica 2023

Faqja e lojërave të fatit filloi të funksionojë në vitin 2018 nën menaxhimin e Atlantic Management BV. Në të njëjtën kohë, burimi mori licencën e duhur nga Curacao, e cila vetëm konfirmon besueshmërinë dhe sigurinë e tij. Platforma mbrohet nga protokolli modern TSL, i cili parandalon vjedhjen e informacionit të përdoruesit dhe hakerimin e vetë faqes. Dallimet kryesore midis kazinosë Slottica dhe institucioneve të tjera të ngjashme janë menaxhim jashtëzakonisht i thjeshtë dhe në të njëjtën kohë i kuptueshëm. Nuk do të ketë shumë elementë të ndritshëm ose një sfond të ndritshëm, i cili, natyrisht, ndihmon për t’u përqëndruar në lojë sa më shumë që të jetë e mundur. Epo, për të fituar akses në çdo lojë ose llogari personale, thjesht duhet të klikoni në butonin e duhur në panelin e sipërm.

Bonus:200% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200%
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

slottica

Bonusi i kazinosë Slottica

Për fillestarët që sapo kanë krijuar një llogari, kazino Slottica ka tre oferta interesante për të zgjedhur:

 • 200% për rimbushje nga 7 dollarë;
 • 150% për rimbushje nga 65 dollarë;
 • 100% për rimbushje nga 72 dollarë.

Për të marrë me saktësi dhuratën e nevojshme nga qendra e lojërave të fatit, lojtarët do të duhet të bëjnë një depozitë brenda 7 ditëve pas regjistrimit. Pas kësaj, bonusi do të pastrohet në përputhje me shumëzuesin e dhënë x45 dhe bastin minimal prej $2. Sidoqoftë, duhet të kuptoni se mund të fitoni fondet vetëm në makina të caktuara slot!
slottica-promovime
Ju mund të gjeni një listë të plotë të lojërave të lejuara në kushtet e vetë promovimit. Përveç bonusit të rimbushjes, përdoruesit mund të presin rrotullime falas prej 20 copë në ditë për 10 ditë. Ekziston gjithashtu një bonus specifik në para që do të kreditohet në një format vijues. Kjo do të thotë, së pari duhet të fitoni dhuratën e parë, dhe më pas të përdorni tjetrën.

Skema për llogaritjen e shtesës në varësi të numrit të rimbushjes

Depozitë Interesi i marrë
një 200%
2 100%
3 dhe 4 pesëdhjetë%
5 25%

Për të vënë bast çdo bonus, lojtari i fatit do të ketë një javë, ndërsa fondet duhet të hidhen x2 herë. Pra, shuma totale e dhuratës së mirëseardhjes mund të jetë deri në 1,450 dollarë, që është shumë e mirë për një ofertë mirëseardhjeje.

program bonus

Për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbështetur eksitimin e lojtarëve të rregullt, kazino Slottica mban rregullisht promovime dhe turne të ndryshëm. Gjithashtu, programi aktual i besnikërisë ju lejon të stimuloni lojtarët e regjistruar tashmë:

 • bonus deri në 200% për 3 depozitat e para;
 • dhuratat të hënën – 87 dollarë;
 • orë të lumtura për të rritur pagesat;
 • rimbursimi në formën e kthimit të parave të gatshme;
 • dhurata origjinale për ditëlindje;
 • 125 rrotullime falas në lojëra elektronike të njohura të lojërave kur depozitoni nga 87 dollarë.

Veçanërisht lojtarët aktivë mund të kenë mundësinë të marrin pjesë në programin VIP. Falë këtij statusi special, përdoruesit janë të garantuar të marrin pjesë në turne ekskluzive, të komunikojnë me një menaxher personal, të llogarisin në rritjen e pagesave, rritjen e kthimit të parave, etj.

Si të regjistroheni në kazino

Dëshironi të filloni të luani për para të vërteta në faqen zyrtare të Slottica? Atëherë duhet patjetër të regjistroheni! Para së gjithash, klikoni në butonin “Regjistrohu” në pjesën e sipërme të djathtë të ekranit. Pastaj ndiqni udhëzimet e shkurtra:

 1. Ju lutemi shkruani një adresë të vlefshme emaili.
 2. Dilni me një fjalëkalim të fortë për të hyrë në platformë në të ardhmen.
 3. Vendosni për një nga 22 monedhat e lojës në dispozicion.
 4. Konfirmoni moshën tuaj dhe lexoni rregullat e burimit.

slottica-regjistrimi

Gjithashtu, për të kursyer kohë, mund të identifikoheni përmes rrjeteve sociale të njohura. Por, përpara se të tërhiqni paratë tuaja të fituara, do t’ju duhet të vendosni informacione të vërteta për veten tuaj:

 • Emri dhe mbiemri, si dhe data e lindjes.
 • Specifikoni vendin, qytetin, kodin postar dhe adresën e shtëpisë.

Verifikimi

Pastaj do t’ju duhet të konfirmoni emailin tuaj dhe numrin e telefonit. Për t’u identifikuar shpejt, lidhni llogarinë tuaj me ndonjë nga rrjetet sociale të disponueshme. Dhe, sigurisht, mos harroni të kaloni përmes identifikimit në mënyrë që të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet në të ardhmen. Procedura është si më poshtë dhe konsiston në dërgimin e fotove/skanimeve të dokumenteve të caktuara:

 • faqen e parë të pasaportës ose patentës së shoferit;
 • një faqe regjistrimi ose një pagesë e re për shërbimet komunale.

Pasi përdoruesi të ngarkojë dokumentet në faqe, duhen vetëm disa orë për t’i kontrolluar ato. Verifikimi i suksesshëm ju lejon jo vetëm të rimbushni bilancin, por edhe të tërheqni fonde pa u shqetësuar për paratë tuaja.

Versioni celular dhe aplikimi i kazinosë “Slottica”

Ju mund të luani makina të ndryshme slot jo vetëm në një kompjuter personal, por edhe në çdo pajisje moderne celulare me lidhje interneti. Sepse kazino Slottica ka përshtatur platformën e saj për pajisje të ndryshme, falë të cilave lojtarët e fatit kanë mundësinë të luajnë në çdo vend dhe kohë të përshtatshme.

slottica celular

Versioni celular ndryshon nga versioni desktop në një dizajn më kompakt dhe dizajn të thjeshtuar, duke e bërë të përshtatshëm për t’u përdorur edhe në ekrane të vogla. Për më tepër, lojtarët do të jenë në gjendje të shkarkojnë softuer të veçantë bazuar në sistemin operativ Android si nga burimi zyrtar ashtu edhe në faqet tematike. Për instalimin e softuerit, klientët e kazinosë mund të llogarisin në një bonus shtesë pa depozite. Fatkeqësisht, platforma nuk ka zhvilluar ende një aplikacion të veçantë për iOS, por pronarët e iPhone dhe iPad mund të përdorin me siguri versionin celular përmes çdo shfletuesi të përshtatshëm. Vlen gjithashtu të theksohet se versioni celular ka marrë një optimizim të mirë dhe një grup të ngjashëm makinash slot.

Makinat e fatit të kazinosë

Për ata që vendosin të vizitojnë platformën në internet Slottica, hapet një numër i madh argëtimesh të ndryshme. Modelet e paraqitura janë zhvilluar ekskluzivisht nga ofruesit kryesorë, të cilët janë të renditur në grupet e mëposhtme:

 • Popullore – pozicionet më të njohura midis lojtarëve;
 • Të ndryshme – lloje të tjera argëtimi;
 • Slots – automate me format klasik dhe me shumë linja;
 • Lojëra tavoline – një përzgjedhje e madhe lojërash si: ruletë, blackjack, poker, etj.;
 • Kazino live – lojëra me krupierë të vërtetë dhe kumarxhinj të tjerë;
 • Të preferuarat – aftësia për të shtuar çdo simulator që ju pëlqen.

slottica-slots

Filtrimi kryhet si nga emri, zhvilluesi, alfabeti dhe popullariteti i një loje të caktuar. Çdo makinë kazino Slottica mund të testohet falas, për këtë organizata ofron të përdorë modalitetin demo.

Software

Institucioni i lojërave të fatit ka vendosur një numër të madh të lojërave elektronike, secila prej të cilave është krijuar ekskluzivisht nga një ofrues kryesor softuerësh. Numri i zhvilluesve në burimin zyrtar është tashmë më shumë se 100, pasi operatori po përpiqet të bashkëpunojë jo vetëm me prodhuesit e njohur, por edhe me studiot e reja. Ndër markat më të famshme dhe të provuara, mund të dallohen veçanërisht: NetEnt, Microgaming, Endorphina, Quickspin dhe shumë të tjera. Vlen gjithashtu të përmendet se kazinoja Slottica përpiqet të bashkëpunojë ekskluzivisht me faqe të besueshme. Kështu, i gjithë softueri i paraqitur ka licencën dhe certifikatat e duhura nga një auditor i pavarur. Që nënkupton ndershmërinë e të gjitha pozicioneve të propozuara.

kazino live

Disa kumarxhinj ndonjëherë përjetojnë siklet në aspektin e komunikimit, sepse e kalojnë gjithë kohën e lirë në një PC ose smartphone. Në situata të tilla, seksioni i lojërave të drejtpërdrejta do të jetë një shpëtim, ku mund të gjeni formatet e zakonshme të lojërave tavoline me krupierë të vërtetë. Kështu, klientët marrin mundësinë të luajnë ruletë, baccarat, blackjack dhe në të njëjtën kohë të komunikojnë me tregtarët e vërtetë dhe, natyrisht, lojtarë të tjerë. Por, vetëm përdoruesit e regjistruar mund të luajnë në seksion, dhe vetëm bastet me para të vërteta pranohen.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Pse lojtarët nga e gjithë bota luajnë në Slottica Casino? Është mjaft e lehtë për të shpjeguar një vendim të tillë nëse i dini avantazhet e platformës. Përveç kësaj, ju mund të theksoni disa pika për veten tuaj ose të mësoni diçka interesante! Përparësitë:

 • kontroll i rehatshëm dhe intuitiv;
 • një numër i madh i turneve emocionuese;
 • dizajn grafik i ndritshëm dhe i bukur;
 • aftësia për të luajtur nga një pajisje celulare;
 • regjistrim jashtëzakonisht i shpejtë dhe i thjeshtë;
 • një përzgjedhje e madhe e argëtimit të lojërave të fatit;
 • disponohen një numër i madh sistemesh depozitimi dhe tërheqjesh.

Disavantazhet përfshijnë faktin se të gjitha lojërat nuk do të jenë të disponueshme në versionin celular, pasi jo të gjithë zhvilluesit e softuerit kanë kaluar në teknologji të reja. Për më tepër, disa përdorues ia atribuojnë dizajnin e zakonshëm pa ndonjë detaj shtesë pikave negative. Por, për disa, një dizajn i tillë mund të jetë e kundërta e një avantazhi!

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Administrata e kazinosë Slottica përpiqet të ofrojë shërbimin më të përshtatshëm për klientët e saj dhe për këtë arsye ofron një përzgjedhje të madhe të sistemeve për depozitimin/tërheqjen e fondeve. Më të njohurit prej tyre:

 • kartat bankare: Visa dhe Master Card;
 • kuletat elektronike: Piastrix dhe Webmoney;
 • Kriptovalutat: Bitcoin, Litcoin, Ethereum.

Ju mund të tërhiqni para sot duke përdorur Piastrix, një kartë bankare Visa dhe Bitcoin. Ka kufizime dhe kushte të caktuara të tërheqjes, të cilat mund t’i zbuloni drejtpërdrejt në faqen zyrtare të kazinosë. Zakonisht, pas krijimit të aplikacionit, fondet merren në instrumentin e pagesës jo më vonë se 36 orë.

Shërbimi mbështetës

Çdo vend kumari duhet të ketë mbështetje teknike që do t’ju ndihmojë në rast të problemeve ose pyetjeve të ndryshme. Për të shmangur pasaktësi të tilla, kazino Slottica rekrutoi specialistë ekskluzivisht të kualifikuar për ta mbështetur atë. Mënyra më e shpejtë në këtë rast është të kontaktoni përmes bisedës online. Gjetja e një butoni chat në burimin zyrtar është mjaft e lehtë! Ndodhet në fund të djathtë të ekranit. Ku mund të përshkruani problemin tuaj në detaje tek një specialist dhe do t’ju përgjigjet pa dështuar. Reagimi zakonisht zgjat rreth dy minuta. Ekziston gjithashtu një mundësi tjetër për të kontaktuar specialistët e mbështetjes, kjo është email – [email protected]. Dhe, nëse nuk mund ta përshkruani problemin tuaj në bisedë, në këtë rast, ju rekomandojmë që të dërgoni një letër të përshtatshme në zyrën postare,

Cilat gjuhë

Kazino online Slottica ka për qëllim lojtarët nga e gjithë bota, por disa vende do të kenë kufizime të caktuara. Prandaj, në mënyrë që të gjithë lojtarët të ndihen jashtëzakonisht rehat, janë paraqitur disa formate të gjuhëve ndërkombëtare. Kështu, për shembull, mund të kaloni në: versionin anglisht, portugalisht, ukrainas, suedez, japonez, çekisht, finlandisht, spanjisht, gjermanisht, polonisht ose turqisht.

Cilat monedha

Një numër i madh i monedhave të njohura janë në dispozicion për lojtarët e institucionit të lojërave të fatit, falë të cilave administrata përpiqet ta bëjë procesin e lojrave sa më të përshtatshëm. Kështu disponohen: euro, dollar amerikan, zloty polake, dollarë australianë dhe të Zelandës së Re, rupi indiane, jen japonez, korona norvegjeze, rand i Afrikës së Jugut, peso kilian, hryvnia ukrainase dhe shumë të tjera.

Liçensë

Marka zyrtare Slottica funksionon që nga viti 2018. Pavarësisht se platforma është e ndaluar në Rusi dhe konsiderohet e paligjshme, ajo ka një licencë korresponduese malteze me numrin 5536/JAZ. Është lëshuar një licencë për Atlantic Management, e cila operon zyrtarisht në Curacao. Kështu, faqja ka një licencë të konfirmuar nga një rregullator i besuar me një reputacion të mirë. Që nënkupton transparencën e shërbimeve të ofruara dhe sigurisht ndershmërinë e çdo përmbajtjeje të lojërave të fatit. Ju mund të kontrolloni certifikatat ose vetë licencën në faqen zyrtare të kazinosë ose në faqen e rregullatorit.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time
Për të identifikuar një profil në faqen e internetit të kazinosë në internet Slottica, duhet të siguroni dokumente identiteti. Kjo mund të jetë një pasaportë, një faqe regjistrimi, një foto e një karte bankare, një pamje nga ekrani i një instrumenti pagese ose një faturë shërbimi.
Kërkesat për bonus dhe bast
Para së gjithash, vlen të përmendet se për të marrë bonuse, duhet: të bëni një depozitë / të merrni pjesë në një promovim të caktuar / të vendosni baste në para të vërteta. Për të vënë bast fondet e bonusit, zbatohen basti i duhur dhe, natyrisht, kushtet. Ndërsa basti ka një shumë minimale dhe maksimale, të cilat mund të gjenden direkt në lojë.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, kazino Slottica ofron një mënyrë falas. Por, vetëm ajo nuk vlen për seksionin e argëtimit live. Për ta përdorur atë, ju vetëm duhet të zgjidhni pajisjen që ju pëlqen dhe ta përdorni në modalitetin “demo”.
A është Slottica Casino e përshtatshme për pajisje celulare?
Mund të luani lojëra elektronike të ndryshme, të rimbushni bilancin tuaj, të tërhiqni fonde ose të përdorni programin e besnikërisë drejtpërdrejt përmes versionit celular. Për të shkuar në të, thjesht duhet të futni një shfletues celular ose të shkarkoni një softuer të veçantë.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Zakonisht, koha e tërheqjes do të varet nga sistemi specifik i pagesave. Por, afatet e tij nuk do të kalojnë 36 orë. E cila është shumë më pak se objektet e ngjashme të lojërave të fatit!
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira