Rishikimi i kazinosë Spin 2023

Spin Casino operon në tregun e argëtimit të lojërave të fatit për një kohë të gjatë dhe gjatë gjithë kësaj kohe organizata ka marrë shumë reagime pozitive nga lojtarët nga e gjithë bota. Në faqen zyrtare të internetit, mund të gjeni një numër të madh argëtimesh për lojërat e fatit, të cilat janë lëshuar nga zhvillues të tillë të shquar si: Microgaming, NetEnt dhe të tjerë. Për më tepër, faqja funksionon nën një licencë malteze, e cila konfirmon edhe një herë besueshmërinë e saj. Ndërsa shumica e lojtarëve të fatit, pavarësisht nga vendi i tyre i banimit, zgjedhin kazinonë Spin, pasi këtu mund të gjejnë një lojë të ndershme, marrjen në kohë të pagesave dhe, natyrisht, mbështetje gjatë gjithë kohës.

Bonus:Bonus deri në 1000 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% bonus deri në 1000 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

vend rrotullimi

Bonusi i Spin Casino

Vlen të filloni të merrni parasysh dhuratat nxitëse në çdo kazino me bonuset fillestare që mund të marrin fillestarët. Në përgjithësi, shuma e bonusit të mirëseardhjes mund të arrijë në 1000 dollarë. Dhe, dhurata kreditohet për tre depozitat e para:

 • depozita e parë – 100% bonus, deri në 400 dollarë;
 • depozita e dytë – 100% bonus, deri në 300 dollarë;
 • Depozita e tretë – 100% bonus, deri në 300 dollarë.

Kjo lloj dhurate mund të merret nga të gjithë lojtarët e rritur pas regjistrimit. Për klientët e rregullt, ofrohet një program i veçantë bonus, i cili gjithashtu paguhet për depozitat. Ata gjithashtu do të jenë në gjendje të fitojnë pikë të veçanta për baste dhe të marrin pjesë në ngjarje të ndryshme. Në fakt, kazino Spin paguan për tërheqjen e lojtarëve të rinj në platformë. Por, duhet të studioni me kujdes rregullat për bastet e bonuseve në mënyrë që ato përfundimisht të shkojnë në llogarinë kryesore.

Program bonus

Përveç dhuratës së mirëseardhjes, kazino Spin ka oferta të tjera bujare për klientët e saj. Kështu, për shembull, në platformën e lojërave të fatit, ju mund të merrni rrotullime falas që janë të vlefshme si pjesë e promovimeve të caktuara. Ka gjithashtu turne dhe gara të veçanta ku mund të fitoni dhurata dhe promovime të veçanta. Epo, për ata që duan të provojnë fatin e tyre në lojëra elektronike jackpot, kjo mundësi është e disponueshme në shumë lojëra elektronike. Kazinoja online ofron gjithashtu një program të veçantë besnikërie për klientët e saj të rregullt. Ai përbëhet nga gjashtë nivele, secila prej të cilave mund të sjellë diçka të veçantë për lojtarin në formën e një dhurate. Marrja e nivelit të parë “të bronzit” ndodh menjëherë pas regjistrimit të përdoruesit, dhe statuset e tjera fitohen gradualisht. Pikët e besnikërisë fitohen sipas skemës së mëposhtme: 1 pikë = 1 bast dollar. Tabela – Nivelet e programit të besnikërisë Spin Casino

Emri i nivelit Numri i kërkuar i pikëve për të lëvizur Dhurata mujore, pikë Pikët bonus besnikërie Ofertë bonus
Argjendi 2500 3% 25%
Ari 12 000 20 000 6% pesëdhjetë%
Platinum 50,000 40 000 tetë% 75%
Diamanti 125 000 100,000 12% 100%
Privat Individualisht 150 000 pesëmbëdhjetë% 120%

Dhurata mujore grumbullohet në formën e pikëve të besnikërisë dhe kështu ju lejon të arrini shpejt nivelin tjetër. Pikët e bonusit përfaqësojnë në thelb një koeficient të rritur të akumulimit të tyre në lojëra të ndryshme. Oferta e bonusit ju lejon të merrni më shumë pikë besnikërie, dhe për këtë ju duhet të luani lojëra elektronike të caktuara, të cilat do të ndryshojnë periodikisht.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për t’u regjistruar në kazino Spin, do të duhet pak kohë dhe të gjitha veprimet janë jashtëzakonisht të thjeshta. Kështu, lojtari duhet të plotësojë një formular të vogël me informacionin e tij personal:

 1. Tregoni vendin e banimit, gjeni një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim të fortë dhe gjithashtu tregoni emailin tuaj.
 2. Plotësoni fushën me të dhënat personale. Këtu do t’ju duhet të vendosni të dhënat e pasaportës, të vendosni për gjuhën dhe monedhën.
 3. Zgjidhni një adresë faturimi. Për ta bërë këtë, ju duhet të zgjidhni qytetin dhe rajonin.

spinreg

Pas kësaj, përdoruesi duhet të pajtohet me rregullat e Spin Casino, për këtë ju vetëm duhet të kontrolloni kutinë pranë këtij artikulli. Procedura e regjistrimit konsiderohet e përfunduar dhe tani lojtari mund të hyjë në sit. Por, për të filluar tërheqjen e fondeve nga faqja e lojërave të fatit, kërkohet verifikimi pa dështuar. Ju mund të kaloni identifikimin e përdoruesit në dy situata krejtësisht të ndryshme. Opsioni i parë është të konfirmoni identitetin menjëherë pas regjistrimit, e dyta – para tërheqjes së fondeve të fituara. Kjo do të kërkojë dokumentet e mëposhtme:

 • pasaportë ose patentë shoferi;
 • pasqyra e llogarisë bankare ose faturë për pagesën e shërbimeve komunale, për një periudhë jo më shumë se gjashtë muaj;
 • një kartë plastike.

Për të ngarkuar kopje elektronike për verifikim, duhet të shkoni te “Llogaria ime”. Më pas gjeni rubrikën “Dokumentet e mia. Verifikimi i të dhënave nga administrata kërkon disa ditë, pas së cilës, pas marrjes së statusit të identifikuar, klienti do të mund të tërheqë menjëherë fondet e fituara nga llogaria e tij.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë “Spin”

Casino Spin përpiqet të kujdeset për klientët e saj dhe për këtë arsye ka zhvilluar një version të veçantë celular për pajisje të ndryshme portative. Gjithashtu, lojtarët do të mund të shkarkojnë një aplikacion të veçantë për Android dhe iOS në dyqanet zyrtare, në faqen e kazinosë në internet ose në burimin tonë tematik. Versioni celular dhe aplikacioni pothuajse plotësisht kopjojnë faqen kryesore, ato dallohen nga funksionaliteti i lartë, ngarkimi pothuajse i menjëhershëm dhe kontrolli i përshtatshëm i ekranit me prekje.

spinapk

Për pronarët e llogarive aktive në kazino Spin, është e disponueshme mundësia për të luajtur si në faqen zyrtare ashtu edhe në versionin celular. Fillestarët mund të regjistrohen drejtpërdrejt në telefonin e tyre inteligjent. Ata gjithashtu do të jenë në gjendje të marrin dhurata të mirëseardhjes dhe të marrin pjesë në një sërë promovimesh. Zgjedhja e lojërave në versionin celular është e njëjtë si në versionin desktop, gjë që do të kënaqë veçanërisht disa përdorues. Është gjithashtu e mundur të luash kazino live me krupierë të vërtetë. Dhe, vlen të përmendet se ndërfaqja celulare është zhvilluar në bazë të një platforme shumëgjuhëshe, duke përfshirë rusisht dhe anglisht.

Makinat e fatit të kazinosë

Spin Casino ofron një përzgjedhje mjaft të gjerë të makinerive të fatit, kështu që absolutisht çdo lojtar i fatit mund të gjejë diçka të përshtatshme këtu. Kështu, të gjitha lojërat elektronike ndahen në disa kategori:

 • tre bobina janë lojërat më të thjeshta dhe më të kuptueshme, prandaj fillestarët duhet t’u kushtojnë vëmendje atyre për të kuptuar parimin e lojërave të fatit;
 • Makinat progresive – ato përmbajnë një grup çmimesh me gjashtë shifra, të cilat mund të merren nga ata që bëjnë kombinimin e duhur. Nëse keni luajtur ndonjëherë makina të tjera, atëherë këto lojëra nuk do të jenë aq të vështira. Fondi i çmimeve rritet me çdo bast të ri, kështu që lojtarët do të jenë në gjendje të llogarisin në një fitore më të madhe.
 • në pesë rrotulla – zakonisht këto janë lojëra elektronike për filma, personazhe të famshëm ose të bëra në ndonjë temë tjetër të ngjashme. Këto automate janë zakonisht të dizajnuara bukur dhe kanë një numër më të madh linjash pagese.

rrotullime

Në seksionin e makinerive të fatit, të gjitha lojërat ndahen në kategori, mes tyre mund të gjeni formate klasike dhe më moderne. Një nga lojërat më të njohura sot është Mega Moolah, e cila mund të shihet në krye të më të mirave ose në faqen e parë të Spin Casino. Dhe me pamje vizuale të lë pa frymë dhe grafika të shkëlqyera, kjo i bën lojërat elektronike të kazinosë zgjedhjen më të mirë për çdo lojtar.

Lojëra

Ashtu si faqet më të njohura të lojërave të fatit, kazino online Spin përpiqet të punojë ekskluzivisht me ofrues të besuar të softuerëve. Kështu, për shembull, zhvillimi i lojërave elektronike të reja kryhet nga Microgaming, i cili është një nga më të mirët në botë dhe prodhon lojëra jashtëzakonisht të cilësisë së lartë. Falë kësaj, lojtarët nga e gjithë bota mund të kalojnë një kohë të mirë dhe thjesht të shijojnë lojën.

Kazino live

Për të çuar argëtimin në një nivel të ri, administrata e Spin Casino ka shtuar një seksion të veçantë me lojëra live. Kështu, kumarxhinjtë do të jenë në gjendje të luajnë lojëra të ndryshme me krupierë të vërtetë dhe të marrin shumë përshtypje të gjalla në të njëjtën kohë. Ndër lojërat e disponueshme në seksionin live dallohen veçanërisht poker, baccarat, blackjack, craps dhe ruletë. Dhe, të gjitha lojërat live zhvillohen nga platforma Evolution Gaming, falë së cilës përdoruesit mund të mbështeten në shërbime me cilësi të lartë dhe pagesa jashtëzakonisht bujare. Për më tepër, vlen të përmendet se të gjitha rezultatet në Spin Casino me tregtarë të vërtetë kontrollohen dhe miratohen nga një organizatë rregullatore me reputacion, e cila padyshim rrit besueshmërinë e platformës në sytë e përdoruesve. Gjithashtu në seksion ka një funksion të veçantë “Vendim paraprak” dhe “Bast pasiv” për blackjack.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Spin Casino është shumë e ngjashme me Spin Palace, prandaj ofron dhurata të ngjashme dhe automate për klientët e saj. Por, ka ende dallime dhe ato konsistojnë në një qëndrim të ndershëm ndaj përdoruesve, si dhe një reputacion ideal. Përfitimet e tjera të platformës përfshijnë:

 • certifikatën e konfirmuar të licencës;
 • mundësia për të marrë një dhuratë mirëseardhjeje deri në 1000 dollarë;
 • program besnikërie me shumë nivele për lojtarët VIP;
 • faqe e njohur e lojërave të fatit me reputacion të mirë;
 • lojë falas për çdo makinë;
 • mbi 60 lojëra të ndryshme për seksionin Live.

Disavantazhet e institucionit të lojërave të fatit përfshijnë faktin se nuk ka mbështetje në gjuhën ruse dhe nuk ka asnjë aplikacion të veçantë për PC. Vlen gjithashtu të theksohet se tërheqja minimale nga platforma fillon nga 50 dollarë. Megjithatë, një numër i madh avantazhesh i tejkalojnë këto disavantazhe të vogla.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Për ta bërë lojën edhe më komode për klientët e saj, Spin Casino ofron disa sisteme të njohura pagesash. Kjo është arsyeja pse lojtarët nga kudo në botë mund të zgjedhin opsionin më të përshtatshëm dhe të depozitojnë para në platformë. Kështu, metodat e mëposhtme të depozitimit/tërheqjes janë të disponueshme:

spin banking

 • karta bankare Visa, Maestro, MasterCard;
 • kuletat elektronike ecoPayz, paypal, paysafecard, neteler, skrill, WebMoney.

Pavarësisht nga mënyra e zgjedhur e depozitimit, depozitimi i fondeve në platformë është pothuajse i menjëhershëm dhe nuk ngarkohen tarifa shtesë. Por, së pari, lojtari duhet të regjistrohet dhe të vendosë për monedhën. Dhe, për të tërhequr fonde, është e nevojshme të kaloni verifikimin e identitetit, pas së cilës të gjitha kufizimet do të hiqen nga përdoruesi.

Shërbimi mbështetës

Institucioni i lojërave të fatit Spin Casino u ofron klientëve të tij disa mënyra për të kontaktuar mbështetjen teknike. Kështu, për shembull, është e mundur t’i shkruani operatorit në çdo kohë të ditës duke përdorur një bisedë të veçantë live, e cila ndodhet në faqen kryesore. Për ata që duan të kontaktojnë mbështetjen përmes postës elektronike, ofrohet adresa e mëposhtme: [email protected] . Ankimi me postë shqyrtohet brenda 48 orëve dhe më pas lojtari i fatit merr një përgjigje të detajuar. Dhe, për faktin se administrata po përpiqet të bëjë sa më të qartë navigimin në faqe, ekziston një seksion i veçantë me përgjigje dhe pyetje. Dhe, vetëm nëse nuk e gjeni përgjigjen e pyetjes suaj, duhet të kontaktoni mbështetjen teknike të Spin për të marrë një përgjigje.

Cilat gjuhë

Për momentin, në kazinonë online janë të disponueshme 14 versione gjuhësore, të cilat u mundësojnë lojtarëve nga e gjithë bota të përdorin shërbimet e një institucioni të lojërave të fatit. Kështu, për shembull, mund ta kaloni platformën në anglisht, gjermanisht, frëngjisht, spanjisht, portugalisht ose një version tjetër. Një listë më e detajuar mund të gjendet në faqen zyrtare të kazinosë Spin, kalimi ndodh automatikisht ose duke klikuar në ikonën e duhur.

Cilat monedha

Më shumë se 15 monedha të ndryshme të lojës janë të disponueshme për lojën, gjë që lejon absolutisht çdo lojtar të bëjë një zgjedhje. Kështu, midis gjithë listës, mund të dallohen këto monedha kryesore: euro, dollari kanadez, dollari amerikan, rubla ruse, korona norvegjeze, zloty polake, sterlina britanike dhe shumë të tjera.

Liçensë

Kazinoja online drejtohet nga organizata e famshme Baytree Ltd, e cila është e regjistruar në Maltë dhe mbikëqyr disa institucione të tjera të mira të lojërave të fatit. Përveç licencimit në Maltë, kompania është e regjistruar edhe në Kahnawake, gjë që vetëm konfirmon besueshmërinë e saj. Për më tepër, vlen të përmendet se Spin Casino përdor teknologji moderne të kriptimit dhe mund t’u sigurojë lojtarëve të saj një lojë të sigurt në çdo kohë të ditës.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për t’u identifikuar në platformë, do t’ju duhet t’i siguroni administratës së kazinosë një pasaportë, patentë shoferi, faturë komunale ose pasqyrë bankare. Gjithashtu, në disa raste, një kartë plastike është e përshtatshme për të konfirmuar të dhënat e pagesës.
Kërkesat për bonus dhe bast
Si në çdo institucion të ngjashëm, kazinoja Spin ka kushtet e veta për marrjen dhe bastimin e bonuseve. Kështu, për shembull, për të marrë një bonus, duhet të bëni një depozitë, dhe për ta vënë bast atë, duhet të rrotulloni automatet numrin e duhur të herëve me bastin e dhënë.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, pothuajse të gjitha lojërat e paraqitura në burimin zyrtar mund të luhen falas si në PC ashtu edhe në pajisjet mobile. Me përjashtim të lojërave live, të cilat ofrohen vetëm për lojëra me para të vërteta.
A është marka e kazinosë e përshtatshme për pajisjet celulare?
Sigurisht që përshtatet. Në fund të fundit, platforma u ofron klientëve të saj një version celular të dizajnuar mirë dhe një aplikacion të veçantë. Në to, përdoruesit do të jenë në gjendje të luajnë, të përdorin bonuse, të komunikojnë me mbështetje dhe të bëjnë shumë më tepër.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Duhen mesatarisht 24 orë për të përpunuar një pagesë, por kjo periudhë mund të rritet pak në varësi të sistemit të zgjedhur të pagesave. Marrja në kuletat elektronike, përkundrazi, ndodh brenda pak orësh.

Tabela – informacione të përgjithshme rreth kazinosë Spin

Adresa zyrtare https://www.spincasino.com/eu/
Liçensë Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA), Nr. MGA/B2C/145/2007.
Gjuhët Anglisht, spanjisht, gjermanisht, portugalisht, rusisht, frëngjisht.
Monedhat Euro, dollar amerikan, rubla ruse, zloty polake, sterlina britanike, etj.
Regjistrimi Plotësimi i një formulari të shkurtër dhe verifikimi i adresës suaj të emailit.
Verifikimi Sigurimi i administratës së kazinosë me dokumente mbështetëse.
Versioni celular Karakteristika të ngjashme të versionit të desktopit, instalimi i një aplikacioni të veçantë ose kalimi përmes shfletuesit.
Përparësitë Licencë e verifikuar, program bujar besnikërie, mbështetje 24/7, pa pagesë, përzgjedhje e madhe e monedhave dhe gjuhëve.
Depozitë/tërheqje Kartat bankare dhe kuletat elektronike të zakonshme në mbarë botën.
E bute Microgaming, Evolution Gaming.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira