Rishikimi i kazinosë Vista Bet 2023

Vistabet është një kazino greke e themeluar në vitin 2005. Veprimtaria e institucionit është e licencuar nga Vistabet Limited. Dhe u shtri në shumicën e vendeve. Libërbërësi është i popullarizuar në mesin e kumarxhinjve dhe konsiderohet si një nga më të mirët. Përdoruesit vlerësuan ndërfaqen shumëngjyrëshe, navigimin e thjeshtë dhe shumëllojshmërinë e argëtimit. Megjithatë, kur përdorni kazinonë, ju lutemi vini re se faqja mbështet vetëm greqisht. Prandaj, nevojitet një përkthyes. Ju gjithashtu do të duhet të përdorni një VPN.

Promo Code: WRLDCSN777
300 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Regjistrimi me Vistabet

Për të përdorur Vistabet dhe për të fituar, duhet të regjistroheni. Megjithatë, ju duhet të jeni mbi 21 vjeç. Autorizimi zgjat jo më shumë se 2 minuta dhe zhvillohet në 3 faza:

 • Shkoni në faqen e internetit të kazinosë.
 • Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni “regjistrohu” (përdorni një përkthyes).
 • Hapi i parë është të futni adresën tuaj të emailit dhe të krijoni një fjalëkalim.
 • Në të dytën – vendosni të dhënat sipas pasaportës.
 • Në të tretën, plotësoni adresën, qytetin, kodin postar dhe numrin e telefonit.
 • Regjistrohu në buletinin nga kazino (opsionale).
 • Në fund, kontrolloni dy kutitë.
 • Klikoni “regjistrohu”.

vista-regjistrimi

Pas krijimit të një profili, mund të përdorni kazinonë, të vendosni baste dhe të luani. Por nuk do të funksionojë për të tërhequr xhekpotin. Për ta bërë këtë, duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni skanime të një dokumenti identiteti në sistem. Të dhënat mbrohen dhe nuk transferohen askund. Për të kaluar identifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose ngarkoni vetë skedarët përmes llogarisë tuaj personale. Ju lutemi vini re se ekspertët përgjigjen në greqisht.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në Vistabet

Nuk ka asnjë mënyrë për të luajtur slot machines falas në Vistabet. Prandaj, për të vënë bast në para të vërteta dhe për të fituar, duhet të rimbushni portofolin tuaj. Për të depozituar fonde në një llogari:

 • Shkoni te profili.
 • Shkoni në llogarinë tuaj personale ose klikoni “mbushje” në këndin e sipërm të djathtë.
 • Zgjidhni një monedhë dhe vendosni shumën e dëshiruar të rimbushjes.
 • Klikoni në një mënyrë të përshtatshme pagese (kartat bankare, sistemet e pagesave, kuletat elektronike).
 • Konfirmo pagesën.

Ju mund të tërhiqni xhekpotin sipas të njëjtit parim. Depozitat kreditohen në llogari menjëherë. Mesatarisht, duhen 1-3 ditë pune për të marrë fitimet tuaja, në varësi të sistemit të zgjedhur të pagesave.

Versioni celular i Vistabet

Ju mund të luani në kazino si nga një PC ashtu edhe nga një celular. Aplikacioni Android shkarkohet nga faqja zyrtare e libralidhësit. Dhe për IOS në App Store. Nëse nuk dëshironi të instaloni skedarë shtesë, atëherë thjesht hapni Vistabet nga shfletuesi juaj smartphone. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen tuaj dhe do të hapë versionin celular të institucionit.

pamje celulare

Të luash nga një telefon ose kompjuter është një zgjedhje personale për të gjithë. Versioni i smartfonit ka të njëjtat funksione si versioni i PC. Sidoqoftë, i pari është më i përshtatshëm dhe ka disa përparësi:

 • në dispozicion kudo dhe në çdo kohë;
 • funksionon pa të meta si në pajisjet IOS ashtu edhe në Android;
 • përshtatet me çdo pajisje, pavarësisht nga modeli, fuqia dhe viti i prodhimit;
 • ndërfaqe e bukur dhe navigim i lehtë.

Avantazhi kryesor i versionit celular të Vistabet është aksesueshmëria. Ju gjithmonë mund të shkoni në faqen e kazinosë, kudo që të jeni. Kompjuteri nuk është gjithmonë pranë. Për më tepër, versioni për telefonat inteligjentë është menduar dhe nuk shkakton bezdi gjatë përdorimit.

Faqja zyrtare e Vistabet

Faqja e internetit e kazinosë është projektuar në stilin portokalli dhe të zi. Komandat aktive janë të theksuara me të bardhë. Për lehtësinë e përdoruesve, është shtuar një kërkim. Vetë institucioni ofron argëtimin e mëposhtëm:

faqe interneti vista

 • automate;
 • kazino;
 • lojëra tavoline (bakarat, ruletë, blackjack);
 • poker;
 • baste sportive dhe esports.

Bonuset nga libralidhësi, lajmet e kazinosë dhe lojërat me një rezultat të madh vendosen në kategori të veçanta.

Soft (makina slot)

Vistabet bashkëpunon me zhvilluesit e famshëm të automateve: NETENT, NovomatiC, Playtech, Evolution Gaming, Red Tiger dhe të tjerë. Këtu do të gjeni patjetër atë që ju përshtatet. Dhe nëse është e vështirë të bësh një zgjedhje, atëherë shkoni te skedat “e reja” dhe “popullore”. Janë mbledhur lojëra të bujshme dhe të sapo shfaqura. Kjo perfshin:

 • Shpërthim yjor;
 • dyqan frutash;
 • Nxehtë për të djegur;
 • Ti jep;
 • 10,001 netë dhe më shumë.

vista-slots

Në çdo automat ka një shans jo vetëm për të goditur xhekpotin, por edhe për të marrë bonuse nga institucioni. Për shembull, rrotullimet falas, mundësia për të marrë pjesë në një llotari fitimprurëse.

Kazino live

Për adhuruesit e formatit në kohë reale, Vistabet ka shtuar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ju jo vetëm që do të zhyteni në atmosferën e emocioneve, por edhe do të kaloni një kohë të mirë. Për të luajtur në modalitetin live, thjesht klikoni në skedën e duhur dhe zgjidhni një dhomë të lirë.

vista live

Bastet sportive

Kazinoja ofron një gamë të gjerë ngjarjesh sportive dhe eSports. Ju mund të vini bast jo vetëm për fitoren e përgjithshme, por edhe për një lojtar specifik, rezultatet e pjesës së parë, e kështu me radhë. Ka shumë opsione bastesh. Dhe për tifozët e transmetimeve të drejtpërdrejta ekziston një modalitet i drejtpërdrejtë. Ju shikoni ndeshjen dhe vendosni baste ndërsa loja përparon. Për pjesëmarrje në ngjarjet sportive të libralidhësve, shpërblehen çmime dhe stimuj nga kazino.

Sistemi i bonusit Vistabet

Vistabet shpërblen bujarisht përdoruesit aktivë çdo javë. Për ta bërë këtë, thjesht luani dhe mblidhni pikë. Sa më shumë pikë të keni mbledhur në shtatë ditë, aq më i madh është shansi për të fituar 1250 euro. Në total, libralidhësi ofron 11 nivele shpërblimi:

 • 100-599 pikë (3 rrotullime falas në lojërat e njohura);
 • 600-999 pikë (3 rrotullime falas dhe 3 euro për llogari);
 • 1000-3999 pikë (5 euro për llogari dhe 5 rrotullime falas);
 • 4000-7999 pikë (10 euro për llogari);
 • 8000-14999 pikë (20 euro për llogari);
 • 15000-21999 pikë (50 euro për llogari);
 • 22000-24999 pikë (100 euro për llogari);
 • 25000-54999 pikë (200 euro për llogari);
 • 55000-119999 pikë (500 euro për llogari);
 • 120000-149999 pikë (1000 euro për llogari);
 • 150.000 pikë (1250 euro për llogari).

Çdo javë, administrata e faqes përmbledh rezultatet dhe grumbullon bonuse për përdoruesit. Sistemi i shpërblimit ka karakteristikat, rregullat dhe kërkesat e veta. Prandaj, përpara se të vendosni baste, lexoni ato në faqe në seksionin “Oferta”. Aty mund të gjeni edhe bonuse të tjera të ofruara nga libralidhësi. Sidoqoftë, mbani mend se çdo promovim ka kushtet e veta të përdorimit. Dështimi për ta bërë këtë do të rezultojë në anulimin e promovimit. Prandaj, njohja me rregullat e zbatimit të tyre është e detyrueshme.

Rishikimi i videos së Vistabet

Në rishikimin e videos më poshtë, do të njiheni me botën e Vistabet nga brenda. Ai do të flasë për patate të skuqura të dobishme, këshilla që do të ndihmojnë në uljen e përqindjes së humbjeve. Do të mësoni gjithashtu për gabimet që bëjnë fillestarët dhe si të mos bini në grackën e përpjekjes për të arritur çmimin e parë.

Të mirat dhe të këqijat e Vistabet

Vistabet, si çdo kazino, karakterizohet nga të mirat dhe të këqijat e saj. Ato ndihmojnë për të kuptuar nëse ia vlen të shkoni në faqen e internetit të libralidhësve dhe të përdorni kazinonë. Sidoqoftë, mbani mend se të gjitha avantazhet dhe disavantazhet e institucionit janë të kushtëzuara. Për të zbuluar me siguri nëse kazinoja ju përshtatet apo jo, rekomandohet të luani dhe të provoni vetë sistemin e saj.

pro Minuset
Ndërfaqe me ngjyra dhe navigim i arritshëm Mbështet vetëm greqishten
Lojëra nga zhvilluesit e famshëm Ekipi mbështetës përgjigjet në greqisht
Sistemi i zgjeruar i bonusit Kërkim i papërshtatshëm
Kufiri i lartë i tërheqjes E disponueshme vetëm nga 21 vjeç
Pagesa të shpejta
Version i përshtatshëm celular (mund të shkarkohet ose hapet në një shfletues smartphone)
Versioni celular është i disponueshëm në çdo pajisje dhe funksionon pa të meta
Ekziston një sistem i kthimit të parave

Vistabet është një kazino e rëndësishme. Megjithatë, ju lutemi vini re se do t’ju duhet të përdorni një përkthyes dhe të kërkoni zgjidhje nëse faqja nuk është e disponueshme.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

Sa është depozita minimale dhe maksimale?
Cila është shuma minimale e tërheqjes?
A ka një shërbim mbështetës?
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
A është falas për të luajtur?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Sa është depozita minimale dhe maksimale?
Depozita minimale është 5 euro, dhe maksimumi varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave.
Cila është shuma minimale e tërheqjes?
Mund të tërhiqni minimumi 10 euro, maksimumi varet nga sistemi i pagesave.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, mbështetja është e disponueshme 24/7. Por ekspertët përgjigjen vetëm në greqisht.
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
Nëse Vistabet nuk hapet, përdorni një VPN ose një "pasqyrë" që funksionon. Nëse kjo nuk funksionon, atëherë do të duhet të kërkoni zgjidhje. Për shembull, shkarkimi i një shfletuesi të veçantë.
A është falas për të luajtur?
Jo, Vistabet nuk ofron një mundësi të tillë.