Rishikimi i kazinosë kripto CloudBet 2023

CloudBet është një platformë lojrash që ekziston që nga viti 2013 dhe është e orientuar drejt kriptomonedhës. Në faqen zyrtare të internetit do të gjeni jo vetëm lojëra të njohura kazino, por edhe baste për sportet dhe eSports. Administratorët përditësojnë rregullisht listën e argëtimit duke shtuar lojëra elektronike të reja në internet, tavolina të drejtpërdrejta, letra dhe lojëra tavoline. Bërja e basteve është sa më e sigurt që të jetë e mundur, por më e rëndësishmja, ofrohen kushte transparente, bonuse të shkëlqyera dhe pagesa në kohë!

Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 5 BTC
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

cloudbet-faqeSajti krenohet me një reputacion të mirë dhe vlerësime pozitive. Burimi i përket CyberNeedle NV dhe operon nën dy licenca – Curacao dhe Mali i Zi. Për të fituar një bonus 100% të mirëseardhjes në depozitën tuaj tani, thjesht regjistrohuni dhe depozitoni në BTC, ETH, LINK, PAX, USDT, DAI. Jeni duke pritur për një lojë të sigurt dhe anonimitet të plotë.

Të gjitha bonuset në kripto kazino CloudBet

Platforma e lojrave është gati të shpërblejë bujarisht çdo klient të ri. Programi i bonusit ofron jo vetëm një dhuratë mirëseardhjeje. Ekzistojnë gjithashtu promovime të ringarkimit për përdoruesit aktivë. Nëse vini bast rregullisht, së shpejti do t’i bashkoheni klubit VIP dhe do të zhbllokoni privilegje të veçanta.

cloudbet-promocione

Bonus i mirëseardhjes

Për të marrë 100% të depozitës së parë tani, thjesht ndiqni disa hapa të thjeshtë. Së pari ju duhet të regjistroheni në faqen zyrtare të internetit dhe të bashkëngjitni një email. Mbetet për të rimbushur llogarinë nga 0.01 BTC duke përdorur një shërbim të përshtatshëm pagese. Mos harroni se shuma minimale e depozitës është më e vogël, por kjo shumë është e nevojshme për të aktivizuar bonusin.

Tipari kryesor i promovimit është se faqja është gati të dhurojë deri në 5 BTC. Në këtë rast, fondet e bonusit mund të kreditohen në llogari gjatë vitit. Gjithçka që ju nevojitet është të fitoni 800 pikë besnikërie, për të cilat sistemi do të kreditojë 0,01 BTC. Nga rruga, fitimi i pikëve në lojë është jorealisht i thjeshtë – vendosni baste në sporte ose në lojëra kazino. Gjithashtu do të përshpejtojë procesin e kalimit në një nivel të ri VIP, i cili do të zhbllokojë përfitime të veçanta.

Rifresko promovimin të hënën

Për adhuruesit e basteve, në fillim të javës është përgatitur një bonus ringarkimi. Mjafton të rimbushni llogarinë të hënën dhe sistemi automatikisht do të rrisë madhësinë e bankrollit me 50%.

Ringarko promovimin të enjten

Tani prisni deri të enjten dhe mund të merrni pjesë në ofertën e dytë promocionale. Të njëjtat kushte parashikohen për depozitën – 50% në bankë.

Turne

Në seksionin “Promo” ka informacion jo vetëm për promovimet aktuale, por edhe për turnetë. Administrata organizon rregullisht ngjarje interesante. Disa janë të dedikuara për zhvilluesit specifikë të programeve kompjuterike, ndërsa të tjerët janë të caktuar për festat e famshme – Viti i Ri, Halloween.

Klubi VIP

Më shumë përfitime dhe privilegje ofrohen nga klubi VIP. Të gjithë klientët kanë të drejtë të bëhen anëtarë të komunitetit. Ju vetëm duhet të bëni baste rregullisht, të cilat do të kontribuojnë në fitimin e pikëve në lojë. Anëtarësimi në klub ia vlen për përfitime shtesë:

 • Ju mund të bëni baste të mëdha;
 • Hapet qasja në ngjarje dhe dhurata ekskluzive;
 • Konsulent personal i cili është në kontakt 24/7;
 • Pagesat e përshpejtuara, dhe vetë procedura thjeshtohet;
 • Rritja e madhësisë së arkëtimit.

CloudBet ofron kushte të shkëlqyera, por më e rëndësishmja, aktiviteti dhe pjesëmarrja në ngjarje të ndryshme inkurajohen bujarisht. Ju do të jeni në gjendje të tërhiqni shuma të mëdha, të fitoni shumë bonuse ekskluzive dhe të zhbllokoni turne interesante me grupe të mëdha çmimesh.

Si të regjistroheni në CloudBet

Nëse doni të filloni të shpenzoni bonusin tuaj të mirëseardhjes, duke luajtur lojëra kazino dhe baste në sport që tani, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari. Procedura është sa më e thjeshtë dhe zgjat jo më shumë se 1-2 minuta. Së pari, shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe më pas klikoni në butonin “Regjistrohu”, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë.

cloudbet-regjistrimi

Pas kësaj, do të shfaqet një formular standard që ju kërkon të krijoni një llogari. Mënyra më e lehtë është përmes Google ose Facebook. Mjafton të pajtoheni me transferimin e informacionit personal dhe do të ketë një hyrje të menjëhershme në llogarinë tuaj personale.

Mënyra e dytë për t’u bërë një anëtar i plotë i kazinosë është të regjistroheni me email. Duhet të futni një adresë të vlefshme emaili, të krijoni një fjalëkalim të fortë dhe të konfirmoni që jeni mbi 18 vjeç. Tani është koha për të dalë me një pseudonim.

Kur të vendosni për një pseudonim, do të fillojë faza tjetër. Është e nevojshme të plotësoni një pyetësor të shkurtër, duke treguar të dhënat personale – emrin e plotë, vendin e banimit, gjininë. Mbetet për të aktivizuar llogarinë duke përdorur lidhjen që do të dërgohet në emailin e specifikuar. Ndiqni atë dhe sistemi ridrejtohet në faqen zyrtare të internetit.

Versioni celular dhe aplikacioni CloudBet

Është shumë më i përshtatshëm për të përdorur të gjitha funksionet e platformës nga një pajisje celulare. Zhvilluesit kanë përshtatur versionin desktop të faqes për telefonat dhe tabletët bazuar në Android dhe iOS. Linja sportive dhe lista e automatëve duken të shkëlqyera. Është gjithashtu e lehtë të urdhërosh një tërheqje të fitimeve dhe të komunikosh me mbështetjen teknike.

cloudbet-mobil

Përkundër faktit se kazinoja u lëshua në vitin 2013, ajo ende nuk ka softuer celular. Mbështetja pretendon se aplikacioni është në zhvillim e sipër. Nëse dëshironi të luani nga telefoni ose tableti juaj, thjesht shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe sistemi do të përshtatet automatikisht me madhësinë e ekranit. Supozohet një kontroll i përshtatshëm dhe funksionojnë të gjitha funksionet bazë.

Slotet e kazinosë për kriptovaluta CloudBet

Adhuruesit e lojërave elektronike do të gjejnë një koleksion të larmishëm prej mbi 1000 titujsh. Prezantohet softueri nga prodhuesit kryesorë, të cilët lëshojnë rregullisht risi në vitin 2023 me mekanikë origjinale, rrotullime falas dhe grafika shumëngjyrëshe 3D.

cloudbet-slots

Disa lojëra elektronike kanë vetëm 20 linja pagese, ndërsa të tjerët kanë mbi një mijë, gjë që rrit shumë shanset për të fituar. Ju gjithashtu duhet t’i hidhni një vështrim më të afërt makinave të fatit jackpot nëse dëshironi të pasuroheni jashtëzakonisht shumë në një çast.

Software

Ka vërtet shumë lojëra elektronike video dhe të gjithë janë të ndryshëm, por më e rëndësishmja, prodhuesit e softuerit. Burimi bashkëpunon vetëm me studio të provuara dhe të njohura që kanë zhvilluar lojëra në internet për një kohë të gjatë. Mund të shijoni tituj unikë dhe klasikë nga Microgaming, Playson, Tom Horn, Red Tiger, Big Time Gaming, Spinomenal, 1×2 Gaming, Evolution, NetEnt.

Tregtarët e gjallë

Faqja zyrtare paraqet jo vetëm makinat e fatit, por gjithashtu ka mundësinë të luajë me krupierë të vërtetë. Në seksionin “Live”, ka mbi njëqind tabela që ndryshojnë në pamjen e tregtarit, kufijtë e basteve dhe rregullat. Në të njëjtën kohë, krupierët punojnë në disa ndërrime, të cilat do t’ju lejojnë të shijoni një lojë realiste në çdo kohë të ditës.

cloudbet-live

Megjithatë, vetëm përdoruesit e regjistruar që kanë para në llogarinë e tyre lejohen të lidhen me transmetimin e drejtpërdrejtë. Edhe depozita minimale është e mjaftueshme për të luajtur live blackjack, poker, baccarat, ruletë.

Baste sportive klasike

Shenja dalluese e platformës janë bastet sportive. Ju mund të bastoni drejtpërdrejt dhe para ndeshjes në një shumëllojshmëri të gjerë të turneve. Në të njëjtën kohë, lejohet shikimi i ndeshjes drejtpërdrejt, gjë që do të rrisë mundësinë për të bërë një parashikim të mirë. Ju mund të bastni në boks, futboll, regbi, basketboll, tenis. Nga rruga, nuk keni pse të regjistroheni dy herë për të zhbllokuar funksionet e kazinosë dhe libralidhësve – ju përdorni një profil dhe llogari.

Bastet e sporteve

Faqja gjithashtu do të tërheqë tifozët e basteve eSports. Libërbërësi do t’ju kënaqë me shanset e mira dhe aftësinë për të bastuar në një sërë lojërash dhe ligash: Lol, Starcraft, CoD, FIFA, Dota 2, Overwatch. Nuk ka shumë tregje të ndryshme, por ju mund të vendosni baste në kriptomonedhë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kripto kazinosë CloudBet

Të mirat:

 • Bonus bujar i mirëseardhjes – deri në 5 BTC;
 • Mund të luani vetëm për kripto;
 • Gjithçka është e drejtë dhe e sigurt për shkak të dy licencave – Curacao dhe Mali i Zi;
 • Faqe e përshtatshme për celular;
 • Plotësoni anonimitetin dhe garantoni që të dhënat tuaja nuk do të ndahen me palët e treta.

Minuset:

 • Ndonjëherë një komision prej 5% ngarkohet për pagesat;
 • Pak bonuse në seksionin e basteve sportive.

Cilat kriptovaluta pranon CloudBet?

Gjatë regjistrimit, çdo klient duhet të zgjedhë një monedhë të lojës. Ju mund të bastni në BTC, USDC, PAX, ETH, USDT. Kjo është vetëm një pjesë e vogël e kriptomonedhave të disponueshme, sepse CloudBet është një krijues bastesh me shumë monedha. Do të jetë e mundur të rimbushni llogarinë dhe të tërhiqni fitimet në monedhat dixhitale më të njohura. Në të njëjtën kohë, administrata përditëson periodikisht listën duke shtuar një kriptë të re. Pamja e ekranit më poshtë tregon se sa e lehtë është të bësh një depozitë – fondet kreditohen menjëherë në llogarinë e lojës!

Shërbimi mbështetës

Platforma funksionon që nga viti 2013, gjë që i ndihmoi zhvilluesit të marrin parasysh të gjitha dëshirat dhe kërkesat e më të mirëve. Kjo është për shkak të ndërfaqes miqësore për përdoruesit dhe përdorshmërisë. Nëse keni ende vështirësi ose pyetje, është krijuar një ekip profesional i mbështetjes teknike për raste të tilla. Menaxherët punojnë në disa turne 24/7. Për komunikim të menjëhershëm, përdorni bisedën në internet ose dërgoni një email në [email protected]. Ju gjithashtu mund të gjeni përgjigje për pyetjet tuaja në seksionin FAQ.

Cilat gjuhë mbështet kazino CloudBet?

Burimi është i fokusuar në vende të ndryshme dhe kjo vihet re nga numri i përkthimeve të disponueshme. Vetëm një klikim dhe faqet do të përkthehen në kinezisht, spanjisht, greqisht, brazilianisht, italisht, anglisht, rusisht, turqisht, polonisht, gjermanisht, japonisht, frëngjisht. Kaloni në gjuhën tuaj amtare dhe nuk do të jetë e vështirë të regjistroheni, të bëni një depozitë, të njiheni me promovimet aktuale dhe të porosisni një transferim fitimesh.

Liçensë

Institucioni i lojërave të fatit funksionon në vitin 2023 vetëm falë aktiviteteve të licencuara dhe të ligjshme. Ndryshe, më të mirët tashmë kanë prishur reputacionin e tyre, gjë që do të kishte çuar në mbylljen e portalit. Lojtarët u besojnë parave të tyre dhe janë të bindur për një shans real për të fituar, dhe të gjitha në kurriz të dy licencave të vlefshme – Curacao dhe Mali i Zi. Në të njëjtën kohë, në pranverën e vitit 2021, pronarët e projektit rinovuan të dyja licencat. Pra, një lojë e sigurt dhe e ndershme ofrohet nga organet rregullatore që monitorojnë aktivitetet e libralidhësve.

FAQ

Cilat janë bonuset?
Nëpër cilat shërbime mund të plotësoj llogarinë time?
Cilat janë kërkesat themelore për regjistrimin e një llogarie?
A është CloudBet i sigurt për të luajtur?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Cilat janë bonuset?
Një bonus bujar mirëseardhjeje është përgatitur për klientët e rinj - 100% mbi shumën e depozitës së parë. Më e rëndësishmja, shuma maksimale e shpërblimit është 5 BTC. Në këtë rast, ju mund të merrni bonuse për një vit. Kërkon 0,01 BTC për çdo 800 pikë besnikërie. Për përdoruesit e regjistruar tashmë, ofrohen promovime të rifreskimit - 50% e bankrollit të hënën dhe të enjten.
Nëpër cilat shërbime mund të plotësoj llogarinë time?
Faqja zyrtare ofron vetëm instrumente të sigurta pagese për depozitat në kriptomonedhë. Ju mund të financoni llogarinë tuaj me Bitcoin, Ethereum, Tether, Bitcoin Cash. Këto janë larg nga të gjitha metodat, dhe administrata lidh rregullisht shërbime të reja popullore.
Cilat janë kërkesat themelore për regjistrimin e një llogarie?
Për të krijuar një llogari në platformën e lojrave, duhet të jeni mbi 18 vjeç. Nëse keni mbushur moshën madhore, do t'ju duhet të plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi, duke ofruar të dhëna personale. Ju gjithashtu do të duhet të aktivizoni llogarinë tuaj përmes emailit. Nëse dëshironi të kaloni të gjithë këta hapa, mund të identifikoheni menjëherë në llogarinë tuaj personale duke përdorur Google ose Facebook.
A është CloudBet i sigurt për të luajtur?
Sigurisht, dhe të gjitha në kurriz të dy licencave të vlefshme - Mali i Zi dhe Curacao. Në vitin 2021, pronarët e burimit rinovuan licencat e tyre. Gjithashtu, siguria garantohet nga një kriptomonedhë e besueshme. Transaksionet janë të mbrojtura dhe të koduara mirë, gjë që eliminon mundësinë e vjedhjes. Në të njëjtën kohë, informacioni konfidencial për klientin nuk kërkohet gjatë depozitimit.