Diamond Wild

Dizajni klasik i holluar nga diamante, jackpotes dhe frispins është paraqitur në makinën e slot diamant të egër Isoftbet. Ajo ofron fitime në shumën deri në 25,000 baste për kombinim. Ato lëshohen nga kombinimet e çmimeve të mbledhura në 20 rreshta. Shpërblimet japin rotacione falas dhe çmime jackpots me vlera në rritje.

Përshkrimi i një makine slot

5 daulle janë të përfshira në slotin e lojës diamant të egër. 3 qelizat vendosen brenda secilës. Ata japin karaktere të ndryshme që mblidhen në kombinim në 20 linja fikse. Kombinimi sjell fitime në formën e shumëzimeve të bastit të bërë. Paqëndrueshmëria këtu është e lartë, dhe përqindja e recoil – në nivelin e mesëm.

Ju mund të luani makinën e lojërave të isoftbet në kazino online jackpotcity.

Parametër

Përshkrim

Baste

0.2 – 200 monedha

Pagesa maksimale

X25000

Madhësia e makinës

5*3

Këngë çmimi

20 (fikse)

Paqëndrueshmëri

I lartë

Sfond

93.2% dhe 95.2%

Bonuse

Frispins, Jackpotes Progresive

Shumëzues

njëzet – 25,000

Funksionaliteti i lojës

Makina e egër Diamond paraqet të gjitha funksionet standarde që gjenden në lojërat isoftbet. Ju mund të njiheni me ta me ta në detaje në seksionin «Rregulla». Dhe tani ne do të japim një përshkrim të shkurtër të funksionalitetit:

  1. Menu (listë). Hap cilësimet e tingullit dhe i jep mundësinë e hyrjes në historinë e fitimeve.
  2. Cilësimet (linjat vertikale). Hap një seksion me parametra të ndryshëm slot.
  3. Informacion (i). Tabela e pagesave, përshkrimi i shpërblimeve dhe kalimi në rregulla.
  4. Nisja e lojës (shigjeta). Aktivizon rrotullimin e zakonshëm të baterive.
  5. Mënyra Auto (shigjeta me një trekëndësh). Hap cilësimet e rrotullimeve automatike (sasia dhe kufijtë).
  6. Mënyra me ekran të plotë (kllapa katrore). Zbulon lojën në ekranin e lartë.

Ne gjithashtu vërejmë se paneli i kontrollit tregon bastet, fitimet dhe gjendjen aktuale të bilancit. E gjithë kjo bën të mundur lojën e qetë dhe pa asnjë problem.

Raundi i bonusit në Diamond Wild

Makina e egër Diamond është e pajisur me dy raunde bonus. E para quhet – Lojra falas. Aktivizohet nga 3 karaktere me mbishkrimet përkatëse. Lëshon 8 raunde falas. Në rrjedhën e tyre, të gjitha fitimet (përveç diamanteve të egra) shumëzohen me 2 herë.

Bonusi i dytë në Slot Wild Diamond – Çmim i parë. Luajti kur diamantët bien me emrin «Diamant». Jep jackpots progresive ose shumëzimet e mëposhtme të bastit të përgjithshëm:

Karakteret e Verës

Faktor

3

X1

katër

X5

5

x10

6

X50

7

X100

tetë

X1000

9

2500

Si të Luaj

Gameplay në Diamond Wild është e thjeshtë dhe jo ndryshe nga ajo që propozohet në makinat e tjera klasike të kazinove. Për të marrë fitore, është e nevojshme të ktheni bateritë (të nisur nga çelësi qendror ose hapësira) dhe të mbledhni kombinime të të njëjtëve karaktere. Mimet theksohen nga animacione të ndryshme dhe i kreditohen automatikisht në bilanc.

Për lojtarët më me përvojë, shumë cilësime janë në dispozicion këtu, duke e bërë lojën edhe më të përshtatshme. Nëse jeni të lodhur nga kthesat vetë, atëherë mund të aktivizoni modalitetin automatik. Në këtë rast, mbetet vetëm për të monitoruar fitoret dhe shpërblimet.

Simbolet e makinës së makinës së egër diamanti

Lojë Diamond Wild paraqet 11 karaktere. Të gjithë morën imazhe unike, çmime të ndryshme dhe probabilitetin e rënies në daulle. Ato ndahen në 2 kategori: të zakonshme – Krijoni kombinime në linja aktive; Bonus – aktivizoni funksionet kur bien në ndonjë pozicion. Simbolet nga kategoria e parë janë paraqitur në tabelë:

Simbol

X3

X4

X5

Çdo shenjë bar

njëzet

70

250

Qershi

tridhjetë

250

500

zile

tridhjetë

250

500

Bar me një diamant

70

250

500

Bar i dyfishtë

100

500

1.000

Shufër trefish

250

1.000

2,000

Shenjë dollari

500

2,000

5,000

Shtatë

1.000

5,000

10,000

Diamant

2,000

10,000

25,000

Imazhet e bonusit përfshijnë: diamantin e egër – zëvendëson karakteret e paguara kur krijoni kombinime; Lojra falas – Shpërndaj, duke lëshuar freespins; Diamant – Aktivizon barazimin e çmimit të çmimit.

Makinë slot RTP

Rregullat e slotit të lojës diamant të egër tregojnë 2 vlera të koeficientit RTP – 93.2% dhe 95.2%. E para tregon kthimin duke marrë parasysh Jackpots të ndërtuara. E dyta tregon mundësinë e të luajturit baste nga rrotullimet e zakonshme.

Të dy vlerat janë të mesme dhe japin shanse të mira për të dalë plus. Plotësohet nga të gjithë faktorët e mëdhenj dhe prania e shpërblimeve. Për shkak të tyre, lojtarët mund të marrin fitime të vlefshme, por vetëm në distanca të gjata (për shkak të paqëndrueshmërisë së lartë).

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira