Jack Hammer

Detektivi privat Jack Hammer do të duhet të kuptojë një shkencëtar të çmendur që kërcënon të gjithë qytetin me eksperimentet e tij. Një komplot i tillë u zhvillua nga Net Entertainment posaçërisht për makinën e slotit Jack Hammer. Ndihmoni personazhin kryesor dhe ju mund të merrni deri në 750 mijë monedha në një rrotull të daulleve. Ato lëshohen nga kombinimet e karaktereve të formuara në 25 rreshta. Përveç kësaj, ka shpërblime të paraqitura në formën e frispins dhe rotacioneve të përsëritura.

Përshkrimi i një makine slot

Slot video Jack Hammer i lëshuar në 2010 nga Net Entertainment. Projektuar në stilin e komikeve, dhe komploti rrotullohet rreth detektivit privat Jack Hammer dhe Scientist Crazy. 5 daulle janë paraqitur në fushë. Secila përfshin 3 qeliza me karaktere. Kombinimet mblidhen në 25 linja aktive. Gjithashtu, makina mori cilësimet e mëposhtme nga prodhuesi:

Karakteristika

Kuptim

Varg bastesh

0.25 – 250 monedha

Pagesa maksimale

750,000 monedha

Paqëndrueshmëri

Në një nivel të ulët

Përqindja e kthimit

96.96%

Shpërblime dhe opsione

Frispins, fitore ngjitëse

Stavka shumëzues

5 – 1.000

Funksionaliteti i lojës

Në makinën Jack Hammer, ka të gjitha funksionet e nevojshme për një lojë të rehatshme në kazino. Ato aktivizohen nga çelësat e vendosur në panelin standard të kontrollit nga NetEnt. Funksionaliteti këtu përbëhet nga:

  • hapja e seksioneve me një tabelë pagese dhe informacione rreth lojës;
  • zgjedhja e normës totale;
  • Nisja e raundeve të vetme;
  • Cilësimet automatike;
  • Përfshirja e rrotullimeve turbo;
  • Cilësimet shtesë (tingulli, shfaqja e basteve, duke filluar nga hendeku);
  • Mundësia e kalimit në modalitetin me ekran të plotë.

Nëse doni të njiheni me atë që funksionet që secili çelës kryen, atëherë shkoni te pjesa “Rregullat e lojës” përmes menusë kryesore. Gjithashtu, mos harroni se slot Jack Hammer ka një version demo. Me ndihmën e saj, ju mund të kontrolloni të gjitha tiparet e automatikut.

Netal

Raundi i bonusit në Jack Hammer

Në makinën e slotit të çekiçit Jack, raundi i bonusit paraqitet në formën e rrotullimeve të lira. Për t’i marrë ato, ju duhet të mbledhni të paktën 5 shpërndarje për një raund. Pra, për 5/6/7/8/9-15, shpërndarësit u jepen 10/15/20/25/30 FRISPINOV.

Ju mund të luani makinën neto slot kazino online 888Casino.

Raundet falas luhen automatikisht dhe mund të zgjaten me shpërndarje të re. Të gjitha fitimet në to shumëzohen me 3 herë dhe përmbledhin. Ato lëshohen pas përfundimit të bonusit në normën që veproi në kohën e aktivizimit të bonusit.

Gjithashtu, slota e çekiçit Jack është i pajisur me funksionin e bonusit “Fitoret ngjitëse”. Aktivizohet me secilin kombinim çmimesh ose të paktën 3 slotting. Të gjitha këto simbole janë regjistruar në pozicionet e tyre, dhe pjesa tjetër bëjnë rotacion të përsëritur. Nëse formohet një kombinim shtesë me një fitore, atëherë bonusi rifillon. Gjithçka vazhdon derisa lojtari të marrë çmime në para.

Si të Luaj

Loja në Jack Hammer është mjaft e thjeshtë. Në fillim, zgjidhni normën. Për ta bërë këtë, klikoni në butonin “Monedha e pallto” dhe tregoni vlerën e dëshiruar. Tjetra, shkoni te cilësimet shtesë përmes menusë kryesore. Përmes tyre ju mund të ndizni fillimin e baterive nga hendeku dhe të aktivizoni rotacionet e përshpejtuara.

Tani mund ta filloni vetë lojën. Klikoni një hendek ose një çelës qendror dhe monitoroni lëvizjen e karaktereve. Nëse ata mblidhen në kombinimin e çmimeve, atëherë fitorja e duhur do të kreditohet. Dhe nëse jeni me fat, të ndërtuara -në shpërblimet aktivizohen që punojnë automatikisht.

Netal

Jack Hammer Slot Machine

Slot Slot Jack Hammer përfshin 11 karaktere. Ato janë të ndara në 2 kategori: ato të zakonshme – formojnë kombinim në linja aktive dhe sjellin baste bastesh; Bonus – Fillimi i Ndërtuar -in Funksionet. Ne ofrojmë të njihemi me ta më në detaje në tabelën e pagesave:

Emër

Combo x3

Combo x4

Combo x5

Balonë fluturuese

X5

x10

X40

Telefonoj

X5

x10

X50

Gazete

X5

X15

X75

Një bandit me makinë

x10

x25

X100

Avionë

X15

X30

X125

Një djalë me një gazetë

X15

X50

X200

Vajzë me një telefon

x25

X50

x250

Shkencëtar i çmendur

X50

X100

X300

Çekiç

X50

X150

X1000

Funksionet e bonusit këtu aktivizohen nga imazhet e mëposhtme: Wild – Zëvendësoni të gjitha fotot e zakonshme dhe ndihmoni në përpilimin e një kombinimi shtesë/të zgjatur; Freespin – Shpërndarja, Nisja e Rrotullimeve Falas.

Makinë slot RTP

Lojërat elektronike nga argëtimi neto karakterizohen nga përfitimi i tyre, i cili sigurohet nga përkushtimi i shtuar. Makina Jack Hammer nuk ishte përjashtim dhe mori koeficientin RTP me një vlerë prej 96.96%. Ky cilësim është shumë më i lartë se në shumë lojëra të tjera kazino. Me të, ju mund të mbështeteni në dalje në plus dhe të merrni fitime të mëdha.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira