Rishikimi i kripto kazinosë Lucky Block 2023

Që nga hapja në fillim të vitit 2022, Lucky Block Casino ka bërë bujë mes lojtarëve me lojëra unike NFT dhe shpërndarje të argumenteve të veta LBLOCK çdo ditë. Fillimisht, ishte një platformë për llotaritë e kriptomonedhave në blockchain, në fund të vitit 2022 u lançua një seksion i plotë bastesh dhe kazino online. Faqja ofron më shumë se 3000 lojëra fati dhe baste në 35 sporte. Të rinjtë mund të marrin një promovim të mirëpritur (15% kthim parash) dhe të drejtën për të marrë pjesë në shpërndarjen e 10 mijë dollarëve.

Promo Code: WRLDCSN777
100% në depozitë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

lucky-block-site

Bonuset e kazinosë kripto

Për të marrë bonuse fitimprurëse, duhet të regjistroheni në faqen zyrtare të kazinosë. Një promovim i mirëpritur i jepet çdo të sapoardhuri që ka krijuar një llogari personale.

Bonus i mirëseardhjes

Lucky Block u ofron të gjithë fillestarëve 15% kthim parash për humbjet e bëra në makinat e fatit ose baste sportive për shtatë ditë.

lucky-block-promocione

Kthimi maksimal nuk është i kufizuar – kthimi i parave është 15% e të gjitha humbjeve të bëra në javën pas regjistrimit në kazino ose seksionin e basteve të Lucky Block. Është e rëndësishme që për të marrë një kthim parash, duhet të humbni më shumë sesa të fitoni në një periudhë kohore të caktuar. Nuk kërkohet bast, fondet kreditohen menjëherë në llogarinë kryesore dhe janë të disponueshme për tërheqje ose baste. Për të marrë një pjesë të parave të humbura, duhet të kontaktoni shërbimin e mbështetjes teknike.

Dhurata për klientët e rregullt

Platforma argëtuese Lucky Block ofron shpërndarjen e tokeneve të saj LBLOCK me një vëllim total prej 10 mijë dollarësh. Për ta bërë këtë, duhet të rimbushni llogarinë tuaj dhe të bëni të paktën 1 bast në makinat e fatit ose në seksionin e basteve.

Programi i besnikërisë

Që nga fillimi i vitit 2023, nuk ka asnjë program besnikërie në portalin Lucky Block. Zbatimi i tij pritet gjatë vitit aktual. Programi VIP gjithashtu mungon përkohësisht, të vetmet kushte të veçanta parashikohen për rrotullat e larta.

Si të regjistroheni në kazinonë Lucky Block

Procedura për krijimin e një llogarie është thjeshtuar nga administrimi i portalit argëtues. Kur regjistroheni, duhet të ndiqni një udhëzim të thjeshtë:

 • Hap faqen Lucky Block
 • Klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të majtë
 • Futni adresën tuaj të emailit, emrin e përdoruesit, fjalëkalimin e fortë, kodin e referimit (opsionale)
 • Konfirmoni moshën madhore dhe pajtohuni me kushtet e shërbimit
 • Kliko “Regjistrohu dhe fillo të luash”

Asgjë tjetër nuk nevojitet, Lucky Block nuk kërkon informacion personal, përdoruesit mbeten anonimë.

fat-blloku-regjistrimi

Lucky Block Casino nuk kërkon KYC (procedura e verifikimit të identitetit). Kjo thjeshton shumë krijimin e një llogarie, përshpejton pagesat dhe është një mbrojtje shtesë për privatësinë e të dhënave personale të përdoruesve.

Versioni celular i LuckyBlock

Që nga fillimi i vitit 2023, portali argëtues Lucky Block nuk ofron një aplikacion celular të shkarkueshëm për seksionin e kazinosë në internet ose të basteve.

fat-bllok-mobil

Faqja e internetit Lucky Block është optimizuar për t’u ekzekutuar nga çdo pajisje celulare (smartphone, tabletë), pavarësisht nga sistemi operativ në të cilin funksionojnë. Nuk ka nevojë të shkarkohet softuer shtesë, faqja hapet në një shfletues celular.

Lojërat në dispozicion në seksionin e kazinosë

Gama e Lucky Block përfshin më shumë se 3 mijë modele lojëra elektronike, lojëra live me krupierë të vërtetë dhe lojëra tavoline. Të gjitha makinat e fatit janë të licencuara. Platforma bashkëpunon me 19 ofrues, duke përfshirë kompani të tilla kryesore globale si:

 • Lojë pragmatike (Maltë)
 • NetEnt (Suedi)
 • Tigri i Kuq (MB)
 • Play’n’GO (Suedi)
 • Microgaming (MB)

Shumica e automatëve kanë një modalitet demo falas, i cili nuk kërkon regjistrim për të ekzekutuar. Fitimet në të mbeten virtuale, por nuk keni pse të shpenzoni kursimet tuaja. Për të vënë bast në para të vërteta në lojëra elektronike dhe në një libralidhës, duhet të krijoni një llogari dhe të rimbushni llogarinë tuaj.

Slots

Lucky Block bashkëpunon me studiot kryesore në botë, duke u ofruar vizitorëve të tij mijëra lojëra elektronike cilësore. Gama përfshin modele me parcela, dizajn dhe funksionalitet të ndryshëm. Këtu përfshihen makinat e fatit me jackpot dhe lojëra elektronike me mundësinë e blerjes së bonuseve.

fat-blloqe-slots

Ruletë

Lucky Block ofron 21 tavolina ruleti. Midis tyre ka modele me tregtarë të vërtetë dhe tavolina virtuale. Përveç varieteteve më të njohura, ka zhvillime unike si ruleta e menjëhershme, ruleta automatike.

Blackjack

Lucky Block përmban 16 tavolina blackjack (me krupierë të vërtetë dhe virtualë). Bastet e kriptomonedhës janë të disponueshme në të gjitha modelet. Vizitorët shpesh zgjedhin blackjack-un më dinamik Fast dhe modelin e basteve falas si bonuse.

Poker

Një nga lojërat më të njohura të lojërave të fatit në botë përfaqësohet nga 12 tavolina në Lucky Block. Këtu do të gjeni versione të ndryshme të pokerit për njohës të vërtetë.

Lojëra të tjera

Lucky Block po zgjeron vazhdimisht përzgjedhjen e tij të argëtimit të lojërave të fatit. Tashmë, lojtarët mund të gjejnë 22 makina baccarat, tavolina me krupierë të gjallë për Sic Bo, Tin Patti dhe Andar Bahar.

Kazino live

Lojërat me krupierë të vërtetë po fitojnë me shpejtësi popullaritet. Vizitorët mund të gjejnë lobe gjatë gjithë orarit për poker, shfaqje të drejtpërdrejta, blackjack, ruletë, baccarat dhe argëtime të tjera (karta, adoleshente, etj.).
fat-blloko-live
Live ofrohet vetëm për para të vërteta, nuk ka modalitet demo falas.

Bastet sportive

Lucky Block nuk është vetëm një kazino. Portali ka një libralidhës plotësisht funksional me mijëra tregje në më shumë se 35 sporte. Linja përfshin ligat kryesore amerikane – NFL (futbolli amerikan), NBA (basketboll), NHL (hokej), MLB (bejsbolli). Krahas tyre përfaqësohen liga të tjera kombëtare në futboll, basketboll, tenis, motorsport dhe sporte të tjera. Përveç llojeve të zakonshme të garave, bastet ofrohen në lloje më pak të zakonshme, të tilla si lakros, hedhje, futboll, futboll galik, etj. Lucky Block ofron mundësinë për të bastuar në para ndeshje (parashikime paraprake për lojërat e ardhshme) dhe live (baste në ndeshjet që zhvillohen aktualisht). Përdoruesit mund të konkludojnë jo vetëm teke – ka akumulatorë dhe baste të tjera komplekse. Shumica e gjasave për ngjarjet e Bllokut me fat ofrohen nga shërbimi i basteve BetRadar. Shanset e Esports ofrohen nga Oddin dhe BetGenius. Kjo do të thotë se mund t’u besohet koeficientëve. Për lehtësinë e bastorëve, ekziston një ndërrim i llojeve të ndryshme të shanset: evropiane, amerikane, Hong Kong, indoneziane, malajziane, të pjesshme.

Bastet e sporteve

Lucky Block konsiderohet si një nga faqet kryesore të basteve të kriptomonedhave për një arsye. Ai ofron baste jo vetëm për sportet, por edhe për disiplinat kryesore të eSports – League of Legends, Dota2, Call of Duty, Counter-Strike.

Avantazhet dhe disavantazhet e Lucky Block

Pro

 • Një shumëllojshmëri e mirë prej 3000 artikujsh
 • Prania e një seksioni bastesh
 • 15% kthim parash për një javë për fillestarët
 • Shpërndarja e argumenteve të veta
 • Nuk ka nevojë për të vënë bast bonuse
 • Disponueshmëria e bonuseve të ringarkimit për rrotullat e lartë
 • Pagesa të shpejta në kriptovaluta
 • Nuk ka komisione dhe kufizime maksimale të tërheqjes
 • Regjistrim i thjeshtuar, nuk ka nevojë të jepni informacion personal

Kundër

 • Asnjë aplikacion celular i shkarkueshëm

Çfarë kriptovalutash pranon kazinoja?

Për depozitat dhe tërheqjet, Lucky Block mbështet kartat bankare, transfertat direkte, Google Pay, Apple Pay dhe kriptovalutat e mëposhtme:

 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Tether (USDT)
 • Cardano (ADA)
 • BNB
 • Tron (TRX)

Shuma minimale e depozitës është 1 dollar, një shumë e ngjashme lejohet për tërheqje. Nuk ka komisione në kazino, koha e tërheqjes duke përdorur kriptomonedhë është deri në një orë (në varësi të monedhës), për kartat – deri në 2 ditë.

Shërbimi mbështetës

Për të kontaktuar shërbimin e mbështetjes teknike gjatë gjithë orarit, ofrohet një formular reagimi. Përdoruesit i kërkohet të japë emrin e tij (opsionale), adresën e emailit dhe një përshkrim të problemit ose pyetjes që kanë hasur. Nëse është e nevojshme, mund të bashkëngjitni skedarë. Koha e përgjigjes varet nga ngarkesa e operatorëve dhe varion nga 5 minuta në një ditë.

Cilat gjuhë mbështet kazino Lucky Block?

Platforma funksionon në shumicën e vendeve, kështu që ndërfaqja e saj është përkthyer në 2 duzina gjuhë. Përdoruesi mund të zgjedhë anglisht, gjermanisht, spanjisht, frëngjisht, çekisht, hungarisht, italisht, polonisht, portugalisht, rumune, rusisht, sllovenisht, japonisht, turqisht, kinezisht, indonezisht, arabisht, koreanisht, vietnamezisht me çelësin në fund të faqes. dhe Thai.

Liçensë

Platforma e argëtimit operohet nga Entretenimiento Rojo, e regjistruar në Curaçao dhe operohet me nënlicencën Curacao nr. 5536/JAZ. Të gjitha të dhënat jepen në fund të faqes.

FAQ

Sa e sigurt është të luash Lucky Block?
A ka ndonjë bonus për të sapoardhurit në Lucky Block?
A nuk ka bonuse depozitash dhe depozitash?
Sa shpejt i paguan Lucky Block fitimet?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Sa e sigurt është të luash Lucky Block?
Lucky Block është një platformë e provuar kripto që funksionon në bazë të një licence zyrtare. Në fund të vitit 2022, shenja origjinale e platformës vlerësohej në 1 miliard dollarë. Faqja ofron lojëra të licencuara nga studiot kryesore në botë. Të gjitha transaksionet financiare të përdoruesve mbrohen në mënyrë të sigurt dhe informacioni personal nuk kërkohet.
A ka ndonjë bonus për të sapoardhurit në Lucky Block?
Të gjithë përdoruesve të rinj u ofrohet 15% kthim parash për një javë. Nuk ka kufi për shumën maksimale, kushti i vetëm është që kthimi i parave të kreditohet për humbjet.
A nuk ka bonuse depozitash dhe depozitash?
Që nga fillimi i vitit 2023, nuk ka bonuse të tilla në kazino. Shfaqja e tyre pritet brenda një viti.
Sa shpejt i paguan Lucky Block fitimet?
Në kriptomonedhë, kazinoja paguan fitimet në çast. Aplikimet për tërheqje pranohen për shuma ekuivalente me 1 dollarë. Me pagesat në kartela janë të mundshme vonesa deri në 48 orë. Nuk ka kufizime maksimale të tërheqjes.