Marching Legion

Relaksohuni Koleksioni i Lojërave të Lojërave lejon lojërat e fatit sa më shumë që të jetë e mundur. Pasi të fillojnë makinën e lojërave të legjionit marshues, lojtarët do të bëhen luftëtarë të vërtetë dhe do të pranohen në radhët e ushtrisë Romake. Pushimi do të shoqërohet nga ushtarë të guximshëm, mars, beteja spektakolare. Por shumica e lojtarëve do të tërheqin shpërblime fitimprurëse, simbole të veçanta, përgjigje. Diversifikimi i pushimeve është me të vërtetë në çdo moment duke blerë një funksion bonus. Raunde fitimprurëse ofrohen për të gjithë, gjë që është e lehtë për tu verifikuar, duke luajtur falas në faqet e kazinosë të besueshme.

Përshkrimi i një makine slot

Në ekran, lojtarët do të vërejnë strukturat romake që korrespondojnë me drejtimin tematik. Grafikat janë bërë në një stil vizatimor, fotografia duket mjaft spektakolare, ofruesi i tërhequr qartë çdo detaj. Gameplay do të shoqërohet me rrugën muzikore të drejtimit epik, i cili edhe më shumë zhytet në historinë romake me temat ushtarake.

Relaksohuni nga Lojërat

Fusha e lojës shikon në të njëjtën kohë të thjeshtë dhe origjinale. Qelizat do të mbushen me fotografi në të cilat lojtari duket nga lart. Nuk ka të egra të njohura dhe shpërndarje në slot, por ekziston një funksion i freespins, duke filluar mënyra të ndryshme për ndryshimin e shanseve të fitores dhe organizimit të një loje të rehatshme.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës është 5 daulle me 15 qeliza. Në këtë të fundit, ikonat do të shfaqen, duke formuar kombinime fituese, duke filluar me tre rastësi identike. Pagesat janë të mundshme sipas 243 metodave. Formacioni fillon me daulle të parë të majtë.

Pothuajse menjëherë, edhe të ardhurit mund të bashkohen me Legjionin Romak, falë një paneli të thjeshtë dhe të kuptueshëm të kontrollit. Ai përmban çelësat e cilësimeve, të dhënat informuese, panelin e rregullimit të zërit dhe parametrat. Karakteret e zakonshëm në daulle plotësohen nga legjionarët e pjesshëm që kanë aftësi çmimesh.

Raundi i bonusit në Legjionin e Marshimit

Në secilin raund, ju mund të mbështeteni në pamjen e luftëtarëve të pjesshëm. Ata do të shtyjnë ikona të tjera, duke sjellë fillimin e një turneu bonus. Nëse një fotografi e tillë është tashmë e pranishme, opsioni nuk funksionon. Sapo Legjionarët marrin të gjithë fushën, një turne bonus me marshime, respin dhe aftësi të tjera çmimi fillon:

  • Elemente pas çdo mbrapa lëvizin në një pozicion në të majtë
  • Një fotografi e re që shfaqet në daulle kthehet në një bonus

Raundet vazhdojnë derisa Legjionarët e pjesshëm të largohen nga fusha e lojës. Lojtarët mund të mbështeten në respektet e përsëritura dhe frispins.

Frispins fillohen kur të mbushet njehsori i mbledhjes së elementeve. Në procesin e freespins, lojtari do të luajë me vlera mesatare për shkak të kazinosë. Raundet e lira kalojnë në valë: Së pari një pirg i legjionarëve shfaqet me shndërrimin e ikonave të tjera në marshim. Çdo valë e FS fillon me ikona shtesë fibergale. Në fazën e fundit, marshuesit e luftëtarëve do të mbulojnë të gjitha bateritë. Lojtarët mund të kalojnë në një valë të re, duke mbledhur fotografi të caktuara.

Relaksohuni nga Lojërat

Lojtarët mund të mos presin aktivizimin e një funksioni bonus dhe të mbledhin një numër të caktuar të ikonave. Bonus Rangs me të vërtetë mund të blejë duke paguar 120 herë më shumë baste në një shpinë normale. Do të ketë më shumë shanse për të mbledhur shumë çmime. Në të njëjtën kohë, ia vlen të merret parasysh që blerja e një bonusi do të zvogëlojë një përqind të treguesit të RTP.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojrave të relaksoheni në kazino në internet Aviator.

Si të Luaj

Luaj «Marshimi i legjioneve» Mundeni nga çdo pajisje, duke filluar faqen e sipërme të kazinosë. Duke shijuar ekranin spektakolar të ekranit, është e mundur që menjëherë të kaloni në njohje me rregullat dhe cilësimet e opsioneve. Pas kësaj, është koha për të kaluar në procesin e lojës, për të cilin është e nevojshme:

  1. Vendos bastet nga 0.1 deri në 100 monedha
  2. Drejtoni bateritë në modalitetin normal ose automatik

Në procesin e rrotullimeve të zakonshme, pas çdo ndalese, lojtari duhet të rishikojë bastet dhe t’i ndryshojë ato sipas dëshirës. Autoritetet janë akorduar gjithashtu me dorë: pas basteve, zgjidhet numri i rrotullimeve nga 10 në 1000. Më tej, raundet kalojnë pa pjesëmarrjen e lojtarit në të njëjtat vlera. Rezultatet e suksesshme do të shoqërohen me zë dhe efekte lëvizëse, duke motivuar për zgjidhje të mëtejshme të duhura. Normat maksimale do të sigurojnë shpërblimet më të larta, ndërsa ia vlen të merret gjithmonë parasysh rreziqet.

Marshimi i personazheve të makinerive të Legjionit Legjioni

Elementet që korrespondojnë me temat do të shfaqen në bateritë e makinerisë slot. Këto janë luftëtarë të bardhë dhe të gjelbër, shpata, shenja romake. Kombinimet fituese formohen me dy ose më shumë rastësi, në varësi të llojit të ikonës. Është e mundur të merren pagesa në 243 linja të mundshme. Detajet dhe një përshkrim i hollësishëm mund të gjenden në tabelën e pagesave.

Makinë slot RTP

Legjioni i Marshimit të Makinerisë së Slot RTP është 98.12%. Kur blini një bonus, treguesi do të jetë 97.12%. Një RTP e tillë e lartë garanton raunde fitimprurëse në luftën për shumëzuesin maksimal x10000.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira