Space Wars

Alienët zhvilluan teknologjinë e klonimit dhe po përpiqen të kapin të gjithë hapësirën në kurriz të saj. Një komplot i tillë është i përfshirë në prodhimin e argëtimit net. Loja propozon të marrë pjesë në betejat hapësinore dhe të marrë fitime të vërteta në sasinë deri në 200,000 monedha për këtë. Dhe në arritjen e tyre do të ndihmojë bonusin origjinal që aktivizon klonimin dhe rotacionin e përsëritur.

Ju mund të luani makinën neto slot kazino online Unibet.

Përshkrimi i një makine slot

Space Wars u lëshua në 2013 nga NetEnt. Tema kryesore – Luftërat Kozmike të të huajve. Slot është e pajisur me 5 bateri, 4 rreshta me simbole dhe 40 rreshta për të krijuar kombinime fituese prej tyre. Si një bonus, paraqiten respekt me imazhe të klonuara. Më shumë rreth cilësimeve në tabelë:

Opsione

Përshkrim

Bast (min)

0.4 kredi

Bast (max)

200 kredi

Pagesa (max)

200,000 monedha

Permasa

5*4

Linjë

40 (fikse)

Paqëndrueshmëri

Në nivelin e mesëm

Sfond

96.75%

Bonuse

Respinat

Shumëzuesit (x)

2 – 1.000

Funksionaliteti i lojës

Makinat e argëtimit neto kanë një funksionalitet të gjerë që ofron një lojë të rehatshme. Luftërat Hapësinore nuk ishin përjashtim në këtë drejtim. Isshtë e pajisur me një panel kontrolli, çelësat e të cilit u japin mundësinë e përdorimit të funksioneve të mëposhtme:

 • Seksioni i informacionit me tabelën e pagesave;
 • zgjedhja e nivelit të normës dhe dinjitetit të monedhës;
 • vendosja e rotacioneve automatike (numri i raundeve dhe kufijve);
 • Nisja e lëvizjes së zakonshme të daulleve;
 • zgjedhja e normës maksimale në një klik;
 • Cilësimet shtesë (tingulli, rotacioni i shpejtë, duke filluar nga hendeku, ekrani i ekranit të ekranit dhe mënyra e plotë me ekran);
 • Çertifikatë e lojës.

Raundi i bonusit në Luftërat Hapësinore

U thirr bonusi në Luftërat Hapësinore «Rivarros». Aktivizohet kur krijoni një kombinim çmimesh në çdo rresht. Në fillim lojtarit i jepet fitimet e mbledhura. Pastaj, personazhet fitimtarë shfaqen në një kapsulë të veçantë «Pod klonimi».

Netal

Raundi i bonusit jep ri -rregullim. Gjatë tij, simbolet e klonuara nga pod klonimi shfaqen në daulle. Për më tepër, ato shpërndahen në rreshta, gjë që rrit mundësinë e krijimit të një kombinimi çmimesh.

Nëse raundi është përsëri fitimtar, atëherë simbolet e tij janë klonuese, dhe lojtari merr një përgjigje të re. Vazhdon kështu deri në rotacionin e parë humbës. Në fund të fundit, të gjitha çmimet e akumuluara lëshohen.

Si të Luaj

Së pari drejtoni luftëra hapësinore në versione të parave të gatshme ose demo. Tjetra, vendosni për cilësimet. Ju mund ta bëni këtë përmes çelësave të mëposhtëm:

 1. Rrafshoj. Norma totale është vendosur këtu. Rregulluar nga shigjeta të vendosura afër.
 2. Dinjiteti i monedhave. Ky seksion konfiguron vlerën e një monedhe që luan rolin e monedhës së lojës.
 3. Pikëllim. Hap cilësimet e modalitetit turbo dhe lëshimet e raundeve nga hendeku.
 4. Lojë automobilistike. Numri i rrotullave automatike dhe kufijtë e tyre janë zgjedhur këtu.

Sapo të vendosni për cilësimet më të rehatshme, filloni raundin e lojës. Për ta bërë këtë, ju mund të përdorni butonin qendror ose të shtypni hendekun. Pas përfundimit të lëvizjes së baterive, mblidhen të gjitha fitimet e mundshme. Nëse ato bien jashtë, atëherë bonusi aktivizohet. E gjithë kjo funksionon automatikisht dhe nuk kërkon veprime shtesë.

Netal

Simbolet automatike të të folurit luftëra hapësinore

Slot video e marrë nga ofruesi neto ent 12 karaktere. Ata ndryshojnë në imazhet e tyre, lëshuan çmime dhe shanset për të rënë në qelizat e baterive. Konsideroni të gjitha në më shumë detaje:

 1. Të huajt e vegjël. Grupi përfaqësohet nga 5 fotografi me të huaj me shumë ngjyra të madhësive të vogla. Prej tyre, mblidhen kombinime që sjellin shumëzues në rangun nga x2 në x60.
 2. I huaj. Kjo përfshin 5 të huaj të rritur me ngjyra të ndryshme. Sillni fitimet në shumën nga 10 deri në 400 norma.
 3. Kristal. Një simbol i rrallë me shumëzuesit më të mëdhenj x30/x250/x1000.
 4. I egër. Shfaqet vetëm në 2 dhe 4 daulle. Zëvendëson të gjitha imazhet dhe, nëse është e mundur, krijon një kombinim prej tyre.

Kombinimet e çmimeve këtu janë formuar në 40 linja gjithmonë aktive. Ata mblidhen nga 3 – 5 fotografi identike dhe vetëm në një drejtim (nga e majta në të djathtë). Në çdo raund, disa kombinime mund të bien menjëherë. Koeficientët e tyre janë përmbledhur, dhe më pas shumëzohen me bast dhe shndërrohen në një çmim të përgjithshëm.

Makinë slot RTP

Lojërat e prodhuesit Net Entertainment gjithmonë janë dalluar nga rritja e probabilitetit teorik të zhvillimit dhe luftërave në hapësirë ​​nuk ishin përjashtim. Koeficienti RTP këtu është 96.75%, që është shumë më e lartë se në shumë lojëra elektronike të tjera në kazino në internet.

Rikthimi i konfiguruar ju lejon të shkoni në plus. Luhatshmëria mesatare sugjeron që kjo zakonisht ndodh në 300 distanca – 500 raunde. Dhe bonusi me respin e bën lojën edhe më fitimprurëse, duke rritur shanset për të krijuar një kombinim çmimesh nga personazhet e klonuar.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira