Rishikimi i kriptokazinosë Stake 2023

Stake Casino u shfaq në vitin 2017 dhe ka për qëllim mbajtësit e kriptove. Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj dhe të tërhiqni fitimet përmes Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Interac. Luani sa më sigurt dhe ofroni rezultate të drejta për shkak të një licence të vlefshme Curacao. Do të mund të shijoni jo vetëm slot machines, por edhe lojëra tavoline, baste në sportet klasike dhe eSports. Bonuset bujare të mirëseardhjes janë duke pritur për klientët e rinj – deri në 1000 dollarë për depozitën e parë!

Bonus:Asnjë bonus mirëseardhjeje
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Asnjë bonus mirëseardhjeje
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

vend kunji

Të gjitha bonuset në aksionet e kazinosë kripto

Mjafton të kaloni një regjistrim të shkurtër për të fituar një bonus të madh në lojërat e kazinosë ose bastet sportive.

aksione-promovime

Bonus sportiv

Për të marrë pjesë në promovim, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 100 dollarësh, e cila do të aktivizojë një bonus 200% deri në 1000 dollarë. Ju do të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja kur të kaloni nëpër bast x40.

Bonusi i kazinosë

Tifozët e automatëve, lojërave të tavolinës dhe live me krupierë të gjallë presin një ofertë të ngjashme – 200% të shumës së rimbushjes së parë. Kushtet janë të njëjta – depozitë minimale nga 100 dollarë, dhe basti është x40.

Program besnikërie dhe turne

Për t’u anëtarësuar në klubin VIP, mjafton të krijoni një llogari në faqen zyrtare të kazinosë. Për të avancuar në nivelin e parë “Bronze”, do t’ju duhen pikë të veçanta në lojë. Ato vlerësohen për baste në lojëra elektronike dhe sporte. Nga veçoritë e titujve premium, vlen të theksohen bonuset javore, një menaxher personal dhe privilegje shtesë.

Mund ta zhbllokoni shpejt statusin premium duke marrë pjesë në turnetë ditore. Administrata fillon rregullisht ngjarje interesante për klientët aktivë. Mjafton të regjistroheni në konkursin që ju pëlqen dhe të filloni të vendosni baste në automatet tuaja të preferuara. Sa më i lartë të jetë basti, aq më i lartë është probabiliteti për të fituar një çmim dhe për të fituar një shpërblim bujar në para. Shpesh bëhet shorti nga 5000 dollarë në mesin e 10 atyre me fat.

Si të regjistroheni në Kazino Stake

Administrata ka thjeshtuar procedurën e regjistrimit, gjë që e ka bërë atë më tërheqës për lojtarët që preferojnë të bastojnë në kriptomonedhë. Për të krijuar një llogari dhe për të zhbllokuar modalitetin me pagesë, thjesht ndiqni udhëzimet e mëposhtme:

  • Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë Stake;
  • Klikoni butonin “Regjistrohu” – i vendosur në këndin e sipërm të djathtë;
  • Vendosni hyrjen, fjalëkalimin, emailin, datën e lindjes dhe kodin promovues;
  • Klikoni “Luaj Tani” për të përfunduar procesin e regjistrimit.

regjistrimin e aksioneve

Për të aktivizuar llogarinë tuaj, duhet të ndiqni një lidhje të veçantë që do të dërgohet në emailin e specifikuar. Do të ridrejtoheni në faqen fillestare dhe do t’ju duhet të shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin për të hyrë në llogarinë tuaj personale.

Nga rruga, ekziston edhe një metodë e dytë e regjistrimit, e cila është më e thjeshtë dhe më e shpejtë. Për autorizim të menjëhershëm, do t’ju duhet një profil në Google, Facebook ose Twitch. Pranoni të kopjoni informacionin konfidencial dhe nuk keni nevojë të plotësoni një pyetësor.

Versioni celular dhe aplikacioni Stake

Zhvilluesit kanë përshtatur faqen zyrtare të internetit për pajisjet mobile të bazuara në Android dhe iOS. Është më i përshtatshëm të vendosni baste, të përdorni bonuse dhe të tërhiqni fitimet nga një smartphone dhe tabletë. Nuk ka nevojë të shkarkoni softuer shtesë. Çdo shfletues celular është i përshtatshëm, sepse faqja është e optimizuar për madhësi të vogla të ekranit dhe ekranet me prekje.

kunj-mobil

Makinat e fatit të kazinove kriptomonedha Aksioni

Platforma përmban slot machines të certifikuar që ndryshojnë në tema, mekanikë dhe lojë. Ju mund të provoni fatin tuaj duke vrapuar lojëra elektronike, poker, baccarat, blackjack, poker. Ekziston edhe një modalitet i drejtpërdrejtë dhe baste sportive. Është mjaft e lehtë për të gjetur argëtim sipas dëshirës tuaj, veçanërisht kur përdorni filtra. Do të rezultojë të rendit lojërat sipas zhvilluesve, popullaritetit, risi.

aksione-slots

Software

Popullariteti i institucionit të lojërave të fatit është për shkak të bashkëpunimit me ofruesit kryesorë – NetEnt, Push Gaming, iSoftBet, Blueprint, Relax Gaming, Pragmatic Play, Play’n Go. Për lehtësi më të madhe, të gjithë titujt janë të kategorizuar.

Ruletë

Më shumë se 20 versione, nga klasike në live, franceze, mini, amerikane. Lejohet të luash për para dhe falas. Varet nga ju që të vendosni se cili format është më i preferuar – të luani me krupierë të vërtetë ose kundër algoritmeve kompjuterike. Nuk do të jetë e mundur të tejkaloni RNG, por me përdorimin e strategjive efektive, ju mund të rrisni ndjeshëm shanset për të fituar.

Çfarë janë makinat e fatit Stake?

Më shumë se një mijë lojëra elektronike të njohura prezantohen me Megaways, nivele të rrotullimeve falas, një raund rreziku dhe simbole të veçanta. Janë paraqitur mijëra tituj të mirënjohur nga ofruesit kryesorë, por më e rëndësishmja, ekziston një “Modalitet Demo”. Mjafton të vendosni kursorin mbi ikonën e makinës dhe të klikoni “Demo”. Më tej, sistemi do të grumbullojë kredite virtuale për të mësuar kontrollin, zhvillimin e strategjisë tuaj dhe shijimin e lojës.

Lojëra elektronike për Jackpot

Një seksion interesant që përfshin automatet më fitimprurëse. Ka më shumë se 50 tituj me shuma të ndryshme çmimi i parë. Për të pasur një shans për të fituar disa milionë, mjafton të formosh një kombinim të rrallë çmimesh. Kumarxhinjtë profesionistë rekomandojnë fillimin me modalitetin “Demo” dhe së pari të zhvillojnë një strategji dhe më pas të kalojnë në baste reale.

Jetoni

Loja kundër krupierëve të gjallë po fiton popullaritet. Prandaj, Kazino Stake ofron të zhyteni në atmosferën e objekteve me bazë tokësore dhe të shijoni poker live, blackjack, monopol, baccarat. Për të vendosur një bast në kriptë, mjafton të hyni në llogarinë tuaj personale dhe të rimbushni llogarinë tuaj përmes një mjeti të përshtatshëm pagese. Luajtja me tregtarët për kreditë virtuale është e ndaluar.

kunji-live

Bastet sportive

Bookmaker ndryshon nga të tjerët me një linjë të gjerë dhe shanse të larta. Vendosni baste drejtpërdrejt dhe para ndeshjes në futboll, e-sport, regbi, basketboll. Tregje të ndryshme dhe rezultate të njohura janë paraqitur. Një nga veçoritë e libralidhësit është se është sponsor zyrtar i klubit të futbollit Watford. Prandaj, përfaqësohen ligat më të njohura, si NBA, NHL, Premier League. Lejohet të vihet bast jo vetëm për sportet klasike, por edhe për kriket, kërcime me ski dhe gara me motor. Më shumë se 30 sporte në total.

aksione-sportive

Shumëllojshmëria e tregjeve meriton vëmendje të veçantë. Ju mund të vini bast në total, diferencë fituese, madje, total aziatik, rezultat i dyfishtë. Dhjetra rezultate të njohura me siguri do të apelojnë jo vetëm për fillestarët, por edhe për bastorët profesionistë.

Bastet e drejtpërdrejta përgatiten për lojtarët e zjarrtë. Ju jeni duke pritur për shanse të larta, statistika të përditësuara rregullisht dhe një shumëllojshmëri tregjesh. Mund të lidheni me transmetimin e drejtpërdrejtë dhe të shikoni lëvizjen e direkut për të bërë një parashikim më të saktë. Faqja shpesh transmeton regbi, tenis, futboll, arte marciale të përziera.

Vlen gjithashtu të përmendet shanset e larta për të fituar. Libërbërësi ofron shanse të mira në krahasim me libralidhës të tjerë të njohur. Nga rruga, për lehtësi më të madhe, koeficientët shfaqen në formate të ndryshme – dhjetore, malajziane, amerikane, të pjesshme.

Bastet e sporteve

Sot, sportet klasike po humbasin gradualisht popullaritetin e tyre. Ai po zëvendësohet nga turne esports që ofrojnë më shumë dinamikë dhe fitore të mëdha. Prandaj, krijuesi i basteve mbulon ndeshjet kryesore në lojëra të ndryshme – LOL, FIFA, CS, Dota 2. Gjithashtu, të gjithë klientët kanë akses në ligat e njohura elektronike, si Cyber ​​Arena Live.

Avantazhet dhe disavantazhet e Stake Crypto Casino

Të mirat:

  • Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj në kripto;
  • Ekziston një seksion me baste sportive;
  • program besnikërie i menduar;
  • Pagesat e menjëhershme.

Disavantazhet:

  • Nuk ka pasqyra pune;
  • Pak aksione aktive.

Çfarë kriptovalutash pranon Stake

Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj dhe të tërhiqni fitimet duke përdorur shërbimet e sigurta të pagesave: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Bitcoin Cash, Tron, Ripple, Interac. Në të njëjtën kohë, shuma e depozitës maksimale nuk është e kufizuar, por lejohet të tërhiqet kur llogaria ka të paktën 0.002 BTC. Një nga veçoritë e faqes janë transaksionet financiare më të sigurta. Të gjitha të dhënat personale janë të koduara mirë, por më e rëndësishmja – depozitat dhe pagesat e menjëhershme.

aksione-kripto

Shërbimi mbështetës

Mbështetja teknike funksionon gjatë gjithë kohës dhe ofron dy metoda standarde të komunikimit. Mund të komunikoni me operatorët nëpërmjet bisedës në internet ose duke dërguar një email në [email protected]. Përveç kësaj, të gjithë përdoruesit kanë qasje në një blog, forum dhe rrjete sociale të njohura të përditësuara rregullisht. Administrata publikon vazhdimisht lajmet më të fundit në kanalet në Twitter, Facebook dhe Instagram.

Cilat gjuhë mbështet Kazino Stake

Platforma e lojërave është e njohur në të gjithë botën, dhe për këtë arsye është e përkthyer në gjuhë të ndryshme. Kjo do ta bëjë më të lehtë njohjen me ndërfaqen dhe navigimin. Faqet mund të përkthehen në kinezisht, vietnamezisht, rusisht, anglisht, filipinisht, turqisht, indonezisht, koreanisht, gjermanisht, spanjisht, polonisht, portugalisht, frëngjisht dhe japonisht.

Liçensë

Institucioni i lojërave të fatit kryen veprimtari ligjore dhe funksionon në mënyrë të ligjshme. Kjo është për shkak të licencës aktuale të Curacao. Çdo klient mund të sigurohet që burimi të jetë i sigurt dhe i sinqertë. Mjafton të zbresësh në “bodrumin” e faqes zyrtare dhe të klikosh mbi stemën e klikueshme të komisionit të lojërave të fatit.

FAQ

A ka një seksion të basteve sportive?
A është e nevojshme të kalohet verifikimi?
A ka bonus pa depozite në Kazino Aksionesh?
A mund ta financoj llogarinë time me një kartë debiti?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka një seksion të basteve sportive?
Sigurisht, libralidhësi ofron një linjë të gjerë dhe shanse të larta. Janë paraqitur tregje të ndryshme, ju mund të bastni për rezultatet e njohura në modalitetin live dhe para ndeshjes.
A është e nevojshme të kalohet verifikimi?
Po, në mënyrë që shërbimi i sigurisë të sigurohet që ju jeni mbi 18 vjeç dhe nuk keni një profil të dytë, gjë që shkel rregullat.
A ka bonus pa depozite në Kazino Aksionesh?
Jo, aktualisht nuk ofrohet asnjë depozitë për regjistrim ose veprime të tjera.
A mund ta financoj llogarinë time me një kartë debiti?
Lejohet të rimbushni llogarinë vetëm me ndihmën e një kripto-portofolje nga e cila është kredituar depozita e fundit.