Vikings Fortune

Slot video u shfaq në verën e vitit 2019, dhe kompania e saj e famshme Playson e lëshoi ​​atë. Zhvilluesit shtuan modalitetin e lirë, funksione të ndryshme dhe gameplay të holluar me elemente interesante. Rishikimi i kushtohet karakteristikave kryesore, koeficientit të pagesave për kombinime të ndryshme dhe tiparet e raundit të bonusit.

Ju mund të luani makinën e lojërave Playson në kazino në internet 1win.

Subjekti i makinës lidhet drejtpërdrejt me aventurat skandinave. Lidhur me strukturën – Klasik me pesë bateri dhe 25 sekuenca çmimesh. Përparësitë janë simbole të veçanta, të rrumbullakëta me rotacion të lirë dhe tre çmime të ndryshme të çmimit!

Plagë

Përshkrimi i një makine slot

Para se të filloni një slot në internet, është më mirë të njiheni me parametrat e rëndësishëm teknikë. Do të jetë e mundur të zhvillohet një strategji paraprakisht dhe të kuptoni se çfarë distancë do të vijë një çmim i madh i çmimit.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

Vera 2019

Normë maksimale

100 monedha

Paqëndrueshmëri

I lartë

Struktura e slotit të videos

5*3

Fitimet maksimale

143 500

Bonuse

Kurriz falas, megasimvols

Koeficient i RTP

95.2%

Kufijtë e basteve

0.25 – 100

Funksionaliteti i lojës

Vikings Fortune: Hold and Win do të kënaqë një grup të plotë funksionesh. Pas fillimit, ajo do të bëhet e disponueshme:

  • Zgjedhja e pavarur e sasisë së normës;
  • Përdorimi i rrotullimeve falas;
  • Lojë automatike për t'u çlodhur plotësisht dhe thjesht për të vëzhguar gameplay;
  • Tabela e kuptueshme e pagesave;
  • Certifikatë e detajuar për elementë të ndryshëm të lojës;
  • Modaliteti i ekranit të plotë;
  • Aftësia për të konfiguruar tingullin (vëllimi, efektet, muzika).

Në ekran do të shihni jo vetëm një larmi butonash dhe funksionesh. Kishte një vend për një bilanc të përgjithshëm, çfarë norme ishte vendosur, çfarë shpërblimet aktivizohen.

Plagë

Raundi i bonusit në Fortune Vikings: Mbajeni dhe fitoni

Gameplay përbëhet jo vetëm nga formimi i sekuencave fituese. Zhvilluesit shtuan një raund interesant të bonusit. Ka të ngjarë të fitojë kurriz falas dhe të fitojë një nga tre çmimet e çmimeve. Së pari, ne do t'i kushtojmë vëmendje raundit të bonusit.

Kur të paktën pesë shenja me imazhin e monedhave të arit shfaqen në ekran, kjo menjëherë do të fillojë një raund shtesë. Do të shfaqet një grup krejt i ri i baterive pa karaktere klasike. Tani është e nevojshme të mbledhin monedha ari dhe boshllëqe. Mashtrim është se secila shenjë ka vlerën e vet, dhe simboli që aktivizoi nivelin e bonusit fiton një funksion fare «Ngjitës».

Secili me fat ka të drejtë në tre kurriz falas. Nëse një monedhë ari bie jashtë, numri i Frispins do të bjerë në tre. Shumica e lojtarëve arrijnë të fitojnë një sasi të madhe gjatë nivelit të bonusit. Shtë e mjaftueshme për të trokitur më shumë shenja çmimesh, dhe koeficientët do të shumohen, gjë që do të sjellë një fitore të fortë.

Përveç rrotullimeve falas, slot në internet ka një veçori të dytë – Tre çmime të ndryshme. Ju mund ta fitoni atë vetëm gjatë nivelit të bonusit. Është e nevojshme që një nga personazhet të bjerë në ekran – Major, Mini, Grand. Çdo shenjë ka koeficientin e vet të pagesës – x30, x100, x1000. Për të prishur çmimin maksimal të çmimit të parë është i vështirë – 15 qelizat duhet të mbushen me monedha ari.

Funksionet e makinerisë

Përveç shpërblimeve kryesore, Fortune Vikings ka një mundësi unike. Vepron vetëm gjatë një raundi bonus. Nëse e egra shfaqet në ekran, ai automatikisht bëhet ngjitës. Simboli do të fiksohet në ekran, i cili do të rrisë shanset për formimin e një kombinimi fitimprurës.

Shumica e lojtarëve shpesh fillojnë një makinë elektronike për një arsye tjetër. Kur fillohet një raund shtesë, bëhet e mundur të prishni çmimin e parë. Edhe basti minimal është i mjaftueshëm për të fituar një sasi të madhe menjëherë sot. Thjesht duhet të trokisni personazhe të rrallë – Vetëm tre çmime të ndryshme të çmimit.

Si të Luaj

Së pari, është e nevojshme të vendosni madhësinë e normës. Mos harroni për paqëndrueshmërinë e lartë, dhe përgatituni për një distancë të gjatë. Do të jetë e mundur të thyejmë një çmim të parë të mirë në qindra rrotulla derri. Prandaj, rekomandohet të ndahet bankroll në pjesë të barabarta dhe jo pjesë me norma të mëdha.

Mbetet për të filluar lojën dhe për të pritur fundin e raundit. Do të ketë çmime në ekran që do të sjellin një fitore të caktuar. Simbolet e veçanta do të shfaqen paralelisht. Paraqitja e tyre garanton fillimin e një raundi bonus, akrualin e freespins dhe një shans për një fitore të madhe.

Kur ka një dëshirë për t'u larguar nga gameplay dhe për të shijuar gameplay, aktivizoni butonin «AVTO». Ju duhet vetëm të vendosni normën e përshtatshme. Luaj Fortune Vikings është e këndshme dhe emocionuese – lojë e thjeshtë, ndërfaqe e kuptueshme, mundësi të shkëlqyera.

Karakteret e makinës së të folurit Vikings Fortune: Mbajeni dhe fitoni

Gjatë rrotullimit të daulleve, shtatë personazhe klasikë shpesh do të shfaqen në ekran. Janë dhënë dy shenja të veçanta, por më të rëndësishme – Të gjitha fotografitë mund të bien në çdo qelizë. Më poshtë është një tabelë e simboleve, dhe koeficienti fitues në normën e përgjithshme.

Simbolet

X3

X4

X5

ujk

60

200

800

Gjepura

40

160

600

Grua e re

80

320

1.200

Karakteret e kartave J, Q, K, a

njëzet

100

200

Monedha (Scatter)

500

Viking (i egër)

100

400

2,000

Kur një kombinim çmimesh bie jashtë, koeficienti përmblidhet dhe shumëzohet me madhësinë. Nëse shpërndahet, sistemi automatikisht do të fillojë një nivel bonusi. Wild ka një funksion ngjitës dhe rrit ndjeshëm shumën fituese për sekuencat e çmimeve.

Makinë slot RTP

Slot video do të bëjë përshtypje një koeficient të lartë të RTP – 95.2%. Sigurohuni që kthimi i lartë të funksionojë vetë – Informacioni i detajuar është në seksion «Referim». Nëse e kuptoni, do të jetë e mundur të fitoni nga një përdorues i papërvojë. Gjëja kryesore është të mbani mend se mitralozi ka paqëndrueshmëri të lartë për t'u përgatitur për një lojë në distancë të gjatë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira