Bewitched

Për dashamirët e gjithçkaje që lidhej me Magic, Isoftbet prezantoi makinën e slot të mashtruar për shtrigat, magjistarët dhe magjistarët. Ndryshon me shpërblime origjinale dhe funksione të shumta. Fitoret në slot janë në gjendje të arrijnë 2000 baste nga kombinimet e zakonshme. Ekziston një çmim progresiv me një çmim edhe më të vlefshëm këtu.

Përshkrimi i një makine slot

Ekzistojnë 5 daulle, 3 rreshta me simbole dhe 15 linja të pagesave fikse në slotin e mashtruar. Paqëndrueshmëria është krijuar në një nivel të ulët, dhe përqindja e kthimit – mbi mesataren. Fitimet lëshohen në formën e shumëzuesve. Të gjitha cilësimet e makinës janë mbledhur në tabelë:

Parametër

Kuptim

Varg bastesh

0.01 – 150 monedha

Pagesa maksimale

2000 baste

Madhësia e makinës

5*3

Linjat e pagesave

1 – 15

Paqëndrueshmëri

I ulët

Përqindja e kthimit

95.35%

Bonuse

Frispins, lojë rreziku, lojë bonus

Shumëzues

2 – 2,000

Funksionaliteti i lojës

Në fund të makinës së slotit të magjepsur është paneli i kontrollit. Përbëhet nga disa çelësa me funksione të ndryshme:

 1. I lehtë. Hap Tabelën e Pagesave dhe Informacionit në lidhje me shpërblimet.
 2. Bast/linjë bast. Cilësimet Stavka.
 3. Rrotullim automatik. Përfshin cilësimet automatike të modalitetit.
 4. Rrotullim. Runes raundin e vetëm.
 5. Bast max. Vendos normën maksimale.
 6. Linjë. Cilësimet e linjës.
 7. Kumar. Aktivizon lojën e rrezikut (vetëm pas lëvizjeve të suksesshme).
 8. Listë. Dritare me Cilësimet.

Funksionaliteti në Bewitched është standard dhe jep gjithçka që ju nevojitet për një lojë të rehatshme. Gjithashtu, në panelin ka dritare informacioni. Ata tregojnë gjendjen e bilancit, normat e normës (të përgjithshme dhe lineare) dhe fitimet e rënë.

Raundi i bonusit në Bewitched

Automatizmi i Bewitched u vesh me një lojë bonus, Frispins dhe funksionin e dyfishimit të fitimeve. Të gjitha këto shtesa ndihmojnë për të marrë çmime në para. Për më tepër, vlerat e tyre mund të jenë dukshëm më të larta sesa në çizmet e thjeshta lëvizëse.

Lojë në rrezik

Një funksion që dyfishon fitimet. Aktivizohet nga çelësi «Kumar» Pasi Raundet e fituara. Një kartë e mbyllur shfaqet në qendër. Lojtari është i ftuar të marrë me mend ngjyrën e saj.

Rezultati i suksesshëm – dyfishon kontributin (i disponueshëm deri në 5 fitore me radhë). Nëse karta rezulton të jetë një ngjyrë tjetër, atëherë çmimi digjet, dhe slot kthehet në gjendjen e zakonshme.

Rrotullime falas

Bonusi në Bewitched aktivizohet përmes shpërndarjes. 2 e fundit – 5 personazhe të tillë sjellin nga 2 deri në 5 frispins. Para se t'i filloni, fillon beteja e shtrigave. Lojtari është i ftuar të marrë njërën nga palët. Nëse magjistari i zgjedhur fiton, atëherë numri i frispinave dhe shumëzuesve të përllogaritur nga slurry rritet disa herë (deri në 6 – 15 raunde dhe 10 – 1000 baste).

Mbrapa falas luhen automatikisht. Të gjitha fitimet në to rriten me 2 herë. Lëshohen frespins shtesë nga shiritat e rinj.

Ju mund të luani makinën e lojërave të isoftbet në kazino online ladbrokes.

Lojë bonus

Ndizet nga 3 kombinime – 5 Merlinov. Bateritë zëvendësohen nga një vend i ri i lojës, ku magjistari është i angazhuar në përgatitjen e një ilaçi magjik. Shishet me shumë ngjyra vendosen më poshtë.

Lojtari është i ftuar të klikojë në çdo tre elixirs. Merlin i gëlon dhe përgatit një ilaç. Në fund të fundit, lëshohen shpërblime monetare ose frispins. Gjithashtu ka të ngjarë të marrë një çmim progresiv të ndërtuar në slotën e magjepsur.

Si të Luaj

Kur pushka e sulmit të magjepsur është ndezur, lojtari është i ftuar në krah me një nga dy shtrigat. Zgjedhja e bërë ndikon drejtpërdrejt në bonusin me Frispins ku po zhvillohet beteja, dhe pala fituese sjell çmime shtesë.

Pas ekranit, bateritë dhe të gjitha çelësat e kontrollit shfaqen në ekran. Në fillim, ne ofrojmë për të konfiguruar madhësinë e normës (nga 0.01 deri 150 monedha) dhe numri i linjave aktive (nga 1 në 15). Përqendrohuni në depozitën tuaj dhe strategjinë e preferuar të lojës.

Ka cilësime të mashtruara dhe hapen cilësime shtesë përmes butonit «Listë». Sapo të merreni me ta, filloni bateritë me një buton qendror ose hapësirë. Tani mbetet vetëm për të parë koleksionin e kombinimeve dhe fitimeve.

Simbolet e makinës së çarë të çuar

Slot ka 10 karaktere me imazhe unike. Të gjitha janë të pajisura me çmimet e tyre, dhe disa kanë marrë funksione bonus. Le të njihemi me ta në më shumë detaje:

 • J/Q – karaktere me paga të ulëta me shumëzues x5/x10/x50;
 • K/a – Shumëfishon kontributin në 10/25/100 herë;
 • Bretkocë – sjell fitime në bastet 3/30/150/500;
 • Shtrigë – Ka shumëzues x4/x50/x250/x750;
 • Shtëpia e shtrigave – Një simbol i rrallë me çmime në bastet 5/50/500/1000;
 • Magjistare në një kapelë blu – Shpërndarë me shumëzues x2/x50/x100/x200 (paguar në çdo pozicion) dhe 2/3/4/5 Frispins;
 • Buf – I egër me shumëzimet më të mëdha x10/x25/x100/x1000/x2000 dhe funksionin e zëvendësimit të të gjithë karaktereve standarde;
 • Merlin – Bonus, duke aktivizuar një lojë bonus.

Kombinimet e çmimeve mblidhen në linjat e paguara. Mund të përbëhet nga 2 (3) – 5 fotografi. Fitimet i jepen një norme lineare.

Makinë slot RTP

Bewitched mori një kthim shumë të mirë me Isoftbet me një vlerë prej 95.35%. Ky koeficient RTP ju lejon të dilni plus me shanse të rritura. Ne vërejmë paqëndrueshmërinë e slot. Redukton ndjeshëm rreziqet dhe rrit mundësinë e fitimit të kombinimit fitimtar. Dhe nëse prisni për përfshirjen e shpërblimeve, atëherë mund të shqyeni plotësisht një çmim të parë në disa mijëra baste.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira