Dragons’ Awakening

Lojtarët mund të organizojnë kohën e lirë të ndritshme duke lançuar makinën e slot dragons’ Zgjim. Relaksohuni nga ofruesi i kultit të lojrave tregon botën misterioze të dragonjve. Temat për sferën igaming janë mjaft të njohura, por slot tërheq një dizajn të ndritshëm, shpërblime dhe shpërblime të denja. Plotësimi është më i thjeshtë sa të jetë e mundur, gjë që ju lejon të pushtoni birucën pa vështirësi të veçanta për fillestarët dhe profesionistët e vërtetë. Për nisje është e mjaftueshme për të vizituar një platformë të besueshme të kazinosë nga çdo pajisje, përfshirë pajisjet mobile.

Përshkrimi i një makine slot

Zhvilluesit krijuan një atmosferë ideale falë një vizatimi të hollësishëm, grafikë me cilësi të lartë dhe një përzgjedhje të përshtatshme të tingullit. Lojtarët do të bien në një shpellë guri ku jetojnë dragonjtë. Dritat po digjen përreth, duke theksuar misterin. Në mes të slotit ka bateri në një pllakë guri. Logoja e lojës është gjithashtu e ndezur, e cila flet për raunde të nxehta dhe të makinës.

Relaksohuni nga Lojërat
 

Fotografitë tre -dimensionale vijnë në jetë sa më shpejt që të mblidhen kombinime fituese ose shfaqet një simbol i veçantë në daulle. Zhanri i fantazisë përmban çmime shtesë në formën e një shkëmbimi të elementeve, freespins, karaktere speciale.

Funksionaliteti i lojës

Loja është një zhvillim me pesë bateri, tre rreshta dhe 20 linja vazhdimisht aktive. Gameplay kryhet në të gjitha korsitë e mundshme. Kur formoni disa kombinime në një zinxhir, më i larti. Të gjitha fitimet përgjatë rezultateve të raundit janë përmbledhur.

Paneli i Kontrollit përfshin të gjitha çelësat e nevojshëm për vendosjen e lojës. Këtu lojtarët mund të zgjedhin bastet, të vëzhgojnë ekuilibrin, të bëjnë cilësimet. Këto të fundit përfshijnë rregullimin e të gjitha tingujve, efektet e tingullit, muzikën, ndryshimet në parametrat e fillimit, ruajtjen ose shkëputjen e ekranit të ekranit-up-up. Nëse rrotullohet rrotullimi, lojtari nuk është në gjendje të ndryshojë bastet. Vlerat e reja janë të mundshme pas ndalimit të baterive.

Raund i bonusit në dragons’ Zgjim

Slot dragonj’ Zgjimi përmban një simbol të Weild, i cili bën kombinimet e veta. Një element i egër me një mbishkrim të përshtatshëm do të kontribuojë në fitimet e tjera, duke ndryshuar fotografitë në më fitimprurëse për fitoret.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojrave të relaksoheni në kazino në internet Malina.

Relaksohuni nga Lojërat

Kur simboli i shpërndarjes bie jashtë, fillohen kurrizin e lirë, në varësi të numrit të fotografive në fushën e lojës:

  • 3 simbole aktivizojnë 5 frispins
  • 4 fotografi ekzekutojnë 10 frispins
  • 5 elementë do të nisë 30 Frispins

Mbrapa falas mbahen me një zëvendësim të simboleve me paga të ulëta me fotografi me cilësi të lartë.

Karakteristika e tërbimit të funksionit të bonusit mund të aktivizohet në çdo kohë. Mënyra e rastësishme zgjedh një element që do të kryejë funksionin e egër. Simboli funksionon në një kombinim fitues dhe rimbushjen e ekuilibrit për koeficientët fitimprurës.

Si të Luaj

Lojtarët mund të udhëtojnë nëpër botën e dragonjve me PC, tableta, laptopë, telefona celularë. Gameplay merr një format të përshtatshëm, sipas diagonës së vegël. Për të mbajtur krah për krah të gjitha nuancat, është e rëndësishme të njiheni me rregullat e paraqitura në tabelën e pagimit pas fillimit.

Detyra kryesore e lojtarëve — Mblidhni tre, katër ose pesë elementë identikë për të formuar një zinxhir fitues. Më parë, përdoruesi vendos bastet në rangun nga 0.2 deri në 100 monedha, pas së cilës ai fillon bateritë:

Në modalitetin normal, duke klikuar në butonin më të madh në panelin e kontrollit

  • Në demonstrim -regime, duke shtypur një çelës të vendosur pranë të mëparshmit
  • Në modalitetin automatik, pjesa e pasme rrotullohet, sipas numrit të zgjedhur të rrotullimeve — nga 10 në 1000. Bastet nuk ndryshojnë.

Sipas rishikimeve të lojtarëve me përvojë, duke sjellë shanset për të thyer një çmim të madh të madh me të vërtetë, duke ndryshuar taktikat dhe strategjitë. Mund të jetë një ndryshim i basteve, raundeve të zakonshme dhe automatike. Shpesh përdoruesit përdorin taktika të pranuara përgjithësisht, siç janë piramida, martingale, parla dhe të tjerët. Të njihesh me strategji është e vërtetë, të vizitosh faqet tematike.

Karakteret e makinerisë së slot -it të dragonjve’ Zgjim

Tabela e karaktereve të makinerive të slot -it të dragones’ Zgjimi është i mbushur me fotografi tematike:

  • Emërtimi i kartave në hartimin e gurit
  • dragua e gjelbër
  • Dragua blu
  • I verdhë
  • Dragua e kuqe

Personazhet kryesore — Ikonat më fitimprurëse. Me një normë prej 1 banorësh zjarri do të sjellin një shumëzues nga X6 në X25 nëse marrin 5 qeliza të fushës së lojës. Kur formoni një zinxhir, efektet e tingullit ndryshojnë, gjë që motivon zgjidhje të mëtejshme të duhura.

Makinë slot RTP

RTP 96.Treguesi 96% dëshmon përfitimin. Në shumë site të kazinosë, drejtoni makinën e slot dragons’ Zgjimi lejohet falas pa asnjë kufizim. Ky është një shans tjetër për të verifikuar avantazhet e një historie interesante dhe misterioze.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira