Dragons Clusterbuster

Dragons dhe bizhuteri me shumë ngjyra janë duke pritur për lojtarët që përfshinin makinën e ClusterBuster Dragons nga Red Tiger Gaming. Slot ka shpërblime unike dhe shtesa të shumta. Fiton në të po mblidhen përmes sistemit të pagave të klasterit dhe arrijnë në 7931.2 norma për raund. Ekzistojnë edhe çmime të ndryshme të llojeve të ndryshme.

Ju mund të luani makinën e lojërave të kuqe Tiger në kazino online slottica.

Tigër i kuq

Përshkrimi i një makine slot

Slot ClusterBuster Dragons është i pajisur me 9 bateri me të njëjtin numër rreshtash me simbole. Mimet këtu krijohen nga grupimet. Luhatshmëria dhe RTP janë instaluar në një nivel mesatar. Fitimet lëshohen në formën e shumëzuesve të një basti të zakonshëm.

Parametër

Përshkrim

Varg bastesh

0.1 – 20 monedha

Çmimi maksimal

7931.2 tarifa

Madhësia e makinës

9*9

Linjat e pagesave

Grumbulli paguan

Paqëndrueshmëri

I ekuilibruar

Kthehuni te lojtari

93.79%

Bonuse

Atje jane

Shumëzimi i bastit

0.1 – 50

Funksionaliteti i lojës

Ka shumë funksione të zakonshme dhe bonus në makinën e ClusterBuster Dragons. E para janë të nevojshme për të kontrolluar. Aktivizohet nga çelësat e vendosur në skajet. Ata lejojnë:

 • Vendosni madhësinë e normës;
 • Luaj në versionin automatik;
 • Rritni shpejtësinë e baterive;
 • përfshijnë raunde të vetme;
 • Hapni tabelën e pagesave/certifikatës;
 • shkoni në modalitetin me ekran të plotë;
 • tingulli me akordim;
 • shkoni në faqen kryesore të kazinosë.

Çelësat me këto aftësi kanë të njëjtin lloj si në makinat e tjera nga Tiger Red. Pranë tyre janë dritare informacioni. Ato shfaqin ekuilibrin, fitimet dhe normën e zgjedhur.

Funksionet e bonusit të mitralozit Dragons ClusterBuster

Ka shumë funksione në ClusterBuster Dragons. Ato aktivizohen nga grupimet fituese dhe shkatërrimi i vezëve të dragoit. Secili ndihmon për të marrë çmime shtesë.

Tigër i kuq

Reaksion zinxhir

Aktivizohet nga çdo grup fitues. Shkatërron simbolet fitimtare, duke çliruar një vend për fotografi të tjera. Ata mund të sjellin fitime shtesë. Në këtë rast, bonusi vazhdon punën e tij.

Zgjimi i syve të dragoit

Automatiku i Dragons ClusterBuster është i pajisur me tre funksione të rastit. Në fillim të lojës ata janë të bllokuar. Për t'i hapur ato, ju duhet të thyeni vezët e dragoit që shfaqen në mes të daulleve. Ato janë shkatërruar nga fitorja e grupimeve që formohen pranë tyre. Veza aktivizon një nga funksionet:

 1. Dragua blu. Një dragua fluturon mbi bateritë që shkatërrojnë simbolet e kartave. Pas tyre, shfaqen vetëm imazhe me paga të larta.
 2. Dragua e gjelbër. Shton një sasi të rastësishme të egër (deri në 20). Ata marrin pjesë në krijimin e kombinimeve të çmimeve.
 3. Dragua jargavan. Shton fitime nga x2 në x100.

Funksionet aktivizohen rastësisht në ndonjë prej raundeve. Mund të nisë së bashku dhe veçmas.

Rrotulla falas

Për të shkuar në bonus, thyeni vezën e zjarrtë me mbishkrimin «Rrotulla falas». Shfaqet në qendër pas hapjes së të gjitha funksioneve të bonusit të përshkruara më lart. Mimet për lojtarët 10 raunde bonus.

Gjatë bonusit, shanset për aktivizimin e funksioneve të rastit janë rritur ndjeshëm. Pas përfundimit të të gjithë Frespins, shfaqet një vezë e zjarrtë. Nëse e thyeni, raundet e reja do të grumbullohen.

Çmendetë

Ekzistojnë dy lloje të çmimeve të çmimeve të ndërtuara në ClusterBuster Dragons. Progresiv – mbledh nga bastet e bëra. Me kohën – rritet nga kontributet dhe është e garantuar të luajë deri në një datë të caktuar.

Barazimi fillon nga 3 ose më shumë simbole «Çmim i parë». Një rrotë shfaqet në ekran. Ajo rrotullohet dhe përcakton se cili nga çmimet e para të propozuara do të fitojë.

Si të Luaj

Slot ClusterBuster Dragons ka rregullat dhe funksionalitetin më të thjeshtë. Quiteshtë mjaft e lehtë për ta luajtur atë, do t'ju duhet vetëm:

 1. Zgjidhni madhësinë e bastit. Është akorduar në seksion «Ofertë» butona – dhe +.
 2. Përcaktoni shpejtësinë. Ju mund të luani në modalitetin standard ose të shtypni «Turbo» dhe filloni lëvizjen e përshpejtuar.
 3. Drejtoni bateritë. Një raund i vetëm aktivizohet përmes një hendeku ose butoni «Shigjeta». Lojë automatike është përfshirë në seksion «Automatik».

Raundet sjellin fitime nëse shfaqen grupime në to. Ato janë krijuar nga të njëjtët personazhe (të paktën 5 copë), duke kontaktuar njëri -tjetrin vertikalisht ose horizontalisht.

Simbolet e makinës së të folurit ClusterBuster Dragons

Ka 15 karaktere në ClusterBuster Dragons. Të gjitha morën imazhe unike nga prodhuesi. Ndryshojnë gjithashtu në shpeshtësinë e paraqitjes dhe çmimet e lëshuara. Ato janë të ndara në 3 kategori:

 1. I paguar. Grupi përfshin 5 karaktere kartelash (10, J, Q, K, A). Ndryshojnë në një frekuencë të rritur të humbjes. Sillni shumëzime minimale nga 0.1 deri në 10.
 2. Shumë i paguar. 4 fotografi janë të përshtatshme për këtë kategori (lëvizje, kamionë, fuqi, kurorë). Grupimet e tyre sjellin fitime të mëdha në shumën 0.3 deri 50 norma.
 3. Bonus. Ky grup përfshin 6 imazhe: W – Zëvendëson të gjithë karakteret e paguara; Rrotulla falas – aktivizon raunde falas; Vezë të dragonjve vjollcë/jeshile/blu – Aktivizoni opsionet e bonusit; Çmim i parë – Përfshinë një bonus me një barazim të çmimit të çmimit.

Dy llojet e para të personazheve japin fitime nga grupimet. Imazhet e bonusit kanë dimensione 3*3 dhe shfaqen nga ana tjetër. Përjashtimi është i egër (W), i cili ndihmon për të krijuar një kombinim.

Makinë slot RTP

Game Dragons ClusterBuster ka një përqindje të kthimeve nën mesataren. Vlera e përafërt është 93.79% (treguar në «Referim»)))). Përfshinë fitore nga rrotullime dhe jackpots të ndërtuara.

Kthehuni në koeficientin e lojtarëve në ClusterBuster Dragons tregon shanse të ulëta për të luajtur baste. Për shkak të kësaj, hyrja në plus nga grupimet do të jetë mjaft problematike. Por nëse prisni për shpërblime, atëherë ekziston mundësia e marrjes së fitimeve të mëdha.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira