Dynamite Riches Megaways

Dynamite Riches Megaways nga Red Tiger Gaming Oferta për t’u angazhuar në gurë të çmuar. Dallohet nga shpërblimet origjinale, funksionet e shumta dhe bateritë e përparuara. Fitoret këtu janë në gjendje të arrijnë disa mijëra baste në anën e pasme. E gjithë kjo plotësohet nga opsioni Megaways që ju lejon të krijoni kombinime 117649 në mënyra.

Përshkrimi i një makine slot

Slot megaways me dinamit ka 6 daulle në magazinë. Simbolet shfaqen brenda tyre. Ata marrin madhësi të ndryshme, duke zënë deri në 7 qeliza. Kombinimet mblidhen nga pozicionet ngjitur. Një total prej 117649 këngë është në dispozicion. Paqëndrueshmëria është mjaft e lartë, por përqindja e recoil – mesatare.

Parametër

Përshkrim

Bast (minimumi)

0.1 monedhë

Bast (maksimum)

20 monedha

Fitues (maksimum)

8185.3 baste

Daulle dhe rreshta

Deri në 6*7

Linjat e pagesave

Deri në 117 649

Paqëndrueshmëri

I lartë

Koeficient i RTP

94.72%

Bonuse

Atje jane

Shumëzuesit me combo çmimesh (x)

0.1 – 2

Funksionaliteti i lojës

Funksionet në pasuritë dinamit megaways standard, si në makinat e tjera të Tiger të Kuq. Ata i japin qasje gjithçkaje të nevojshme për një lojë të rehatshme, përkatësisht:

 • Ndryshimi i bastit;
 • Nisja e daulleve;
 • Aktivizimi i një loje automatike;
 • Nisja e një versioni turbo;
 • seksione me informacion;
 • Cilësimet e tingullit;
 • Mënyra e ekranit të plotë.

Funksionet kontrollohen përmes çelësave të vendosur në skajet e ekranit. Aty pranë tregon seksionet që shfaqin ekuilibrin, fitimet dhe normën e zgjedhur.

Shtesa bonus në megaways të pasurive të dinamit

Dynamite Riches Megaways Lojë Slot mori disa funksione unike nga ofruesi. Disa punojnë në secilin raund, të tjerët fillojnë rastësisht ose nga humbja e fotografive speciale. Në çdo rast, të gjithë ata kanë për qëllim lëshimin e fitimeve shtesë dhe rritjen e përfitimit.

Tigër i kuq

Ju mund të luani makinën e lojërave të kuqe Tiger në kazino online Rabona.

Megaways

Funksioni i zhvilluar nga Big Time Gaming. Shtuar në slot megaways të pasurive dinamit. Për shkak të kësaj, çdo daulle është në gjendje të japë nga 2 deri në 7 imazhe. Numri i tyre po ndryshon vazhdimisht. Numri i shtigjeve të mundshme të çmimeve, duke u rritur në 117649, gjithashtu varet nga kjo.

Funksione të veçanta

Ka katër opsione të ndërtuara -në. Në fillim të lojës ata janë të bllokuar. Për të hapur njërën prej tyre, është e nevojshme të mblidhen 15 dinamit (të përmbledhura në secilin raund). Funksionet e hapura kryejnë veprimet e mëposhtme:

 1. Tnt. Ekziston një shpërthim që shkatërron simbolet e kartës dhe i zëvendëson ato me imazhe shumë të paguara.
 2. Ari i egër. Bateritë e mesme janë të mbushura me shufra ari. Ata janë të egër dhe ndihmojnë për të krijuar një kombinim nga çdo personazh tjetër i vendosur afër.
 3. Faktor. Një shumëzues x2 aplikohet në fitimet e fitimit – x10. Nëse bien disa faktorë, atëherë vlerat e tyre përmblidhen (deri në x20).
 4. Mega Wild. Një nga bateritë e mesme është plotësisht e mbushur me simbole të egra «Diamant».

Secili prej funksioneve është i garantuar të aktivizohet në rrotullimin tjetër pasi të hapet. Në të ardhmen, ato përfshihen rastësisht. Pas zhbllokimit të të gjitha opsioneve, simbolet pushojnë të bien jashtë «Dinamit». Nëse ndryshoni madhësinë e normës, atëherë funksionet përsëri do të rezultojnë të bllokohen.

Tigër i kuq

Shpinë e artë

Ky emër mori bonusin kryesor të makinerisë së slot megaways të pasurisë së dinamit. Aktivizohet nga tre ose më shumë simbole të vagonave. Lëshohet minimumi 8 Frispins (+2 për secilën shpërndarje shtesë). Bonusi shtrihet me 4 raunde kur të paktën 3 Scatter bie.

Të pasmet e arta funksionojnë automatikisht. Në rrjedhën e tyre ka një shumëzues në rritje. Rritet me një për secilin kombinim fitues (deri në x20). Vlen për të gjitha fitimet që bien për në raund. Rivendosni në fund të bonusit.

Si të Luaj

Para së gjithash, filloni megaways të pasuruar me dinamit në një version të parave të gatshme ose demo. Tjetra, konfiguroni madhësinë e bastit në seksion me emrin përkatës. Kur zgjidhni, ne ju këshillojmë të përqendroheni në distanca të gjata dhe të ndani ekuilibrin tuaj me të paktën 500 pjesë të barabarta.

Bateritë janë nisur me një buton të madh të shigjetës së verdhë. Ju mund të shpejtoni rotacionin e tyre me një funksion «Turbo». Dhe nëse doni të automatizoni procesin, atëherë përdorni çelësin «Automatik». Ajo do të hapë një dritare me zgjedhjen e rrotullimeve dhe kufijve. Pas kësaj, mbetet vetëm për të vëzhguar mbledhjen e kombinimeve, akrualit të fitimeve dhe punës së shpërblimeve.

Dynamit Riches megaways Slot Simbol Simbolet

Loja mori shumë karaktere unike. Imazhet e tyre shoqërohen me një temë të përbashkët (minierat e gurëve të çmuar në minierë). Ata janë të ndarë në disa grupe kryesore:

 1. I paguar. Katër karaktere në formën e blloqeve prej guri me gurë të çmuar që përshkruajnë kostumin e kartës. Shfaqen shpesh, dhe fitimet e tyre janë nga 0.1 deri në 1 normë.
 2. Shumë i paguar. Katër imazhe tematike (fanar, zog me lopatë, përkrenare, një qese prej ari, minator). Bien më rrallë në kartë, por sillni faktorë më të mëdhenj nga 0.3 deri 2.0.
 3. I veçantë. Në lojën kryesore, përfshihen 2 simbole bonus: dinamit – Ka një funksion të egër dhe hap opsione bllokimi; Karrocë – Shpërndaj, aktivizimi i fespins. Ka pajisje shtesë që shfaqen në shpërblime të rastit.

Kombinimet nga fotografitë e zakonshme formohen sipas daulleve ngjitur. Wilds ndihmojnë në këtë. Sa për shpërndarjen, ata japin një shpërblim kur bien në ndonjë pozicion.

Makinë slot RTP

Koeficienti i RTP në slot megaways të pasurisë së dinamit është – 94.72%. Kjo është një vlerë standarde për lojërat e lojrave të Tiger Red Tiger. Siguron shanse mesatare për të bërë dhe dalje në plus.

Përveç kthimit, duhet t’i kushtoni vëmendje paqëndrueshmërisë. Këtu është mjaft i gjatë. Kjo do të thotë që çmimet rrallë lëshohen dhe seri të gjata të raundeve të paftuar mund të bien. Pra, përgatituni për një lojë të gjatë për të paktën 500 rrotullime paraprakisht.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira