Epic Joker

Versione të vjetra «banditë me një të armëve» Me shaka, shtatë, frutat nuk e lënë botën moderne të igaming. Relaksohuni me lojrat që paraqiti klasikët e zhanrit në një interpretim të ri. Lojtarët duhet të shijojnë fotografitë tradicionale, lojën më të thjeshtuar. Në të njëjtën kohë, raundet do të jenë spektakolare dhe fitimprurëse. Funksionet e bonusit do të shtojnë motivim, sepse të gjithë duan të rrisin bastet 2000 herë. Luhatshmëria mesatare dhe treguesi i lartë i RTP do të sigurojë një yll të vërtetë të shpërblimeve bujare.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojrave të relaksoheni në kazino në internet vbet.

Relaksohuni nga Lojërat

Përshkrimi i një makine slot

Makina e lojërave elektronike është bërë plotësisht në stilin retro. Atmosfera e së kaluarës ndihet menjëherë pas fillimit: Në plan të parë janë daulle rreth të cilave shkëlqejnë dritat. Muzika në stilin e tekno plotëson temën, duke zhytur lojtarët në epokën e kazinosë tokësore.

Makina e slotit është e pajisur me funksione tradicionale që plotësojnë parimet e akrualit të fitimeve. Klasikët e zhanrit me simbole të zakonshme plotësojnë elementë specialë, rotacione të përsëritura, frspins speciale. Nuk ka asnjë çakmak dhe raunde të bonusit të komplotit, gjë që nuk është befasuese, duke pasur parasysh formatin e makinës slot.

Funksionaliteti i lojës

Lojtarët do të mbledhin fotografi tematike në tre bateri. Tre rastësi nga rreshti i parë i majtë do të sigurojnë fitime në 5 rreshta. Këto të fundit janë vazhdimisht aktive, kështu që ndryshimi i numrit të tyre në do të dështojë.

Relaksohuni nga Lojërat

Për cilësimet, lojtarët mund të përdorin panelin e kontrollit. Nuk do të ketë vështirësi edhe në fillestarët, falë vendndodhjes së çelësit intuitiv. Ju mund të luani në raunde të zakonshme dhe automatike, duke përdorur taktika të ndryshme. Shtë mjaft realiste të njiheni me strategjitë fitimtare të lojës duke vizituar forume dhe platforma tematike. Epic Joker nuk ka një taktikë të vetme fitimtare, pasi slot funksionon sipas programit të programit të programit të numrave të rastit. Rezultati i secilit shpinë përcaktohet nga MRS. Fat.

Raund i bonusit në Joker Epic

Gameplay në Epic Jocker zhvillohet me humbjen e disa funksioneve të bonusit:

  • Respin — fillon kur Joker merr të gjithë daulle. Në procesin e përsëri të përsëritur, një pamje shtesë e figurës mund të bjerë. Nëse kërkon një rresht, atëherë respektimi përsëritet.
  • Frispins — filloni nëse të gjitha qelizat janë të zënë nga një ikonë. Lojtarit i jepet mundësia të rrotullojë bateritë 5 herë në kurriz të themelimit. Përsëritja e një humbje të tillë zgjat Frispins.

Xhoker gjithashtu kryen funksionet e një simboli të egër, duke zëvendësuar ikonat e fushës së lojës me kombinime të favorshme për formimin e fitimit.

Si të Luaj

Lojë retro «Joker epik» Në dispozicion nga çdo pajisje. Për të luajtur slot, ju duhet të zgjidhni një kazino, të shkoni në holl dhe të zgjidhni një zhvillim, pastaj fillojeni pa e shkarkuar. Në versionin celular, slot funksionon në mënyrë të përsosur, duke ruajtur plotësisht funksionalitetin, cilësinë grafike, veçoritë dhe patate të skuqura.

Para fillimit të raundeve, është më mirë që lojtarët të njihen me rregullat. Është e mundur ta bësh këtë duke shtypur butonin i. Tabela e pagesave përshkruan në detaje koeficientët, në varësi të llojit të figurës, opsioneve të çmimeve, linjave të mundshme të pagesave. Para se të filloni lojtarin e baterive:

  1. Kalon bastet nga 0.01 deri 40 për rresht
  2. Aktivizon raundet ose autoquinat e zakonshme

Të pasmet automatike janë të rëndësishme nëse ekziston dëshira për të luajtur pa lëvizje të panevojshme të trupit në një baste. Funksionet ju lejojnë të zgjidhni nga 10 deri në 1000 pronarë të automjeteve.

Duke pasur parasysh që linjat janë gjithmonë aktive, lojtarët mund të rregullojnë vetëm shanset e fitores. Sa më të larta vlerat, aq më të vërteta për të shqyer çmimin e madh.

Gjithashtu, klasikët e zhanrit mund të hollohen me strategji të pranuara përgjithësisht në formën e normave agresive, të moderuara ose minimale. Dy të fundit janë të përshtatshme me një kufi të kufizuar të parave të gatshme nëse lojtari është më i etur për të qëndruar në plus, megjithëse jo shumë i madh. Taktikat agresive janë më të rrezikshmit, por ato me fat mund të bëhen pronarë të çmimit të çmimit fiks.

Simbolet e makinës së lojërave të lojërave epike Joker

Duke shkuar për të fituar zinxhirë të tre fotografive, lojtarët do të sjellin koeficientë bujarë ikona të tilla:

  • qershi
  • kumbull
  • portokall
  • Shiriti i mbishkrimit
  • shtatë
  • yll

Një raund mund të sjellë pëlqimin e pesë kombinimeve, sipas linjave maksimale të mundshme. Shuma fituese për rezultatet është përmbledhur. Më e dobishme është ylli. Wild do të plotësojë kombinimet, duke i sjellë lojtarët në fitoret e dëshiruara.

Makinë slot RTP

RTP Slot Slot Machine Epic Joker është 97%. Futja e opsioneve moderne, grafikave spektakolare dhe të pasmeve fitimprurëse ju lejojnë të mahnitni mbështetësit e fitoreve të mëdha për një kohë të gjatë. Loja është ideale për fillestarët dhe lojtarët profesionistë. Për të verifikuar avantazhet me të vërtetë sot, duke filluar një makinë elektronike në faqet e kazinosë më të mirë të Runet.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira