Fireworks Master

Slot video i përket Playson dhe u shfaq në vjeshtën e vitit 2017. Makina menjëherë tërhoqi shumë vëmendje dhe u shfaq në kazinotë e lartë. Edhe tani ai është një nga produktet më origjinale të këtij sezoni. Gamblers i bëri përshtypje një fushë jo standarde të ngjashme me solitaire Majong. Do të jetë e mundur të fitoni frespins dhe baste të këndshme të basteve.

Karakteristikë dalluese në shtëpi e makinave slot – fushë e pazakontë e lojës e përbërë nga katër shtresa. Secila përbëhet nga pesë daulle, por numri i rreshtave ndryshon. Pas fillimit të daulleve, përfshihen mbi 70 karaktere, por jo të gjitha pjesëmarrjet në barazimin e çmimeve. Paraqiten ikona të hapura dhe të mbyllura në shtresa të ndryshme.

Përshkrimi i një makine slot

Plagë

Zhvilluesit menduan me kujdes të gjitha detajet e makinës slot. Bëhet fjalë për mekanikë të pazakontë dhe shpërblime të këndshme brenda lojërave. Parametrat e detajeve shfaqen në tabelën më poshtë.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

Vjeshta 2017

Zhanër

Azi

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Numri i linjave të çmimeve

3 125

Fitimet maksimale

312 500

Bonuse

Frispins, bastet e basteve

Koeficient i RTP

95%

Kufijtë e basteve

0.5 – 100

Funksionaliteti i lojës

Shumica e butonave të kontrollit janë të vendosura nën daulle. Ju mund të vendosni një normë të përshtatshme të normës, të aktivizoni mënyrën automatike dhe të hapni një certifikatë të detajuar me tabelën e pagesave. Nën panelin kryesor është një tjetër çelës për cilësimet e tingullit, grafika.

Ju mund të luani makinën e lojërave Playson në kazino në internet Kazino vlad.

Funksionet kryesore:

  • Butona për vetë -rregullimin e madhësisë së normës;
  • Raundi shumëngjyrësh i bonusit;
  • Modë «Automatik»;
  • Tabela Dinamike e Pagesave;
  • Certifikatë me udhëzime për kombinim, raundin e bonusit;
  • Lojë në ekran të plotë;
  • Cilësimet dhe animacioni i përshtatshëm i tingullit.

Makina e lojërave elektronike u krijua në bazë të teknologjisë HTML5, e cila ju lejon të futeni në lojë në çdo pajisje moderne. Ju do të duhet të instaloni një shfletues normal për të luajtur falas ose për para nga një telefon ose tabletë.

Raundi i bonusit në masterin e fishekzjarreve

Raundi klasik i bonusit mungon, ekziston një mundësi për të fituar deri në 14 Frispins. Ju do të duhet të trokisni të paktën shtatë shenja me bonusin e mbishkrimit. Për secilin simbol pasues, një mbrapa supozohet të. Një tipar i rëndësishëm i rotacioneve të lira – Loja mbahet menjëherë në katër nivele. Prandaj, numri i sekuencave të çmimeve arrin në 3125.

Bëhuni gati për lojën e zakonshme. Për të mbledhur kombinimin fitues dhe të përpiqemi të arrini në nivelin e fundit. Shenjat standarde bien në dy të parat, dhe në vijim – Speciale, në formën e animatorëve të egër,. Do të rezultojë të fitojë deri në 50 frispins dhe një shumëzues të normës në x50.

Funksionet e makinerisë

Për shumëllojshmërinë e lojës, zhvilluesit shtuan dy lloje të karaktereve të egra. Panda do të bjerë në nivelin e parë, dhe në të katërtin – Letër e artë «W». Qëllimi kryesor i ikonave – Zëvendësimi i fotove të panevojshme për të formuar një kombinim çmimesh. Pas kësaj, personazhet zhduken – Ata nuk janë ngjitës.

Aktivizon raundin me Frespins me një shenjë me bonusin e mbishkrimit. Easyshtë e lehtë për tu kuptuar nga një pamje e ndritshme – elektrik dore me një flakë të djegur brenda. Ky është një lloj shpërndarjeje, por pa pagesa. Për të marrë pagesën dhe përfitimin maksimal, shpërndarja duhet të shfaqet në nivelin e katërt.

Si të Luaj

Makina e lojërave elektronike është shumë e ndryshme nga makinat klasike të lojërave elektronike. Karakteristika kryesore – katër nivele në të cilat formohen çmime. Ato hapen nga ana tjetër, në varësi të shenjave të rënë. Nga mekanika, gjithçka i ngjan funksionit të kaskadës. Ikonat e hapura janë të përfshira së pari, dhe më pas loja shkon në fazën tjetër dhe nivelin.

Mashtrim është se çdo fitore e mëvonshme rrit ndjeshëm numrin e kombinimit fitues. Në nivelin e parë – Gjithsej 243 sekuenca çmimesh. Kur të arrini në shtresën e katërt, shuma do të rritet në 3125. Për të fituar, mjafton të trokisni të paktën tre ikona identike.

Karakteret e makinerive të fjalës Master Fishekzjarret

Karakteristika tjetër dalluese – Të gjitha shenjat janë pikturuar në formën e shenjave të drurit, si në Majong. Për të hequr dorë nga çmimi maksimal, mjafton të trokasni pesë personazhe që përshkruajnë IAMS KINA KINA. Tabela më poshtë përshkruan pagesa me një normë maksimale prej 100 kredie.

Simbolet

X3

X4

X5

I artë

njëzet

pesëdhjetë

100

Mace/ peshk

16

40

80

Lule bruz/rozë

12

tridhjetë

60

Bambu

6

tetëmbëdhjetë

40

Panda e Artë (e egër)

Elektrik dore (bonus)

Shpërndarja ka një vlerë të madhe – Ngarkon rotacione falas. Atëherë bëhet e mundur të trokisni egër dhe të fitoni një shumëzues bast në x50.

Makinë slot RTP

Nuk është për t’u habitur që Master i Fishekzjarreve tërheq shumë vëmendje nga lojtarët. Paraqiten mekanika origjinale, dhe ekziston një probabilitet i lartë për të filluar një raund me fespins. Jo vetëm rotacionet falas, por edhe një kthim i lartë do të ndihmojë për të fituar fitoren – 95%. Nga rruga, shënjat e egra shpesh do të bien, duke luajtur rolin e zëvendësimit të simboleve të panevojshme dhe të afta për të rritur fitimet deri në 50 herë. Prandaj, pagesa maksimale është 312500!

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira