Fruit Nova

Koleksioni i makinave klasike të lojërave elektronike u plotësua nga Evoplay, duke ofruar fruta nova. Loja nuk dallohet nga një larmi funksionesh bonus, me përjashtim të një simboli të egër. Por procesi do të jetë dinamik dhe emocionues, falë orarit të lartë të cilësisë, i përshtatshëm për rrugën muzikore dhe modelin origjinal. Përkrahësit e lojërave elektronike retro do të vlerësojnë me saktësi idenë e thjeshtë të ofruesit, të kombinuara në mënyrë të përkryer me fotografi shpesh që përkojnë. Lojtarët mund të mbështeten në fitimet e mëdha, deri në marrjen e faktorit H1000.

Ju mund të luani makinën e slot evoplay në kazino në internet Bwin.

Përshkrimi i një makine slot

Makina me slot Fruit Nova është bërë në një stil klasik me ardhjen e frutave dhe yjeve të njohur në daulle. Kur filloni, një dritare me një aparat ngjason «banditë me një të armëve», e cila mbushi sallat e kazinosë tokësore. Pista gjithashtu nuk do të befasojë asgjë, por është mjaft e përshtatshme për të mbajtur një lojë dinamike me intrigë dhe rezultate të papritura të këndshme.

Evoplesë

Megjithë thjeshtësinë, loja duket elegant dhe tërheqëse. Ngjyrat e verdha dhe portokalli theksojnë industrinë e lojërave të fatit, duke shtyrë zgjidhjet e guximshme. Simbolika ndahet në dy kategori të kushtëzuara — i zakonshëm dhe një element i veçantë. Nuk ka shpërblime komplote, tipari kryesor është shpeshtësia e akrualeve në raundet e zakonshme. Një gamë e gjerë e basteve ju lejon të ndryshoni lojën, zgjidhni taktikat tuaja për të marrë fitimin më të madh prej 100,000 monedhash.

Funksionaliteti i lojës

Kombinimet fituese të Thesarit: Ju duhet të mbledhni tre ikona minimale që do të sjellin koeficientin sipas të dhënave tabelare. Zinxhirët e çmimeve formohen nga e majta në të djathtë, duke filluar nga daulle e parë. Nën çelësat e vizatuar të aparatit arkaik është paneli i kontrollit. Gjithçka këtu është intuitivisht e qartë, si në zhvillimet e tjera të një ofruesi të kultit.

Fusha e lojës përbëhet nga 5 daulle, tre rreshta dhe 5 rreshta që janë vazhdimisht aktive. Ju mund ta ekzekutoni slot duke shijuar shpina ose automatike të zakonshme. Në pjesën e poshtme, bilanci dhe vlera e normës janë të dukshme. Ju mund të njiheni me të gjitha çelësat në detaje nga të gjithë çelësat duke hapur pagesa të pagave. Bast, rrotullim automatik, fitues, shiriti anësor, vendosja, historia përshkruhen në detaje këtu.

Raundi i bonusit në fruta nova

Nuk ka raunde bonus komplote në makinën e slot -it të nova frutave. Loja përmban një simbol të veçantë — yll. Skatter sjell pagesa kudo në fushën e lojës.

Raundet e rrezikut, vizatimet e çmimeve të çmimeve të çmimit gjithashtu mungojnë.

Si të Luaj

Lojtarët mund të fillojnë procesin duke përdorur menaxhimin e thjeshtë. Loja është krijuar për faqet e kazinosë, kështu që fillimisht duhet të gjeni një klub të besueshëm. Tjetra, zgjidhni një slot në emër ose ofrues në holl dhe drejtoni makinën e lojërave. Zhvillimi funksionon me çdo pajisje, automatikisht pranon formatin e versionit celular. Për organizimin e një feste emocionuese, një pajisje nën kontrollin e Android, iOS është i përshtatshëm. Ndërfaqja merr një ekran të përshtatshëm, sipas diagonës së ekranit.

Evoplesë

Para së gjithash, lojtari duhet të njihet me rregullat dhe cilësimet. Tjetra, ju mund të vazhdoni të vendosni baste nga 0.1 deri në 100 dhe duke filluar rrotullimet në modalitetin normal ose automatik. Kur vendosni autorantët, është e rëndësishme të tregoni numrin e rrotullimeve nga 10 në 100, të përcaktoni kufizime të tjera nëse dëshironi. Shtypja e përsëritur e tastit do të ndalojë raundet në çdo kohë.

Pas ndalimit të çdo raundi, rezultati do të jetë i dukshëm. Kur formoni një kombinim çmimesh, zinxhiri theksohet dhe tonaliteti i pista muzikore ndryshohet dhe ndryshon. Lojtari mund të rregullojë shanset e fitores. Sa më të larta vlerat, aq më të vërteta është shansi për të marrë shpërblimin më të lartë. Në të njëjtën kohë, mos harroni se slot funksionon sipas sistemit të gjeneratorit të numrave të rastit, kështu që nuk ka asnjë strategji të vetme fitimtare.

Simbolet e makinës së të folurit nova frutash

Në tabelën e pagesave, lojtari mund të njihet me personazhet e mëposhtëm dhe koeficientët e tyre:

  • limon
  • qershi
  • portokall
  • kumbull
  • shalqi
  • rrush
  • Mollë
  • yll

Apple i artë do të sjellë koeficientët më të mëdhenj — x20, x200 ose x1000.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96%. Duke pasur parasysh treguesin e paqëndrueshmërisë së ulët, loja premton të jetë fitimprurëse në kurrizin e zakonshëm. Në avantazhet e një slot të thjeshtë, lojtarët mund të sigurohen duke filluar një version demonstrimi. Nuk kërkon investime dhe funksione pa rreziqe në faqet e kazinosë të besueshme. Pas regjistrimit, qasja në lojë për para do të hapet. Fruta Nova — Një klasik i vërtetë për ata që vlerësojnë thjeshtësinë dhe fitimet e shpeshta pa shumë pjesë të panevojshme.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira