Go Bananas

Gorillat, primatët dhe varietetet e tjera të majmunëve u bënë personazhet kryesore të makinës slot Go Bananas të prodhuar nga Net Entertainment. Ndihmojini ata të marrin banane dhe ju do të shpërbleheni. Nga rruga, fitimet këtu janë në gjendje të arrijnë deri në 140,000 monedha për raund, dhe për marrjen e tyre është propozuar që thjesht të mbledhin kombinime të karaktereve. Gjithashtu, slot gjithashtu tërheq funksione të shumta me të egra.

Ju mund të luani makinën neto slot kazino online casinohuone.

Netal

Përshkrimi i një makine slot

Slot Online Go Bananas u lëshua në vitin 2014. Pajisur me softuer neto të licencuar, kështu që funksionon pa ngrirje. Ka 5 daulle, 3 rreshta me simbole dhe 20 linja të pagesave fikse. Gjithashtu, ka cilësimet e mëposhtme:

Parametër

Kuptim

Varg bastesh

0.2 – 200 monedha

Çmimi maksimal

140,000 monedha

Paqëndrueshmëri

Në nivelin e mesëm

Përqindja e kthimit

96.91%

Ndërtuar -në shpërblime

Funksionet nga e egra

Shumëzuesit nga kombinimet e çmimeve

5 – 700

Funksionaliteti i lojës

Makina e lojërave të bananeve Go përdor funksionalitetin standard nga argëtimi neto. Ajo siguron një lojë të rehatshme pa ndonjë vështirësi. Ju mund të përdorni funksionet përmes çelësave të vendosur në fund të ekranit. Ata lejojnë:

 • Ndizni parametrat e ndryshëm të slotave (modaliteti turbo, lojë hendeku, vëllimi i tingullit, versioni me ekran të plotë, etj.Mjallëk.);
 • Zgjidhni madhësinë e bastit (niveli i përgjithshëm ose dinjiteti i monedhës);
 • Vendosni modalitetin automatik (zgjidhni numrin e raundeve dhe kufijve për lojën);
 • Drejtoni raunde të zakonshme (lëvizje të vetme);
 • Zgjidhni normën maksimale me një klik;
 • Kaloni në tryezën e pagesave ose në certifikatën e lojës.

Ju mund të kontrolloni punën e të gjitha funksioneve falas dhe pa regjistrim duke lançuar makinën Go Bananas në modalitetin Demo. Dhe nëse doni të njiheni me përshkrimin e çelësave, atëherë shkoni në certifikatë përmes pikëpyetjeve.

Raundi i bonusit në Go Bananas

Si raunde të tilla bonus në makinën Go Bananas. Në vend të kësaj, shtohen 5 funksione që funksionojnë së bashku me simbolet e egra. Ato janë paraqitur në formën e fotografive të arit me banane. Për të rënë jashtë, duhet të prisni për një nga 5 majmunët në ekran:

 1. Gorillë. Formon një kryq të përbërë nga 5 të egra.
 2. Orangutan. 4 Wilds të mbledhura në një shesh shfaqen në fushën e lojës.
 3. Babagjysh. Mbush një daulle të rastit me egërsi.
 4. Gropos. Mbush rreshtin e rastit me egërsi.
 5. Tarsier. Jep 2 wiirs që zënë qelizat horizontale ose vertikale.

Wilds janë të garantuara të bien në ato pozicione që përshkruhen më lart nëse njëra prej majmunëve shfaqet në ekran. Për shkak të tyre, lojtarët kanë një shans të krijojnë kombinime shtesë me fitimet.

Si të Luaj

Makina e lojërave të bananeve Go dallohet nga gameplay e saj e thjeshtuar, kështu që është perfekte edhe për fillestarët. I gjithë funksionaliteti i slot tashmë është përshkruar në detaje më lart. Tani ne ofrojmë të njihemi me çelësat kryesore të tij:

 1. Rrafshoj. Norma totale zgjidhet këtu.
 2. Lojë automobilistike. Hap cilësimet automatike të modalitetit.
 3. Buton qendror. Runes rotacionin e baterive.
 4. Maksimum. ofertë. Vendos nivelin maksimal.
 5. I padobishëm. monedhë. Rregullon vlerën e fytyrës së monedhës.
 6. Pikëllim. Cilësimet e makinerisë.
 7. Informacion (i). Tabela e pagesave dhe informacioni i bonusit.
 8. Pikëpyetje. Çertifikatë e lojës.

Përmes këtyre çelësave, ju mund të zgjidhni cilësimet optimale për një lojë të rehatshme. Më tej, mbetet vetëm për të filluar bateritë dhe për të mbledhur një kombinim çmimesh.

Simbolet e makinës së të folurit shkojnë banane

10 karaktere u shtuan në slotin Go Bananas, të aftë për të mbledhur në kombinimet e tyre dhe për të lëshuar çmime të parave të gatshme. Ata morën imazhe në lidhje me temën e përgjithshme të lojës. Konsideroni ato në më shumë detaje:

 • kumbull – sjell çmime minimale në bastet 5/10/30;
 • gëlqere – Krijon një kombinim me shumëzuesit x5/x10/x40;
 • kokosit – lëshon fitime në bastet 5/15/50;
 • një ananas – fruta të vlefshme me çmime në bastet 5/15/60;
 • portokall – Frutat më të rralla në lojë me shumëzuesit x5/x20/x70;
 • akullore me fruta – sjell çmime x10/x40/x140;
 • bateri – Paguaj nga 15 deri në 180 tarifa;
 • Mbrapa e parave – Sillni shumëzues të vlefshëm në x15/x60/x250;
 • totem – Shumëfishon fitimet në 20/80/350 herë;
 • Gur i çmuar – Simboli më i rrallë me çmime në monedha 25/120/700.

Kombinimet e çmimeve mblidhen në 20 linja të paguara. Ato krijohen kur bien 3 – 5 karaktere identike (numëruar nga e majta në të djathtë). Nëse disa combo bien, atëherë fitimet e tyre përmblidhen dhe shumëzohen me kontributin e përgjithshëm.

Makinë slot RTP

Në bananet e vrojtuara të slot -it Go, konfigurohet probabiliteti i shtuar i tundjes. Koeficienti i RTP (Kthehu te Player) është këtu – 96.91%. Ky cilësim siguron mundësinë për të hyrë në plus. Dhe paqëndrueshmëria mesatare sugjeron që kjo zakonisht ndodh në distanca prej 300 – 500 raunde. Pra, ne ju rekomandojmë të përqendroheni në këtë numër të rrotullave të daulleve kur zgjidhni cilësimet.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira