London Hunter

Bota moderne e lojërave të fatit ju lejon të shijoni bllokues të vërtetë, siç është makina e lojërave të gjahtarëve në Londër. Ofruesi Habanero do të dërgojë lojtarë në të kaluarën historike të Londrës së epokës Victorian. Dhe nëse dikush mendon se ai duhet të shijojë rrugët historike të qytetit, ai gabon. Një përbindësh i tmerrshëm u shfaq në rajon — Një dinosaur i madh që shfaros gjithçka në rrugën e tij. Një gjuetar i guximshëm vendosi të luftojë një përbindësh, por ai me të vërtetë ka nevojë për ndihmën e lojtarëve me qëllim. Vendimet e vërteta do të shpërblehen bujarisht, dhe ata me fat do të bëhen pronarë të një prej çmimeve akumuluese.

Ju mund të luani makinën e lojërave të slotit habanero në kazino online PokerStars.

Përshkrimi i një makine slot

Slot është bërë në stilin e steampunk. Nuk është për t’u habitur që lojtarët menjëherë tërheqin modelin origjinal dhe shumë karakteristika të funksionalitetit. Makina e çarë është e detajuar: Në sfond, qyteti është i dukshëm, ka bateri përpara. Në anët mund të vini re shishe të mbushura me karburant pas secilës mbrapa. Është e rëndësishme të mos humbasësh momentin e fillimit të një surprize të këndshme kur mbushen kontejnerët.

Përmbajtja e shkëlqyeshme grafike me animacion dhe momente spektakolare plotësohet nga pista muzikore përkatëse. Lojtari do të jetë në gjendje të ndiejë tërë atmosferën e asaj që po ndodh në mënyrë që të fillojë me padurim raundet magjepsëse. Të pasmet e zakonshme shoqërohen me funksione të shumta çmimesh.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës është bërë në formatin 5–3, por lojtari nuk do të vërejë bateritë e dedikuara. Fotografitë e transmetuara bien në 15 pozicione në 25 linja fikse. Paneli i kontrollit është i vendosur më poshtë, përmban butona për Cilësimet dhe çelësin e informacionit.

Lojtarët mund të fillojnë mënyrat e lojës në formatin e zakonshëm, automatik dhe në bastet maksimale, duke ndryshuar taktikat për fitoret. detyra kryesore — Mblidhni një kombinim minimal të tre ose më shumë elementeve identikë. Kombinimet llogariten gjatë formimit të zinxhirëve, duke filluar nga daulle e parë e majtë. Para lojës, është e mundur të vendosni nivelin e tingullit, cilësinë e riprodhimit, efektet, parametrat e tjerë.

Raundi i bonusit në London Hunter

Funksionet e bonusit do të fillojnë karakteret e mëposhtme:

  • Dinosaur — Ai luan rolin e Wilda, bie në bateri ekstreme, krijon shumë kombinime fituese me ikona të tjera.
  • Lëngu blu në shishe — një ngarkesë e armëve, e cila është e mbushur me çdo rotacion të daulleve. Sapo të mbushet njëra prej tankeve, lojtari shkon në një turne bonus, ku gjahtari do të xhirojë në një dinosaur. Kjo e fundit po zgjerohet, zinxhirët fitues formohen sipas koeficientëve me shumëzuesin x3.

Për një raund bonus për të aktivizuar është e rëndësishme që dy ikona të bien në fushën e lojës — dinosauri. Slot ka një funksion të freespins: fillon kur, duke filluar nga daulle e parë, një gjahtar, armë, dinosauri do të bjerë në rregull. Organizatori i majtë i mbushur do të rrisë fitimet 3 herë. Flasa e djathtë rrit shumëzuesin e secilit mbrapa me 1. Rezervuarët e karburantit janë mesatarisht të mbushura në 4–14 raunde.

Loja ka një sistem të çmimeve akumuluese. Katër shpërblime të mëdha monetare formohen nga lojtarët e prekur normat. Shuma e çmimit minimal fillon nga 100 dollarë, maksimumi — nga 4,000 dollarë. Fituesi përcaktohet rastësisht, sipas sistemit të gjeneratorit të numrave të rastit. Gjendja kryesore — Luaj para në faqen e një kazino të besueshme.

Si të Luaj

Ofruesi ofron për të luajtur, duke vendosur një gjuhë të përshtatshme. Fillimisht, ju duhet të njiheni me rregullat, veçoritë, koeficientët. Normat në linjë merren në rangun nga 0.01 deri 200 monedha. Pas vendosjes së vlerave, bateritë fillohen:

  • Luaj — modaliteti me ngjitjen e vlerave në secilën mbrapa
  • Luaj automatikisht — Rrotullimi i daulleve pa ndërhyrje të vazhdueshme të lojtarit

Pagesa është e barabartë me normën në një linjë të shumëzuar me koeficientin e fotografive të rënë. Duke kaluar vlerat maksimale, lojtari rrit shanset për të thyer një çmim të parë të madh. Rreziqet rriten njëkohësisht, të cilat duhet të merren parasysh gjatë zgjedhjes së manovrave strategjike. Bilanci i llogarisë dhe vlerat e tjera mund të shihen në ekran.

Simbolet e makinës së të folurit Hunter London

Simbolet e slot korrespondojnë me drejtimin tematik. Ato përbëhen nga vlerësimet e kartave, dhe gjithashtu në ekran do të shfaqen:

  • një tub
  • dylbi
  • armë
  • këlysh
  • gjahtar

Gjahtar — Fotografia më fitimprurëse, pesë rastësi do të sjellin një çmim të parë fikse.

Makinë slot RTP

Përqindja e kthimit të makinës slot është 96.8%, e cila është tepër fitimprurëse. Mbrapa të lavdishëm korrespondojnë me temën origjinale, një sistem unik të bonusit, mundësitë e përparuara të Joker. Lojtarët mund të verifikojnë avantazhet e një makine slot pa rreziqe, duke luajtur London Hunter në faqet më të larta të kazinosë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira