Lucky Clover

Tërfil me funksion zëvendësimi, jackpots progresive dhe fitime të mëdha paraqiten në makinën e lojërave të tërfilit me fat nga Isoftbet. Slot ka tre daulle klasike. Ndryshon me një grafikë të këndshme, një ndërfaqe të rehatshme dhe kthim të lartë. Si një bonus, ofrohen egërsitë me fibër dhe fishekë të çmimeve të parave të gatshme.

Përshkrimi i një makine slot

Lucky Clover Slot strehon 3 daulle me tre rreshta personazhesh. Kombinimet e çmimeve mblidhen nga të njëjtat fotografi që bien në 5 linja aktive. Luhatshmëria dhe prapambetja vendosen në një nivel mesatar. Fitimet lëshohen nga koeficientët që shumëfishojnë normën.

Ju mund të luani makinën e lojërave të isoftbet në kazino online casumo.

Karakteristika

Përshkrim

Varg bastesh

0.25 – 25 monedha

Çmimi maksimal

X1000

Madhësia e makinës

3*3

Këngë çmimi

5 (gjithmonë aktive)

Niveli i paqëndrueshmërisë

Mesatare

Recoil i konfiguruar

95.56%

Bonuse

Atje jane

Shumëzues

pesëmbëdhjetë – 1.000

Funksionaliteti i lojës

Ndërfaqja Lucky Clover përbëhet nga çelësa të shumtë. Të gjithë ata kanë një dizajn standard, si në lojëra elektronike të tjera të Isoftbet. Me ndihmën e tyre, lojtarët fitojnë qasje në funksionalitetin e mëposhtëm:

 • Ndezja e tingullit/fikjes;
 • Historia e basteve dhe fitimeve;
 • Cilësimet automatike (modifikime të ndryshme, gjuhë, ekran, etj.Mjallëk.);
 • Tabela e pagesës;
 • Nisja e daulleve;
 • version automatik;
 • Zgjedhja e një basti;
 • Mënyra e ekranit të plotë.

Funksionaliteti është i gjerë dhe siguron një lojë të rehatshme.

Raundi i bonusit në Clover Lucky

Si një bonus, Lucky Clover ofron të ndërtuara -në çmimin e parë me një vlerë progresive. Rritet me bastet e bëra. Luhet automatikisht kur tre diamante bien. Sa më e lartë të jetë vlera e fytyrës, aq më e madhe është përqindja e shumës së akumuluar që merr lojtari.

Një tjetër funksion i slotit me fat të tërfilit është i lidhur me tërfili. Nëse ai zë një daulle të tërë, atëherë ajo është e pajisur me funksionin e egër. Për shkak të kësaj, ajo mund të zëvendësojë çdo karakter të paguar dhe të shumojë fitimet e tyre me 2 herë. Dhe nëse të gjitha bateritë marrin tërfili, atëherë një pagesë me tre kohë jepet nga të gjitha kombinimet e mbledhura.

Si të Luaj

Clover me fat ka një kontroll të thjeshtuar. E gjithë gameplay vlon në bateritë e lëvizjes dhe mbledhjen e kombinimeve të çmimeve. Bonuset ekzistuese aktivizohen dhe funksionojnë automatikisht.

Bateritë janë nisur duke shtypur një hendek ose një çelës qendror me imazhin e një shigjete. Ju mund të ndryshoni madhësinë e normës në një menu të veçantë të hapur nga një grumbull monedhash. Mënyra automatike rregullohet përmes butonit «Shigjeta me një trekëndësh».

Karakteret e makinerisë me fat të tërfilit

Lucky Clover paraqet një grup të tërë personazhesh që gjenden në shumë makina klasike. Ata morën baste të ndryshme shumëzanësh të lëshuara nga kombinimet e çmimeve. Disa fotografi janë të pajisura me funksione bonus:

 1. Shenja bar. Simboli ka tre lloje (të vetme, të dyfishtë dhe të trefishtë). Të gjithë mund të formojnë kombinimet e tyre me fitimet në 25/50/100 bastet. Dhe nëse një simbol i të gjitha llojeve bie jashtë, atëherë lëshohet shumëzuesi x15.
 2. Shtatë. Ekzistojnë tre shtatë me shumë ngjyra (blu, të bardha dhe jeshile). Ata krijojnë kombinimet e tyre në mënyrat e çmimeve dhe japin fitime nga 200 deri në 400 baste.
 3. Tërfil. Një simbol i rrallë me një shumëzues x1000. Ai gjithashtu aktivizon një funksion bonus me një shumëzues.
 4. Diamant. Aktivizon çmimin e parë të ndërtuar.

Kombinimet formohen vetëm në mënyrat e paguara dhe mund të përbëhen nga 3 karaktere identike. Tërfil, i pajisur me funksion të egër ndihmon në krijimin e tyre.

Makinë slot RTP

Lojërat e isoftbet janë të njohura për kthimin e tyre të lartë. Koeficienti Lucky Clover RTP është – 95.56%. Një rëndësi shumë e mirë, duke siguruar aftësinë për të hyrë në plus dhe për të marrë fitime të mëdha.

Cilësimet e slot të vëzhguar tregojnë se më shpesh ajo paguan për investime në distanca të mesme (300 – 500 rrotulla). Prandaj, ne ju rekomandojmë të përqendroheni në këtë numër raundesh. Dhe nëse doni të prishni çmimin e parë, do të duhet të luani edhe më shumë rotacione.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira