Mega Fortune

Jeta e njerëzve të pasur shfaqet në mënyrë të përkryer në neto mega Fortune Slot Machine. Kur e luani atë, ju mund të merrni fitime të mëdha në sasinë deri në 150 mijë monedha për një rrotull. Gjithashtu, slota është e pajisur me disa shpërblime menjëherë. Ata sjellin rotacione falas me animatorë dhe një rrotë pasurie me çmime progresive.

Përshkrimi i një makine slot

Slot Mega Fortune u lëshua në 2009 nga Net Entertainment. Tema e lojës është objekti i luksit dhe jeta e njerëzve të pasur. Makina përdor 5 daulle me 3 rreshta dhe 25 linja të pagesave fikse. Lexoni më shumë rreth pjesës tjetër të parametrave, shihni tabelën:

Parametër

Kuptim

Baste

Nga 0.25 deri 50 monedha

Fitimprurës

Deri në 1,50,000 monedha

Niveli i paqëndrueshmërisë

I shkurtër

Koeficient i RTP

96.6% (e lartë)

Ndërtuar -në shpërblime

Frispins, Jackpotes

Shumëzuesit nga kombinimet e çmimeve

2 – 10,000

Funksionaliteti i lojës

Video Slot Mega Fortune mori shumë funksione që ofrojnë një lojë të rehatshme. Ato aktivizohen nga çelësat në panelin e kontrollit në fund të ekranit. Me ndihmën e tyre, lojtarët munden:

 • Shkoni në tabelën e pagesave;
 • Zgjidhni madhësinë e bastit;
 • Ndizni rotacionet automatike;
 • Drejtoni raundin e zakonshëm;
 • Vendosni normën maksimale në një kohë;
 • Vendosni një makinë elektronike;
 • rregulloni vëllimin e tingullit;
 • Shko te Certifikata.

Për të aktivizuar funksionin, thjesht shtypni çelësat përkatës. Një përmbledhje në këto butona dhe funksionaliteti i tyre mund të gjendet në "Rregulla" Seksioni (hapet me një shenjë pyetjeje). Dhe nëse doni të provoni gjithçka vetë, ne ju rekomandojmë të përdorni një version demo me monedha falas.

Netal

Raund i bonusit në Mega Fortune

Makina mega Fortune Slot ka dy raunde bonus. E para paraqitet në formën e rrotullimeve të lira. Për ta filluar atë, mblidhni të paktën 3 shpërndarje në ekran (shampanjë). Fitimi është dhënë prej tyre, dhe më pas propozohet të klikoni në secilin simbol. Ana e kundërt do të tregojë numrin e frispins (deri në 20) dhe shumëzuesin e fitimeve (deri në x5).

Ju mund të luani makinën neto slot kazino online spin.

Raunde falas lëvizin në modalitetin automatik. Nëse mblidhni edhe 2 shpatet e tjera, atëherë jepen frispins shtesë. Të gjitha fitimet shumëzohen nga shumëzuesi i mbledhur dhe lëshohen në fund të bonusit.

Një tjetër lojë bonus aktivizohet nga 3 ose më shumë simbole "Ruletë". Një rrotë me tre nivele shfaqet në ekran. Në përpjekjen e parë, ju mund të merrni një çmim parash ose kalimin në nivelin tjetër. Përpjekjet e dyta dhe të treta japin monedha ose të ndërtuara -në çmim i parë të parë.

Netal

Si të Luaj

Gameplay në Mega Fortune është zvogëluar në koleksionin e kombinimeve të çmimeve dhe karaktereve të bonusit. Për këtë, propozohet të rrotullohen bateritë përmes një hendeku ose një çelësi qendror. Në fillim ne sugjerojmë të përdorni çelësat e mëposhtëm:

 1. Rrafshoj. Zgjidhni normën optimale të bastit këtu (nga 1 në 10).
 2. I padobishëm. Monedhë. Vendosni vlerën e dëshiruar të monedhës në normën (nga 0.01 deri 0.5).
 3. Lojë automobilistike. Hapni pjesën dhe zgjidhni cilësimet nëse doni rotacione automatike.

katër. Pikëllim. Këtu mund të zgjidhni cilësime shtesë për një lojë të përshtatshme.

Kombinimet e çmimeve këtu janë formuar në fund të çdo raundi. Nëse fillohen Frispins, do t'ju duhet të klikoni në Stingrails. Në një bonus me çmim të parë, propozohet të rrotullohet ruleta, duke klikuar në një çelës të veçantë.

Simbolet e makinerisë mega pasuri

Në slot online Mega Fortune shtoi 11 karaktere. Të gjithë morën imazhe që korrespondojnë me temën e përgjithshme të lojës. Sipas çmimeve të tyre dhe funksioneve të ndërtuara, ato ndahen në 3 kategori:

 1. I paguar. Përfaqësohet nga 4 fotografi të unazave me ikona të kartave (J, Q, K, A). Bien mjaft shpesh, por sillni çmime minimale në rangun nga 3 deri në 150 norma.
 2. Shumë i paguar. Grupi përfshin 4 karaktere të rralla (një gotë me një cigare, një paketë parash, një orë, një limuzinë). Krijoni kombinime me shumëzuesit më të mëdhenj nga x2 në x1000.
 3. Me aftësi të veçanta. Ky grup përfshin 3 simbole bonus: shampanjë – shpërndaj me shumëzues x2/x3/x10/x100 dhe lëshimin e rotacioneve falas; Jaht – i egër me shumë x10/x100/x1000/x10000 dhe funksionin e zëvendësimit; Ruletë – Bonus, Aktivizimi i Jackpot.

Imazhe nga dy grupet e para dhe kombinimet e çmimeve të formave të egra në linjat aktive. Numërohet nga e majta në të djathtë dhe mund të përbëhet nga 2 (3) – 5 copë. Fotografitë e bonusit aktivizojnë funksionet e tyre kur bien në ndonjë qelizë.

Makinë slot RTP

Kriteri kryesor për përfitimin e çdo mitralozi është koeficienti RTP që tregon probabilitetin teorik të. Në lojë mega fat, kthimi është 96.6%. Kjo është një vlerë mjaft e lartë që u siguron lojtarëve shanse të mëdha për të marrë çmime të vlefshme. Dhe së bashku me paqëndrueshmërinë e ulët, slot bëhet edhe më fitimprurës, pasi kombinimet me fitimet do të mblidhen sa më shpesh që të jetë e mundur.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira