Monkey Gold xPays

Zhvillimet e Ofruesit të Qytetit Nolimit po presin gjithmonë përdoruesit e lojërave të fatit. Makinë slot ari majmun — Një tjetër hit me një komplot magjepsës, ku tipari kryesor është prezantimi i mekanikës inovative XPays. Motori i lojës do të kënaqë akrualet origjinale të fitimeve. Gjithashtu, lojtarët do të vërejnë përmbajtje të përmirësuar grafike, shumëzues bujarë dhe shumë rotacione falas. Funksionet origjinale kombinohen në mënyrë ideale me një komplot të zhytur në mendime, ku është e nevojshme të mblidhen rezerva ari në xhungël të padepërtueshme.

Ju mund të luani makinën e lojërave nolimin në kazino online platinumplay.

Pa kufi
 

Përshkrimi i një makine slot

Lojtarët hapin xhungël të pakalueshme, të cilat ruajnë arin dhe pasurinë tjetër. Por nuk do të jetë e lehtë të marrësh rezerva ari, pasi ato ruhen nga majmunët e mëdhenj. Gameplay Slot është zbukuruar me blloqe të mëdha guri që mbështjellin bimët. Grafika moderne dhe tema e mbështetjes së tingullit theksojnë në mënyrë të përsosur komplotin, duke zhytur në atmosferën misterioze të vendeve të panjohura në tokë.

Tema e gurëve të çmuar që lojtarët e duan shoqërohen me zgjidhje të papritura në mekanikë dhe karakteristika të shumta. Lojtarët do të vëzhgojnë fotografi të zakonshme, duke zgjeruar simbole, multiplayer në shpinë të zakonshme dhe të bonusit, një mekanik, të mbushur me zgjidhje të papritura, meriton vëmendje të veçantë.

Funksionaliteti i lojës

Karakteristika kryesore e slotit — Funksioni Inovativ XPAYS. Për dallim nga Megaways, funksionon në rendin e kundërt. Pas një kthimi të suksesshëm, elementët që nuk përfshihen në kombinimet e çmimeve zhduken, dhe fitimet ulen në pjesën e poshtme të daulleve. Kështu, fotografia përmirësohet ndjeshëm, duke siguruar fitore të shumta. Elementet e reja shfaqen në qelizat boshe dhe raundi vazhdon. Mbrapa përfundojnë sa më shpejt që zinxhirët e çmimeve të pushojnë së formuari.

Fusha e lojës paraqitet sipas skemës 6×6, e cila është e mbushur me simbole të zakonshme dhe çmime. Paneli i kontrollit është i vendosur në anët e daulleve. Çelësat janë intuitivë, gjë që i bën cilësimet sa më të thjeshta të jetë e mundur. Lojtarët duhet të mbledhin fotografi fituese në rregull, sipas tryezës së pagimit. Një gamë e gjerë e basteve ju lejon të ndryshoni shanset e fitores. Faktori maksimal i çmimit është x12683.

Raundi i bonusit në Monkey Gold Xpays

Makinë e lojërave të artë të majmunit Xpays — Gjeni real për njohësit e funksioneve të shumta të bonusit. Në të njëjtën kohë, nuk do të jetë e vështirë të merret me opsionet e çmimeve. Një tipar i papritur i akrualeve në raundin e zakonshëm plotësohet nga shpërblimet e mëposhtme:

  • Simbolet kolosale të 2×2 dhe 333 bien me një mënyrë të rastësishme në çdo raund. Këto elemente përmbajnë një shumëzues të rastit, i cili ndryshon ndjeshëm deri në të dhënat tabelare. Koeficienti shumëfishon numrin e ikonave të mbledhura.
  • Nëse tre shirita bien kudo në fushën e lojës, fillohet një seri freespins. Një simbol shtesë i shpërndarjes sjell plus tre rotacione falas.
  • Përpara freespins, lojtari hedh kockat, duke përcaktuar multiplayerin — x1, x2, x3. Kur kombinimet e çmimeve përkojnë, shumëzuesi i shtohet vlerës së zgjedhur, duke përmirësuar treguesin e karakterit. Raundet zgjaten kur mbushni qelizat me një çarë.

Lojtarët mund të ndryshojnë procesin e lojës sipas dëshirës duke zgjedhur një funksion bonus. Në këtë rast, ju duhet të paguani x73 nga norma e përgjithshme.

Si të Luaj

Të luash një slot spektakolar është e mundur, të kesh ndonjë vegël me qasje në internet. Më parë, lojtari lexon rregullat, pas së cilës mbetet për të vendosur bastet në rangun nga 0.2 deri në 100 monedha për mbrapa. Madhësia e vlerave mund të ndryshojë shanset e fitores: sa më i lartë të jetë treguesi i monedhave të ngjitura, aq më shumë bilanci i çmimit.

Pa kufi

Raundet konvencionale dhe automatike janë në dispozicion për lëshimin e daulleve. Lojtari zgjedh regjimin e rrotullimit në mënyrë të pavarur, në varësi të dëshirave dhe strategjisë.

Monkey Gold Xpays Slot Machine Machine

Simbolika e makinës së lojërave të artë Monkey Gold Xpays përfshin vlerësimet e kartave, si dhe gurët e çmuar dhe fotografitë tematike. Secili element përmban pagesa të caktuara:

  • Karta nominale — nga 5 deri në 20
  • Gur i kaltër — 25
  • Gur i gjelbër — tridhjetë
  • I verdhë — 35
  • Maskë blu — 40
  • Maskë jeshile — pesëdhjetë
  • Maskë e verdhë — 60

Koeficientët do të ndryshojnë në raundet e bonusit me rritjen e multiplayer. Gjithashtu treguesit përmirësohen kur fillojnë rastësisht shumëzuesin fillestar.

Makinë slot RTP

Makina Slot Monkey Gold Xpays ka RTP 96.35% dhe paqëndrueshmëria mesatare. Tregues të tillë, një motor origjinal dhe aftësi bonus ofrojnë shumë shanse për të marrë fitime bujare në të pasmet e zakonshme dhe të çmimeve. Në faqet e kazinosë, lojtarët mund të luajnë falas për të siguruar avantazhet e zhvillimit origjinal pa rreziqe.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira