More Gold Diggin

Tifozët e lojërave të fatit mund të jenë duke klikuar një profesion dhe madje të udhëtojnë në kohë. Duke zgjedhur kompaninë e kultit më shumë Gold Diggin ‘Betsoft Gaming, lojtarët do të shkojnë në një kohë kur rajonet amerikane të pranonin ata që donin të merrnin ari. Të gjithë ata që nuk kishin frikë nga puna e ndyrë mund të pasurohen, si personazhet kryesore të lojës. Jo gjithçka është e thjeshtë, sepse brejtësi u shfaq dhe u bë shumë e vështirë për të marrë bizhuteri. Truket e ndyra dhe problemet e tjera duhet të kapërcejnë personazhet kryesore me lojtarët. Shpërblimi do të jetë i vlefshëm për shkak të funksionalitetit elegant dhe kthesave të shkëlqyera.

Ju mund të luani makinën e lojërave betsoft në kazino online Ggbet.

Përshkrimi i një makine slot

Menjëherë pas fillimit, lojtarët do të bien në minierë, ku do të duhet të minohen gurët e çmuar dhe metalet. Vizualisht, bëhet e qartë se ekspertët rikrijuan një fotografi të kohërave të etheve të arit. Në anët e daulleve janë personazhet kryesore që duhet të ndihmojnë në punë të vështirë.

Betsoft

Slot është bërë në stilin e zakonshëm të këtij ofruesi, do të kënaqet me një dizajn të detajuar me elementë tre -dimensional, të menduara detaje. Paneli i lojës është paraqitur në dërrasat tematike, gjë që thekson më tej komplotin.

Raundet e zakonshme plotësohen nga një xhaketë, duke luajtur shanse të barabarta. Ekziston një funksion i Frispins me një koeficient në rritje, gjë që i bën raundet shumë interesante dhe fitimprurëse.

Funksionaliteti i lojës

Rregullat nuk ndryshojnë nga formati i zakonshëm: është e nevojshme të filloni bateri dhe të prisni humbjen e zinxhirëve të çmimeve. Paneli është paraqitur në pjesën e poshtme, përmban çelësa intuitivë për cilësimet e lojës. Mekanika e slotit është si më poshtë:

  • 5 daulle
  • 25 rreshta

Këto të fundit janë vazhdimisht aktive, kështu që fitimet do të grumbullohen për të gjitha opsionet e mundshme. Lojtarët mund të zgjedhin monedha, normat përgjatë vijës, madhësitë e vlerave, të vendosin normat maksimale me një klikim. Duke përdorur kontrollet e panelit të kontrollit, mund të hapni tabelën e koeficientit për të parë monedha të disponueshme, konfiguroni modalitetin optimal, vendosni tingullin ose hiqeni fare.

Betsoft

Ju mund të filloni bateri në modalitetin e zakonshëm dhe automatik. Në rastin e fundit, shpina shkojnë përgjatë një basti. Për të ndaluar raundet, duhet të shtypni përsëri lojën automatike. Slot gjithashtu ka një mundësi të rrotullimeve të përshpejtuara, të cilat lojtari aktivizon në cilësimet.

Raundi i bonusit në më shumë diggin ari ‘

Simbolika e zakonshme në diggin më shumë ari hollon elemente speciale:

  • I egër — Diamanti zëvendëson ikonat, duke kontribuar në formimin e kombinimeve fituese. E egra nuk paguhet në vetvete.
  • Frispins — Shpërndarja shfaqet në tre bateritë e para, duke filluar një seri rrotullash falas. Në procesin e freespins, multiplayer rritet nga x3 në x15. Raundet kalojnë në shkallën e fundit, një shumëzues i trefishtë fillon nga mbrapa i parë. Humbja e përsëritur e fuçive me eksplozivë zgjat frispins.

Raundet e bonusit të komplotit, vizatimi i çmimit nga prodhuesi nuk parashikohet. Slot përmban një lojë rreziku ku lojtari mund të rrisë të ardhurat nga çmimi. Është e nevojshme vetëm nga katër karta të propozuara për të zgjedhur një më të vjetër se ajo e një kundërshtari virtual — Vajzë e bukur. Për të filluar lojën me shanse, duhet të klikoni në butonin Double Up pas raundit fitues.

Si të Luaj

Para së gjithash, lojtarët duhet të njihen me rregullat duke shtypur Pamjet e Pamjes. Pas kësaj, ju mund të vazhdoni te cilësimet:

  1. Tregoni vlerën e fytyrës
  2. Zgjidhni bastet në linjë
  3. Madhësia e bastit

Normat përgjatë vijës merren në rangun nga 0.01 deri 5 monedha. Shkalla më e lartë do të jetë 125 monedha. Pas fillimit të një makine slot në një mënyrë të rregullt ose automatike, duhet të pritet humbja e kombinimeve fituese. Zinxhiri i çmimeve të paguara është formuar në një rresht. Për një mbrapa fitimtar, ju duhet të paktën tre ikona identike. Shuma fituese llogaritet nga formula ku norma shumëzohet me koeficientin tabelar. Faktori maksimal është x2500.

Çdo bandë e slot zgjat derisa të formohen kombinime fituese. Zinxhiri i çmimeve shpërthen, dhe qelizat boshe janë të mbushura me të reja. Nëse formohet një kombinim fitues për herë të dytë, fitimet llogariten duke marrë parasysh koeficientin x2, atëherë shumëzuesi rritet me një njësi. Lojtari maksimalisht mund të rrisë të dhënat e tabelës 5 herë. Përveç kësaj, fitimet me të vërtetë janë rritur duke rënë dakord me rrezikun e.

Më shumë karaktere të makinerisë së slot -it të artë

Simbolika e makinës slot më shumë ari diggin përbëhet nga gurë të çmuar dhe metale. Simbole të veçanta — dinamit dhe fuçi me eksplozivë. Secili element sjell koeficientë të ndryshëm: nga 50 në 2500 kur formoni një zinxhir prej pesë fotografive identike. Kur hidhni një linjë, është realiste të shihen mënyra të mundshme të kombinimeve të çmimeve.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 94.53%, paqëndrueshmëri e lartë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira