Nuke World

Evoplay shpesh i pëlqen lojërat e fatit me zhvillime origjinale dhe të gjalla. Lojë Nuke World do të dërgojë lojtarë në të ardhmen e largët, ku krijesat e pazakonta sundojnë botën. Në luftën për burime jetësore të energjisë, shumë teste do të duhet të kalohen. Përdorni një armë të pazakontë që vepron në karburant radioaktiv. Qartësia e hiteve dhe zgjidhjeve të vërteta do të shpërblehet bujarisht me koeficientë të mëdhenj dhe shpërblime të shumta. Një numër jorealist i mundësive do të sigurojë simbole të fushës së lojës. Lojtarët më të mirë do të marrin një çmim të parë të vërtetë nëse fitojnë në betejë me udhëheqësin.

Ju mund të luani makinën e slot evoplay në kazino në internet Leovegas.

Përshkrimi i një makine slot

Loja do të fillojë me një përmbledhje të vogël video, ku Kapiteni Fox me armë në duart e tij përpiqet të mposhtë betejën. Më tej, situata në ekran mbetet e njëjtë: heronjtë imagjinarë qëndrojnë në anët e daulleve. Rreth ju mund të shihni një pastrim me goma të mbuluara me bimë, grepa nga vinçi dhe një tren që do të bjerë në humnerë. Përkundër kësaj, fotografia në përgjithësi duket mjaft e ndritshme, zhvilluesi ofron për të shijuar grafikat e animuara me animacion dhe efekte spektakolare.

Evoplesë

Makina e çarë tërheq jo vetëm vizualisht. Fusha origjinale e lojës pa linja të dukshme dhe shumë fotografi është menjëherë e habitshme. Slota e videos përmban simbole të veçanta, lojëra bonus, përgjigje me mundësi të veçanta të elementeve. Karakteristika kryesore është gjithashtu një sistem çmimesh që garanton lojtarët fitime të shpeshta.

Funksionaliteti i lojës

Loja qëndron sipas ndeshjes 3 të Opsionit të Ndërtuar, i cili përfshin rastësitë e kombinimeve fituese në çdo sekuencë të ikonave ngjitur. Kjo e fundit duhet të bjerë të paktën pesë. Fusha e lojës përbëhet nga 49 qeliza, kështu që ka shumë shanse të rastësive të çmimeve në shtatë linja aktive.

Makina e lojërave elektronike, si shumë zhvillime të këtij ofruesi, do të kënaqë një gamë të gjerë të basteve, gjë që ju lejon të rregulloni shanset për fitore të mëdha ose të shijoni çmime të shpeshta minimale. Ekzistojnë çelësa kontrolli në pjesën e poshtme, butona për njohje me rregullat dhe cilësimet e tingullit, shpejtësinë dhe opsionet e tjera. Raundet janë nisur në versionin e zakonshëm dhe automatik.

Raundi i bonusit në Nuke World

Gameplay do të jetë emocionuese joreale për shkak të shumë çipave bujarë. Së pari — Ky i egër standard në formën e një kafkë do të zëvendësojë personazhet me të përshtatshme për rrotullime fitimtare.

Evoplesë

Raundet ose përgjigjet Enrave janë lançuar gjithmonë kur kombinimet e çmimeve mblidhen në daulle. Linjat fituese zhduken, dhe ikonat e reja shfaqen në vendin e tyre. Në pjesën e sipërme ka një tregues të mbushur me karburant pas çdo raundi të suksesshëm. Nëse mbushen 15 qeliza, një nga turnet e bonusit do të hapet:

  1. Personazhi kryesor — Kapiteni Fox do të xhirojë në qendër të daulleve për të zgjedhur një element të rastit që shpërthen gjithashtu për aftësi dhe çmime të reja.
  2. Karakteri do të shkojë diagonalisht, duke nisur rimishërimin e personazheve në Vildy.
  3. Ikonat me paga të ulëta do të shkatërrohen nga një lazer, në vendin e tyre do të shfaqen të egra ose bomba.
  4. Gjashtë elementë të rastit shndërrohen në simbolet e egër.

Gjatë lojës, katër bomba që qëndrojnë afër do të shndërrohen në një eksploziv të madh. Në rast ndikimi me zinxhirët fitues, shumëzuesi dyfishohet. Nëse mbledh 9 bomba, është e mundur të merrni një shumëzues x5.

Makina e lojërave elektronike përmban bonusin kryesor ku duhet të luftoni me udhëheqësin në mënyrë që të prishni çmimin e parë për fitoren.

Si të Luaj

Shumëllojshmëria e qelizave mund të shtrojnë pyetje midis fillestareve. Në fakt, gameplay është sa më e thjeshtë:

  • Është e nevojshme të vendosni baste nga 0.1 deri 500
  • Fillimi i fillimit — Një çelës i rrumbullakët në mes

Ekziston gjithashtu një mundësi për të aktivizuar raundet automatike duke shtypur butonin në të djathtë të fillimit. Tabela është hapur që tregon numrin e rrotullimeve dhe kufirin e parave, i cili shfaqet sipas dëshirës. Në procesin e raundeve, lojtari mund të ri -shtypë butonin e autorit për të ndaluar pjesën e pasme nëse është e nevojshme.

Gjithmonë ekziston një udhëzim në të cilin duhet të njiheni me të para se të filloni të luani falas ose me para.

Karakteret e makinerisë slot botërore nuke

Kombinimet e plagëve do të formojnë gurë të çmuar. Vlera e faktorit të çmimit varet nga ngjyra:

  • Green Stone do të japë një fitore nga x1 deri në x25
  • Gur i kuq — nga x1.2 deri x35
  • I verdhë — Nga x2 në 50

Koeficientët më të lartë do të sigurojnë kombinime të 15+ ikonave. Multipleers në raundet e bonusit do të rrisin një bilanc thelbësisht të çmimeve.

Makinë slot RTP

Makina e lojërave elektronike ka një RTP 96%, e cila është mjaft e përshtatshme për transaksione fitimprurëse. Eachdo rrotull mund të bëhet fitimtar, falë raundeve të ortekut, fotografive të transformuara dhe shpërblimeve të shumta. Tashmë sot, lojtarët mund të shkojnë për të shpëtuar të ardhmen me Kapiten Fox në mënyrë që të ndjehen si një fitues i vërtetë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira