Piggy Riches Megaways

Në vitin 2019, u botua një version i azhurnuar i makinës Slot Piggy Riches, i cili mori parashtesën Megaway. Wasshtë zhvilluar nga Red Tiger Gaming së bashku me Net Entertainment. Gjithashtu, loja përdor një funksion nga BTG.

Tigër i kuq

Slot është e pajisur me një dizajn të ndritshëm, animacione 3D, të veçantë. efektet dhe shoqërimi muzikor. Mund të formojnë deri në 117.649 kombinime me një fitore totale prej më shumë se 10,000 norme për raundin. Ajo ka një bonus me frispins dhe simbolet e egra të zgjeruara.

Ju mund të luani makinën e lojërave të kuqe Tiger në kazino online cosmicslot.

Përshkrimi i një makine slot

Pasuritë Piggy Megaways Slot është e pajisur me 6 daulle. Deri në 7 karaktere mund të bien në secilin. Ato formojnë kombinime 117649 në mënyra të ndryshme. Ata japin fitime në formën e basteve të shumta. Konsideroni më në detaje cilësimet e makinës:

Karakteristika

Përshkrim

Bast (min)

0.1 monedhë

Bast (max)

20 monedha

Pagesa (max)

x10474.5 tarifa

Paqëndrueshmëri

Në një nivel të lartë

Madhësia e makinës

6*7

Linjat e pagesave

Deri në 117 649

Bonuse

Frispins, Megaways

Përqindja e kthimit

94.72%

Stavka shumëzues

0.1 – 20

Funksionaliteti i lojës

Makina megaways me pasuri të derrave është e pajisur me të gjitha funksionet e nevojshme për një lojë të rehatshme. Për shembull, këtu mundeni:

  • rregulloni normën totale;
  • drejtoni rotacione automatike;
  • Aktivizoni një mënyrë turbo me rrotulla të përshpejtuara të karaktereve;
  • Drejtoni raundin e zakonshëm;
  • Shkoni në tabelën e pagesave;
  • Hapni një certifikatë të lojës;
  • Hapni lojën në ekranin e plotë;
  • Ndizni/fikni tingullin;
  • shkoni në faqen kryesore të kazinosë.

Qasja në funksionet e listuara sigurohet përmes çelësave të tipit kyç që gjenden në shumë lojëra elektronike të lojrave të Tiger Red. Gjithashtu, ekrani tregon informacione në lidhje me bilancin, çmimet dhe normën e zgjedhur.

Raundi i bonusit në pasuritë e derrave megaways

Një bonus origjinal me rrotë pasurie të shtuar në megaways të pasurive të derrave. Aktivizohet kur 3 simbole shpërndarëse bien në të gjitha pozicionet. Lojtarit i jepet 1 rrotull i timonit. Numri i frispins (deri në 22 copë) dhe shumëzuesi i fitimeve (deri në x10) përcaktohen prej tij.

Tigër i kuq

Pas lëvizjes së rrotave, fillohen Frispins të mbledhura. Ata punojnë automatikisht dhe mund të zgjasin (+1 rotacioni për një fater të rënë). Kombinimet e çmimeve rrisin faktorin e bonusit për njësi. Të gjitha çmimet përmblidhen dhe lëshohen në fund të raundeve falas.

Funksionet e makinerisë

Përveç bonusit kryesor në megaways të pasurive të derrave, ka disa funksione shtesë. Njëri prej tyre u thirr «Reaksion zinxhir». Ndizet nga çdo kombinim çmimesh, heq personazhet fitues dhe i zëvendëson ato me të reja. Nëse formohet një kombinim shtesë, atëherë bonusi vazhdon të funksionojë.

Funksioni i dytë – Megaways. Ajo u zhvillua nga BTG, dhe zhvilluesit e Slot Piggy Riches blenë një licencë dhe e shtuan atë në lojën e tyre. Në kurriz të këtij opsioni, bateritë vazhdimisht japin një numër të ndryshëm të karaktereve. Kështu, numri maksimal i mënyrave të mundshme fituese po ndryshon vazhdimisht.

Funksioni i fundit i makinës megaways të pasurive të derrave – Mega Wild. Aktivizohet kur Wild Expanded Furs Out Out, i cili menjëherë zë tërë daulle. Ai zëvendëson simbolet fqinje dhe shumëfishon fitimet e tyre disa herë (në x7). Dhe nëse disa nga këto egër janë të përfshirë në kombinim, atëherë koeficientët e tyre ndryshojnë.

Si të Luaj

Para së gjithash, pasi të keni filluar pushkën e sulmit të pasurive të derrave megaways, duhet të vendosni për madhësinë e normës. Luhatshmëria këtu është mjaft e lartë, kështu që ju rekomandojmë të përqendroheni në një distancë prej të paktën 700 – 1000 raunde. Për ta bërë këtë, ndajeni menjëherë bankën tuaj në pjesë të barabarta.

Tani që është zgjedhur norma, shkoni në lojë vetë. Për ta bërë këtë, thjesht klikoni në shigjetë dhe ndiqni lëvizjen e daulleve. Në fund të raundit, mblidhen kombinimet e çmimeve të krijuara. Ato aktivizojnë funksionet e ndërtuara, dhe pastaj japin fitimet.

Nëse doni të shpejtoni lojën, atëherë përdorni butonin «Turbo». Për dashamirët e lojës automatike, një buton është në dispozicion këtu «Automatik». Cilësimet Zgjidhni numrin e rrotullimeve automatike, duke humbur kufijtë dhe duke fituar.

Sa për raundet dhe funksionet e bonusit, ato punojnë automatikisht. Pra, në pasuritë e derrave Megaways luajnë sa më të thjeshtë të jetë e mundur. Gjëja kryesore është të zgjidhni normën e duhur.

Pasuri të derrave megaways karaktere makinash slot

Në pasuritë e derrave megaways, janë përfshirë 2 bonus dhe 10 personazhe të zakonshëm. Të gjithë rrotullohen në bateri dhe bien në çdo qelizë. Kombinimet nga fotografitë e thjeshta mblidhen nga bateritë ngjitur. Vlerat e fitimeve të tyre shfaqen më poshtë:

Simbol

Combo x2

Combo x3

Combo x4

Combo x5

Combo x6

dhjetë

0.1

0.2

0.3

0.4

Juridik

0.1

0.2

0.3

0.5

Pyetje

0.2

0.3

0.4

0.6

Kuvertë

0.2

0.3

0.5

0.7

Një

0.2

0.4

0.6

0.8

Bankë me pigat

0.3

0.5

0.8

1.2

Kuletë

0.4

0.6

1.0

1.6

Çelësa

0.5

0.7

1.2

2.0

Karta ari

0.7

1.2

2.5

5.0

Çanta me para

0.2

1.0

2.0

5.0

20.0

Koeficientët e treguar aplikohen në normën e përgjithshme. Nëse bien disa kombinime, atëherë shumëzuesit e tyre përmblidhen. Simbolet e bonusit këtu përfshijnë: Skatter – fillon një raund bonus; I egër – Ajo zë një daulle të tërë, i jep një shumëzues dhe krijon një kombinim me karaktere të paguara.

Makinë slot RTP

Probabiliteti teorik i fitimit ose përqindjes së kthimit (RTP) këtu është – 94.72% (ju mund të kontrolloni veten në seksionin e makinës slot «Referim»)))). Kuptimi nuk është shumë i lartë, por jo i vogël. Ajo siguron mundësinë e zhvillimit dhe të shkojë në plus. Gjëja kryesore, mos harroni se një paqëndrueshmëri jashtëzakonisht e lartë është vendosur këtu. Pra, paga zakonisht ndodh në distanca të gjata.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira