Pinocchio

Përralla e famshme Pinocchio është e njohur për shumë njerëz që nga fëmijëria. Versioni origjinal është përdorur për më shumë se 100 vjet për të krijuar karikatura dhe filma. Betsoft Gaming ka kënaqur përdoruesit e lojërave të fatit duke lëshuar makinën e lojërave Pinocchio. Tani lojtarët duhet të ndjekin një prangster prej druri, hunda e të cilit zgjat sa më shpejt që ai vendos të gënjejë. Përveç temave të zhytura në mendime, slot tërheq edhe virtyte elastike, të tilla si larmia e simboleve të veçanta, raundet e bonusit, loja e rrezikut. Në faqet e kazinove popullore, ju mund të filloni një pajisje emocionuese falas dhe me tërheqjen e parave të gatshme.

Ju mund të luani makinën e lojërave betsoft në kazino online Betway.

Betsoft

Përshkrimi i një makine slot

Lojtarët futen në punëtori, ku Jeppeto nga shkrimet e zakonshme bëri një djalë të vërtetë. Personazhet kryesore janë afër baterive, duke u ofruar të gjithëve një pushim magjepsës dhe fitimprurës. Bateritë janë bërë në një stil të vjetër, duke theksuar atmosferën tematike.

Të gjithë elementët janë tërhequr qartë, grafika tre -dimensionale kënaqen me argëtim. Gjatë lojës, motivon shoqërimi i zërit i zgjedhur në mënyrë të përsosur. Në fund ka një panel kontrolli që ju lejon të zgjidhni monedha, të vendosni baste, të përmbushni cilësimet plotësisht për slot.

Pinocchio Përgatitur për lojtarët shumë surpriza të këndshme me koeficientë bujarë në raundet e zakonshme dhe të çmimeve. Në çdo kohë ju mund të shihni një zanash në bateritë, e cila nuk vjen pa dhurata. Me një rezultat të suksesshëm, ata me fat do të rrisin të ardhurat 500 herë.

Funksionaliteti i lojës

Gameplay kalon në një fushë me 15 qeliza, të cilat, kur rrotullohen 5 daulle janë të mbushura me fotografi tematike. Detyra e secilit lojtar — Mblidhni minimumi tre ikona identike. Kombinimet e katër ose pesë elementeve do të sjellin edhe më shumë shpërblime.

Betsoft

Tarifat e çmimeve llogariten në linja aktive, kështu që nëse doni të vini çmimin më të madh, duhet të përdoren të gjitha shiritat. Ju mund të vendosni vlerat maksimale me një çelës. Funksionaliteti i zakonshëm është holluar me fjali të veçanta çmimesh, një lojë rreziku për të cilën lojtari pajtohet sipas dëshirës. Nuk ka asnjë çmim të parë akumulues në slot, por madhësia e koeficientëve është mbresëlënëse dhe ju lejon të prishni një çmim të parë fikse të një makine slot.

Raund i bonusit në Pinocchio

Loja përfshin tre personazhe të veçantë që bien në varësi të dhomës. Jeppeto do të shfaqet në punëtori, librat me një mollë duhet të priten në një klasë, dhe furgoni do të bjerë në shfaqje. Shkurrjet janë të okupuara nga një daulle me porosi të çuditshme. Për të regjistruar bilancin e çmimit, pa marrë parasysh numrin e linjave aktive. Mënyrat e raundeve në nivelin e klasës, në nivelin e fazës kalojnë kur lojtari mbledh fotografitë përkatëse gjatë rrotullimeve të zakonshme. Sapo të fillojnë Frispins, furgoni, si dhe librat dhe Apple.

Makina e slot përmban një djalë Wood Mode Bonus, i cili është nisur kur mbledh 5 fotografi me personazhin kryesor. Ikonat me këtë imazh shndërrohen në një djalë të gjallë, të pajisur me funksione të egra. Elementet bien në të gjitha bateritë, duke plotësuar kombinimet e çmimeve me simbolet e nevojshme për fitoret. Ndryshimi në cilësimet mund të anulohet fotografitë e mbledhura me imazhin e Pinocchio.

Duke rënë dakord pas një kthimi të suksesshëm në lojën e rrezikut, ekziston një probabilitet i lartë për të rritur çmimin disa herë. Lojtari duhet të marrë me mend anën e monedhës: shqiponjë ose bisht. Është e mundur të testosh pasuri disa herë, por duhet të marrësh parasysh që një përgjigje e gabuar do të kushtojë një fitore.

Opsioni i përgjigjes është në dispozicion në raunde të zakonshme dhe bonus. Në çdo kohë, një zanash shfaqet në ekran dhe jep një ribotim të një prej tre baterive të para.

Si të Luaj

Para lojës, ju duhet të njiheni me panelin e kontrollit, si dhe të shikoni tabelën me rregullat. Tjetra, mund të filloni cilësimet:

  • Zgjidhni një vlerë të fytyrës së monedhës
  • Aktivizoni linjat
  • Bëni baste nga 0.02 deri 5 për rresht
  • Drejtoni bateritë

Lojtari mund të ndalojë bateritë sipas gjykimit të tij, duke përdorur çelësin «Ndaloj». Cilësimet ju lejojnë të rregulloni nivelin e tingullit dhe shpejtësinë e lojës, të ndryshoni madhësinë e ekranit. Fitimet formohen në linja aktive, të cilat duhet të merren parasysh në rrugën e fitoreve të dëshiruara.

Karakteret e makinerisë Pinocchio Slot

Karakteret e makinës slot korrespondojnë me temat, kështu që bateritë do të mbushen me personazhet kryesore, një makinë, një orë muri, një këmishë, pinocchio në qeliza dhe pinocchio prej druri, postera. Zhvilluesi gjithashtu la nominal nominal të kartave klasike. Çmimet formohen me tre rastësi. Shumëzuesi më i madh X2500 do të sjellë Pinocchio prej druri nëse merr 5 qeliza të fushës së lojës me një zinxhir çmimesh.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.53%, paqëndrueshmëri e ulët.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira