Pirates Plenty

Thesaret e piratëve janë duke pritur për të gjithë tifozët e eksitimit në makinën e slotave të Pirates të prodhuara nga Red Tiger Gaming. Karakteristika kryesore e lojës manifestohet në opsionet e saj të bonusit. Ata sjellin rotacione falas, hapin një daulle të re, japin shumëzues të fitimeve dhe të egra të qepura. Gjithçka plotësohet nga fitime të mëdha në shumën deri në 1000 norma nga kombinimet e zakonshme.

Ju mund të luani makinën e lojërave të kuqe Tiger në kazino online betboo.

Përshkrimi i një makine slot

Aparati Pirates Shumë lojëra paraqet 5 daulle me 3 rreshta. Aty pranë ka një daulle shtesë të hapur kur filloni bonusin përkatës. 20 rreshta vendosen brenda. Ato formojnë kombinime dhe japin çmime në formën e basteve të shumta.

Karakteristika

Përshkrim

Shkalla minimale (monedha kazino)

0.1

Shkalla maksimale (monedha kazino)

pesëdhjetë

Çmimi maksimal

X4359.2

Madhësia e makinës

5*3 + 1 bonus

Shtigje fituese

20 (fikse)

Paqëndrueshmëri

I rritur

Përqindja e kthimit

93.71%

Bonuse

Daulle thesari, rotacion falas

Shumëzues

4 – 1.000

Funksionaliteti i lojës

Piratët Piratët Pushkë Sulmi është e pajisur me një grup standard të funksioneve që gjenden në të gjitha lojërat e lojrave të Tiger Red Tiger. Ato kontrollohen përmes çelësave përgjatë skajeve të ekranit. Për shkak të tyre, lojtarët fitojnë qasje në:

  • zgjedhja e madhësisë së bastit;
  • Cilësimet e rrotullimeve automatike të baterive;
  • Nisja e një versioni turbo;
  • lëvizje e vetme;
  • Kalimi në tabelën e pagesave, një certifikatë lojë;
  • regjim me ekran të plotë;
  • Cilësimet e tingullit;
  • Dil nga loja.

Në ekranin e Slot Lojës Pirates Shumë, Llogaria e Llogarisë, fiton fitimet e përllogaritura dhe shkalla e zgjedhur. E gjithë kjo siguron kushte të rehatshme për lojën.

Raund bonus në piratët shumë

Piratët shumë automatikë janë të pajisur me funksione të shumta. Shumica e tyre janë të lidhur me bonusin kryesor "Harta e Treasure". Aktivizimi i tyre ndodh kur bien disa karaktere. Ato ndihmojnë për të marrë fitime të reja. Për më tepër, shumëzuesit e basteve rriten disa herë.

Tigër i kuq

Simbolet e kartës dhe një daulle me thesare

Piratët Piratët Shumë Sulmi Sulm ka një daulle bonus të vendosur në të djathtë të zakonshëm. Për ta hapur atë, ju duhet të mbledhni 50 karaktere të "hartë". Ato bien rastësisht në qelizat e lira në të gjitha rrotullimet, përveç oqeanit.

Pas hapjes së daulleve të bonusit, shfaqen "Anijet e egra". Ata janë të aftë të mbulojnë rreshtat e tërë, si dhe herë pas here janë të pajisura me shumëzues inkurajues x2, x3 ose x5.

Majmun i egër

Ky emër u prit nga Wild, i cili bie në çdo raund të një loje të rregullt. Kur shfaqen nga ekrani, të gjithë personazhet me paga të ulëta hiqen (monedha me kostume kartelash). Vendet e tyre janë të okupuara nga imazhe të reja, dhe vetë majmuni mbetet në një pozicion të okupuar dhe merr pjesë në krijimin e kombinimeve.

Tigër i kuq

Rotacionet e oqeanit

Bonusi aktivizohet nga tre simbole "rrotullime të oqeanit" që binin në sekuenca arbitrare. Jepen 10 raunde falas. 3 gjoks me thesare shfaqen në pjesën e sipërme të ekranit.

"Ghost Captain" mund të bjerë në rotacion të lirë. Pamja e saj jep çelësin. Nëse mbledh 3 çelësa, atëherë hapet njëra prej gjoksit. Në këtë rast, 1 ose disa karaktere të lira shndërrohen në Wilds dhe qëndrojnë në vendet e tyre deri në fund të bonusit. Gjithashtu, lëshohen frspins shtesë.

Si të luani shumë piratët

Në fillim, ju duhet të konfiguroni madhësinë e normës. Për ta bërë këtë, në këndin e poshtëm të majtë të ekranit është një seksion me emrin përkatës. Ne ju rekomandojmë të zgjidhni një vlerë të tillë që depozita ekzistuese të jetë e mjaftueshme për të paktën 500 raunde.

Lojë Pirates mjaft aktivizohet nga çelësi "shigjeta" të vendosura në këndin e poshtëm të djathtë të ekranit, ose nga një hendek. Çdo klik shkakton lëvizje të vetmuar. Kombinimet e çmimeve mbi to krijohen automatikisht dhe japin fitore në ekuilibër. Nëse jeni me fat, të ndërtuara -në shpërblimet do të fillojnë.

Këtu ekziston një mënyrë automatike e rrotullimit të daulleve. Është akorduar përmes butonit "Auto". Propozohet zgjedhja e numrit të rrotullimeve dhe humbjes së kufijve/fitimeve. Ndalon butonin "Stop". Gjithashtu, mos harroni se raundet e lojës mund të përshpejtohen nga 2 herë duke shtypur "Turbo".

Karaktere të shumta të makinerive

Shumë karaktere me vizatime unike janë shtuar në lojën e Pirates shumë. Ato janë të ndara në 3 grupe: monedha ari me pagë të ulët; Fotografi tematike shumë të paguara; Bonus – aktivizoni funksionet e ndërtuara -in. Dy grupet e para aktivizojnë kombinime me shumëzimet e mëposhtme:

Simbol

2

3

katër

5

6

Klub

X4

X8

X16

X30

Diamante

X4

x10

X20

X40

Zemrat

X6

X12

X24

X50

Maja

X6

X14

X30

X60

Shishe

X12

X24

X60

X120

Pistoletë

X16

x32

x80

x160

Një armë

X20

X40

X100

X200

Kapelë

X24

X50

X120

x240

Gllënjkë

X6

X40

X120

X400

X1000

Simbolet e bonusit nga piratët e mjaftueshëm përfshijnë: hartën – përfshin një daulle me thesare; Anije të egra – 4 karaktere në formën e shisheve me anije që mbulojnë rreshtat e tërë vertikale me shumëzues të ndërtuara dhe duke zëvendësuar karakteret e zakonshme; Rrotullimet e oqeanit – shpërndaj, duke lëshuar rrotullime falas; Ghost – bie vetëm në Frispins dhe jep çelësa; Monkey – E egër, duke rënë vetëm në një lojë të rregullt, duke zëvendësuar simbolet dhe duke dhënë një funksion bonus; Monedhat e Arta – Në rotacione falas janë të pajisura me funksion të egër dhe shumëzues të normave 400/1000 për kombinime prej 5/6 fotografi.

Makinë slot RTP

Koeficienti i RTP (Kthehu te Player) – tregon probabilitetin teorik të basteve. Në makinën e slot -it të Pirates, kthimi është afërsisht i barabartë – 93.71%. Ky tregues është shumë më i ulët se mesatarja. Do të jetë mjaft problematike të fitosh me të në rotacione të zakonshme.

Kthimi i ulët në Pirates Shumë kompensohet nga prania e shpërblimeve të ndërtuara dhe basteve të mëdha të basteve. Falë tyre, slot është në gjendje të marrë në një plus dhe madje të japë çmime të vlefshme në shumën deri në 4359.2 baste për mbrapa.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira