Rambo

Sidomos për tifozët e Sylvester Stallone në Roal të John Rambo, Isoftbet u lëshua nga Rambo Slot Machine. Ka një dizajn të pazakontë të baterive, shpërblimeve origjinale, çmimeve progresive dhe pagesave bujare. E gjithë kjo plotësohet nga dizajni tematik, muzika dhe shumë e veçantë. efekt.

Përshkrimi i një makine slot

Ka 5 daulle në lojën Rambo. Secili përmban një numër të ndryshëm të karaktereve (nga 3 në 5). Kombinimet e çmimeve formohen pa marrë parasysh asnjë linjë (sipas qelizave ngjitur). Në çdo raund, 720 mënyra për të formuar një kombinim është në dispozicion. Fitoret prej tyre lëshohen në formën e shumëzimeve të një basti të zakonshëm. Paqëndrueshmëria dhe kthimi këtu janë krijuar në një nivel mesatar.

Ju mund të luani makinën e lojërave të isoftbet në kazino online Kolikkopelit.

Parametër

Kuptim

Bast (min)

0.01 monedhë

Bast (max)

15 monedha

Pagesa (max)

224818 Monedha

Permasa

3*4*5*4*3 3

Këngë çmimi

720 (fikse)

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Përqindja e kthimit

95.5%

Bonuse

Atje jane

Shumëzues

0.05 – 5

Funksionaliteti i lojës

Funksionaliteti Rambo Automaton është i njëjtë me lojërat e tjera të Isoftbet. Funksionet e çelësave të paraqitur në fund të ekranit aktivizohen:

  1. I lehtë. Seksioni i informacionit me tabelën e pagesave.
  2. Bast. Cilësimet Stavka.
  3. Rrotullim. Nisja e baterive.
  4. Rrotullim automatik. Versioni automatik i lojës.
  5. Marsh. Cilësimet shtesë të makinës.

Gjithashtu, ekrani është i mbushur me dritare të shumta ku shfaqen informacione të dobishme (ekuilibri, bastet, fitimet, jackpots, etj.Mjallëk.)))).

Raund i bonusit në Rambo

Automatoni Rambo është i pajisur me dy shpërblime të plota me çmime bujare. E para aktivizohet 3, 4 ose 5 shpërndaj me imazhe të rambo. Kombinime të tilla sjellin 5, 10 ose 15 frspins me çmime të çastit 5, 10 ose 15 norma të përgjithshme.

Raundet e lira rikuperohen automatikisht. Në fillim, zgjidhet një simbol i veçantë. Në secilën paraqitje në ekran, ajo do të zgjerohet në një daulle të tërë dhe do të krijojë kombinime shtesë. Gjithashtu, bonusi mund të rinovohet me zuskë të rinj.

Ka rambo dhe jackpots progresive 4 lloje në lojë. Ato ndryshojnë në madhësitë e tyre, të cilat gjithashtu rriten vazhdimisht (merret një përqindje e caktuar e të gjitha basteve të bëra). Barazimi aktivizohet kur ka 5 – 8 simbole progresive (granata).

Si të Luaj

Ne ju rekomandojmë të filloni lojën në Rambo me zgjedhjen e basteve. Për ta bërë këtë, klikoni në butonin «Bast» dhe vendosni një vlerë të pranueshme (përqendrohuni në distancën mesatare prej 300 – 500 raunde).

Tani filloni bateritë përmes hendekut ose «Rrotullim». Ata rrotullohen mjaft shpejt, dhe në fund të raundit ata mbledhin kombinime të mundshme. Fitimet prej tyre kreditohen menjëherë në bilanc. Nëse dëshironi të automatizoni lojën, atëherë klikoni «Rrotullim automatik» dhe instaloni cilësimet e dëshiruara.

Simbolet e makinës slot rambo

13 personazhe janë të përfshirë në lojën Rambo. Imazhet e tyre lidhen drejtpërdrejt me filmin Rambo. Gjithashtu, u shtuan fotografitë e kartave me pagesa të ulëta. Të gjithë ata janë të ndarë në 3 kategori:

  1. Karton. Një grup prej 6 personazhesh me paga të ulëta (9, 10, J, Q, K, A). Ato dallohen nga shanset e larta për të rënë jashtë dhe bastet minimale në rangun nga 0.05 deri 0.25.
  2. Tematik. Në këtë kategori ka 4 karaktere (fishekë, direkte, minierë, kamion). Më rrallë kartelë, por sillni fitime më të mëdha në shumën 0.1 deri në 5 tarifa.
  3. Bonus. Ka tre karaktere me aftësi të veçanta: Rambo Wild – bie në çdo pozicion dhe zëvendëson fotografitë e paguara; Granatë e artë – Aktivizon barazimin e çmimit të çmimit; Rambo – Scatter nisi Frispins.

Kombinimet e çmimeve formohen nga të njëjtat fotografi që bien në bateritë ngjitur. 720 mënyra për t’i krijuar ato. Fitimet lëshohen në formën e koeficientëve që janë përmbledhur dhe më pas shumëzohen me kontributin e përgjithshëm.

Makinë slot RTP

Nën Slot Rambo Gaming, një Recoil prej 95.5% u instalua. Kjo është vlera mesatare që siguron shanse të mira për të luajtur investime. Me një koeficient të tillë RTP, lojtarët mund të mbështeten në dalje në plus.

Më e rëndësishmja, mos harroni për paqëndrueshmërinë e mitralozit. Është krijuar gjithashtu këtu në një nivel mesatar. Pra, është më mirë të përqendroheni në një distancë prej të paktën 300 rrotullash. Në këtë interval, shpërblimet janë shumë të aktivizuara dhe combo e vlefshme bie.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira