Roulette with Track High

Ruleta me rregulla evropiane i përket Playson. Loja u shfaq në shumë kazinotë më të mirë në internet në 2018. Dallimet kryesore nga versioni klasik – Përdoren kufijtë e rritur dhe çipat me vlerë më të madhe të fytyrës. Prandaj, ruleta me pista të larta është e shkëlqyeshme për shkrimtarët dhe njohësit e dizajnit elegant, atmosferën e luksit dhe kontrollit të përshtatshëm.

Përshkrimi i një makine slot

Plagë

Ruleta Online do të kënaqet me një ndërfaqe të mirë -menduar dhe dizajn modern. Zhvilluesit prezantuan gjithashtu algoritme moderne matematikore. Parametrat kryesorë teknikë tregohen në tabelën më poshtë.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

2018

Normë maksimale

5,000

Rregulla

Evropian

Normë minimale

dhjetë

Koeficient maksimal

x35

Fitimet maksimale

41 200

Koeficient i RTP

97.3%

Loja u krijua thjesht për nxitës dhe bën përshtypje jo vetëm me fitime të mëdha, por edhe me përkushtim të lartë. Nga rruga, të ardhurit do të jenë në gjendje të luajnë të qetë, sepse kostoja e një çipi fillon nga 10 kredi.

Ju mund të luani makinën e lojërave Playson në kazino në internet sportingbet.

Funksionaliteti i lojës

Ka patate të skuqura me emërtime të ndryshme në këndin e majtë. Është e nevojshme të klikoni në çipin e përshtatshëm, dhe pastaj në zonën e dëshiruar në tryezë. Do të jetë e mundur të bësh një bast dhe të klikosh në vetë tryezën. Është e përshtatshme që kur patate të skuqura vendosen në tabelë, shkalla maksimale për kombinimin e zgjedhur dhe sasia e fitores së pritshme shfaqet menjëherë. Për lehtësi më të madhe, zhvilluesit shtuan efektin e shpërthimit kur e tregoni kursorin në rezultatin e dëshiruar në tabelë (këndi, çifti, tre).

Nëse në të majtë të fushës së lojës është një tabelë me tarifa dhe kufij të disponueshëm të basteve, atëherë në të djathtë – Statistikat për partitë e mëparshme të luajtura.

Funksionet kryesore:

  • Përsëritja e normës së mëparshme;
  • Heqja e veprimit të fundit;
  • Rritja e normës është dyfishuar;
  • Mbledhja e të gjitha çipave nga tabela;
  • Udhëzime të hollësishme;
  • Tabela e Pagesave me bastet e basteve dhe opsioneve të disponueshme, çfarë të vendosni.

Shuma e mbetur e parave shfaqet gjithashtu në ekran, sa është fituar tashmë, dhe cili është grupi i normës. Nëse dëshironi, do të jetë e mundur të ndryshoni gjuhën e përkthimit.

Karakteristikat e ruletë

Ruleta me pista të larta është më e përqendruar në nxitës, por gjithashtu jepen nivele të vogla prej 10 kredish. Që dashamirët të luajnë në një patate të skuqura të përgatitura me avull me një vlerë të fytyrës prej 5000 kredi. Veçoria është se kufijtë ndryshojnë në varësi të kombinimit të zgjedhur. Plotësisht avantazhet e një kthimi të lartë prej 97% plotësojnë.

Përdorimi i patate të skuqura me normën maksimale lejohet vetëm në normat e mëposhtme – Shanse të barabarta, kolonë, dhjetëra. Më shumë zhvillues kanë krijuar një këngë për bastet gojore. Fusha është më karakteristike për ruletë franceze, por ajo gjendet periodikisht në versionin evropian.

Veçmas, ekzistojnë tre lloje të basteve – gojor, i brendshëm dhe i jashtëm. Çdo lloj ka koeficientin e vet të pagesës. Nga rruga, rregulli nuk po funksionon ende «Pjesë LA». Nëse zero bie jashtë, krupieri nuk do të kthejë gjysmën e bastit që nuk luan (ne po flasim vetëm për shanse të barabarta).

Si të Luaj

Gameplay nuk është ndryshe nga versioni klasik i ruletë. Është e mjaftueshme për të vendosur një normë të përshtatshme të normës dhe të zgjidhni një kombinim në tabelë. Nëse zhvilluesit i kanë kushtuar pak kohë ndërfaqes, atëherë dizajni, përkundrazi. Me siguri do të jetë e mundur të vëreni grafikë 3D me cilësi të lartë, të cilat do të ndihmojnë për të zhytur plotësisht veten në atmosferën e një kazino tokësore.

Shumë vëmendje i kushtohet një sërë detajesh. Projektuesit përpunuan me kujdes vetë tryezën. Cilësia e pemës, leckës së gjelbër, numrat në patate të skuqura dhe vetë rrota e ruletë janë krejtësisht të dukshme

Lajmi i mirë është se loja është përshtatur jo vetëm nën kompjuter, por edhe pajisje mobile. Butoni i ndërrimit midis mënyrave është i vendosur në këndin e majtë. Format dallohen nga dizajni, funksionaliteti dhe ndërfaqja. Versioni celular është më i thjeshtuar, dhe është ideal për të luajtur një klikim. Shtë e rëndësishme që bastet dhe të luajnë në mënyrë të qetë po aq të përshtatshme, si nga një kompjuter ashtu edhe nga një smartphone.

Ruletë me karaktere të makinerisë me lojëra të larta pista

I cili është i njohur me ruletë klasike në internet, nuk ka gjasa të befasohet nga kombinimet e mundshme. Kufijtë dhe koeficientët e pagesave ndryshojnë më shumë.

Lloji i bastit

Koeficient

Kufij

Një fushë

x35

10-100

Dy numra

X17

10-200

Tre numra

x11

10-300

Katër fusha

X8

10-400

Linja (6 fusha)

X5

10-600

Kolonë

X2

10-2000

Ngjyra/kriminale/e çuditshme

X1

10-5000

Pagesa maksimale supozohet të jetë për një normë të suksesshme në një fushë. Rreziqet natyrisht janë të shkëlqyera, por fitorja është në gjendje të bëjë përshtypje.

Makinë slot RTP

Ruleta është befasuese me një dizajn realist dhe kënaq me rregulla standarde. Për më tepër, nuk është aspak e nevojshme të luani ruletë me pista të larta për para. Shumë kazinotë më të lartë në internet paraqesin një version falas. Sistemi llogarit kreditë virtuale, dhe ju mund të keni një kohë të mirë, të praktikoni, të zhvilloni një strategji. Sidoqoftë, bastet e vërteta do të japin një shans për të fituar një sasi të madhe. Fitoret e shpeshta janë për shkak të kthimeve të larta – 97.3%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira