Scrolls of Ra HD

Thesaret e Zotit kryesor të Egjiptit të Lashtë – RA, duke pritur të gjithë në rrotullat e makinës slot RA HD Isoftbet. Slot ofron fitime të mëdha (deri në 100,000 monedha për rrotullim), shpërblime me karakteristika origjinale dhe kthim të shtuar. E gjithë kjo plotësohet nga grafikë HD me animacione të bukura dhe shoqërim muzikor.

Përshkrimi i një makine slot

5 daulle klasike u shtuan në rrotullat e slotit RA HD. Secili përmban 3 karaktere. Kombinimet e tyre janë formuar në 20 rreshta. Fitimet i jepen normës lineare në formën e koeficientëve të ndryshëm. Lexoni më shumë rreth cilësimeve të makinës, shihni tabelën:

Parametër

Përshkrim

Bast (min)

0.2 monedha

Bast (max)

100 monedha

Pagesa (max)

100,000 monedha

Bateritë dhe rreshtat e personazheve

5*3

Këngë çmimi

20 (fikse)

Paqëndrueshmëri

Mesatare

Recoil i konfiguruar

95.71%

Bonuse

RA Bonus, Bonus Scroll

Shumëzuesit e basteve (x)

25 – 5,000

Funksionaliteti i lojës

Rrotullat e RA HD automatikisht morën shumë çelësa me funksione të ndryshme. Të gjithë ata ofrojnë kushte të rehatshme për lojën dhe fitimet fituese. Për shembull, këtu mundeni:

  • Zgjidhni normën totale të normës;
  • Vendosni lojën (tingulli, simbolet, ndërfaqja, gjuha, etj.Mjallëk.);
  • aktivizoni rotacionet automatike;
  • Shkoni në tabelën e pagesave;
  • Hapni lojën në ekranin e plotë;
  • Hapni historinë e basteve dhe çmimeve.

Nga minuset, ne vërejmë vetëm mungesën e një regjimi turbo. Përndryshe, ka të gjitha funksionet standarde që gjenden në mitralozët e ofruesve të njohur mirë.

Raundi i bonusit në rrotullat e RA HD

Rrotullat e RA HD Automato është e pajisur me dy funksione bonus. E para u thirr «RA Bonus». Aktivizuar nga 3, 4 ose 5 imazhe të Zotit RA (në çdo pozicion). Ekrani është i mbushur me gjoks. Lojtari është i ftuar të klikojë në tre prej tyre. Nga secila, jepen fitime të rastësishme të dhëna për normën e përgjithshme.

Ju mund të luani makinën e lojërave të isoftbet në kazino online Sol.

Opsioni i dytë – Bonus lëvizës. Është ndezur me rrotulla të njëkohshme për 1, 3 dhe 5 daulle. Tre pergamene të zgjeruara shfaqen në ekran: pastërtia, errësira dhe fuqia. Zgjidhni ndonjë prej tyre dhe merrni një fitim të rastësishëm të përllogaritur në normën e përgjithshme.

Si të Luaj

Rrotullat e makinës automatike RA HD kanë rregulla të thjeshta dhe lojë standarde. Thelbi i lojës këtu zbret në rotacionin e baterive dhe koleksionin e kombinimeve të çmimeve nga të njëjtët personazhe. Raundet janë nisur nga çelësi qendror në formën e një shigjete. Gjithashtu, është e mundur të aktivizohet mënyra automatike.

Në fillim, ne ju rekomandojmë të zgjidhni madhësinë e normës. Përqendrohuni në një distancë prej rreth 300 – 500 raunde. Gjithashtu, ju mund të shkoni në menunë kryesore dhe të zgjidhni cilësimet për një lojë të rehatshme.

Rrotulla të personazheve të makinës slot RA HD

Rrotullime të slot RA HD shtuan karaktere me karta dhe imazhe tematike të lidhura me Egjiptin e Lashtë. Ato janë të ndara në të zakonshme dhe bonus. Ishi bie në çdo pozicion, formon kombinime në linja aktive dhe sjell shumëzime për normat lineare. Ato shfaqen në tabelë:

Simbol

3

katër

5

9, 10

25

pesëdhjetë

100

Juridik

pesëdhjetë

75

200

Pyetje

pesëdhjetë

75

250

Kuvertë

100

200

400

Një

100

200

500

Hieroglif

100

300

750

Shpend

125

500

1.000

Faraon

200

750

2 500

Kryqi i Ankh

250

1.000

5,000

Përveç kësaj, ka disa simbole bonus në rrotullat e ra hd: Zoti – Aktivizon funksionin e bonusit RA; Rrotulloj – bie në bateri 1, 3 dhe 5, ku shkakton funksionin e bonusit të lëvizjes; Syri i ra – Të egra, duke zëvendësuar fotografitë e paguara (përveç Skatter); Logoja e lojës – Shpërndarja, Mbledhja e kombinimit në çdo pozicion (duke përjashtuar linjat) me shumëzime x200/x500/x1000/x5000.

Makinë slot RTP

Koeficienti i RTP (Kthehu tek Lojtari) në rrotullat e makinës RA HD është pak më shumë se niveli mesatar – 95.71%. Kjo vlerë është shumë e mirë. Siguron shanse të rritura për qasje në plus dhe marrjen e çmimeve të vlefshme.

Kthimi i konfiguruar, paqëndrueshmëria e ekuilibruar dhe bastet e mëdha të basteve thonë se rrotullat e slotit RA HD janë shumë fitimprurëse. Përveç kësaj, ajo ka 2 shpërblime unike menjëherë me çmime të garantuara.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira