Starburst

Gurët e çmuar, kristalet dhe yjet e ylberit janë duke pritur për të gjithë në makinën popullore të slot slot të prodhuar nga Net Entertainment. Nga këto, kombinimet formohen në 10 rreshta dhe fitimet jepen në shumën deri në 50,000 monedha. Gjithashtu, slot gjithashtu mori një raund bonus në formën e rotacioneve të përsëritura me Wields duke u zgjeruar në daulle.

Ju mund të luani makinën neto slot kazino online mummysgold.

Përshkrimi i një makine slot

Slot video starburst prodhuar në vitin 2012. Netent i dha asaj në 5 daulle, 3 rreshta dhe 10 linja të pagesave fikse. Të gjitha cilësimet mbrohen nga programi i licencuar. Ai gjithashtu siguron punë të qëndrueshme, fitore dhe mungesë të defekteve. Informacione të hollësishme në lidhje me parametrat kryesorë të makinës, të paraqitura në tabelë:

Cilësimet

Kuptim

Normë minimale

0.1 monedha

Normë maksimale

100 monedha

Çmimi maksimal

50,000 monedha

Niveli i paqëndrueshmërisë

I shkurtër

Gjasat për të luajtur jashtë

96.09%

Bonuse

Respins me simbolet e zgjerimit

Shumëzues

5 – 250

Funksionaliteti i lojës

Makina e slotit Starburst është e pajisur me një panel kontrolli të përshtatshëm. Ndodhet në fund të ekranit. Për shkak të çelësave të tij, lojtarët fitojnë qasje në funksionalitetin e mëposhtëm:

 • Informacioni i tabelës së pagesave dhe lojës;
 • informacion në lidhje me bilancin, fitimet dhe normat;
 • Cilësimet automatike;
 • Nisja e një raundi të vetëm;
 • zgjedhja e normës maksimale në një shtyp;
 • rregullimi i nivelit dhe vlerës së fytyrës;
 • Cilësimet e tingullit, rotacionet e shpejta, duke filluar nga hendeku, etj.Mjallëk.;
 • Seksioni me rregulla dhe veçori.
Netal

Standardi i funksionalitetit për mitralozët neto argëtues. Një përshkrim i hollësishëm është paraqitur në seksionin e hapur nga butoni «?». Ju mund të provoni punën e slot falas në versionin demo.

Raundi i bonusit në Starburst

Ka një bonus në makinën e slot starburst. Bashkëvepron me një simbol të egër (yll) dhe aktivizohet nga humbja e tij në çdo qelizë 2 – 4 daulle. Në fillim, slot rregullon të gjitha kombinimet e mundshme dhe përmbledh fitimet e tyre.

Sapo të lëshohen të gjitha çmimet, egërsitë fillojnë të përhapen derisa të pushtohen të gjitha qelizat në bateritë e tyre. Në të njëjtën kohë, pjesa tjetër e personazheve bëjnë rotacionin e përsëritur. Nëse një e re e egër bie gjatë saj, atëherë gjithçka përsëritet.

Për një bonus në Starburst, ju mund të luani 3 Respina. Secila kombinim i mbledhur i çmimeve të mundshme dhe çmimet e tyre janë përmbledhur. Pas përfundimit të bilancit të lojtarit, fitohen fitime të akumuluara, dhe slot kthehet në gjendjen e zakonshme.

Si të Luaj

Procesi i lojës në Starburst – klasik. Ai zbret në lëvizjen e daulleve dhe mbledhjen e kombinimeve të çmimeve në linjat aktive. Gjithçka mund të automatizohet përmes çelësit «Lojë automobilistike», Atëherë mbetet vetëm për të vëzhguar fitimet.

Netal

Në fillim, ne ju rekomandojmë të konfiguroni një makinë për një lojë të rehatshme. Kjo bëhet përmes çelësave:

 1. Pikëllim. Këtu mund të përshpejtoni lëvizjet e daulleve (modaliteti turbo), ndizni raundet e raundeve nga hendeku dhe fikni ekranin e ekranit të ekranit të ekranit.
 2. Niveli/Dot. monedhë. Seksione për përcaktimin e normës totale.
 3. Automatik. Cilësimet automatike të mënyrës. Ju mund të zgjidhni çdo numër raundesh dhe të vendosni për kufijtë e fitimeve/humbjeve.

Nëse doni të luani veten, atëherë për këtë duhet të shtypni tastin qendror ose hendekun. Kështu, fillimi i baterive aktivizohet në starburst. Në fund të raundit, regjistrohen kombinimet që rezultojnë dhe lëshohen fitimet.

Makinat e lojërave të dërguesit Starburst

Lojë Starburst përfshin 8 karaktere me imazhe unike. Të gjitha të marra nga prodhuesi baste të ndryshme të basteve nga kombinimet e çmimeve. Ne ofrojmë të njihemi me ta në më shumë detaje:

 • kristalet vjollcë/blu – Formoni një kombinim me çmime në bastet 5/10/25;
 • Kristal portokalli – Jep shumëzuesit x7/x15/x40;
 • Perlë e gjelbër – Multiplierë të pranuar x8/x20/x50;
 • Perlë e verdhë – sjell fitime në bastet 10/25/60;
 • shtatë – Krijon kombinime me shumëzime x25/x60/x120;
 • Bar – Një simbol i rrallë me shumëzimet më të mëdha të 50/200/250 herë;
 • yll – E egër që bie në 2 – 4 daulle që zëvendësojnë karakteret e zakonshme dhe aktivizojnë bonusin e ndërtuar.

Për të marrë një shpërblim, ju duhet të mbledhni të paktën 3 të njëjtat karaktere në cilindo nga 10 rreshtat. Në këtë rast, është formuar combo. Koeficienti i tij shumëzohet me bast dhe lëshohet një fitore. Nëse Wild shfaqej në ekran, atëherë përveç gjithë kësaj aktivizohet një bonus.

Makinë slot RTP

Argëtim neto, kur krijon një makinë elektronike, Starburst nuk e ndryshoi rregullin e saj dhe e vendosi atë për një kthim të lartë. Si rezultat, koeficienti RTP mori një vlerë prej 96.09%. Kjo karakteristikë u siguron lojtarëve shanse të shkëlqyera për të dalë nga plus.

Ne gjithashtu vërejmë se slota e vëzhguar mori një nivel jashtëzakonisht të ulët të paqëndrueshmërisë së bashku me përgjigjet e bonusit. Për shkak të kësaj, kombinimi fitimtar formohet këtu shpesh. Kështu, rreziqet minimizohen, dhe përfitimi rritet.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira