Starstruck

Igaming Industria moderne përmban shumë makina spektakolare. Megjithë një bollëk të tillë, klasik të zhanrit të ngjashmërisë «banditë me një të armëve» nuk e lë hollin e kazinosë popullore në internet. Shumë kompani prodhojnë zhvillime në një interpretim të ri me aftësi bonus, duke mbajtur një drejtim retro. Kjo është pikërisht ajo që është slot online StarStruck nga Ofruesi i Qytetit Nolimit. Aftësitë e pazakonta të lojërave, ndërfaqja e përshtatshme, diapazoni i çmimeve — Përparësitë kryesore që zhyt kokën në kazino në internet botërore me tarifa bujare çmimesh.

Ju mund të luani makinën e lojërave nolimin në kazino online 32Red.

Përshkrimi i një makine slot

Makina slot kënaq grafikën spektakolare dhe shoqërimin dinamik muzikor. Fotografitë klasike në daulle shkëlqejnë, duke theksuar në të njëjtën kohë stilin retro dhe modern.

Pa kufi

Mekanika e zakonshme është e mbushur me funksione bonus — Përzgjedhja e objekteve, simbole të veçanta, faktor i rastësishëm. Paneli i kontrollit është paraqitur në anët, i cili thekson stilin e ofruesit. Vetëm shalqiri do të bjerë nga simbolet e zakonshme të frutave, dhe lojtarët gjithashtu do të duhet të vëzhgojnë diamante, yje dhe shiritin e mbishkrimit. Ikonat e zakonshme dhe ato të çmimeve të makinës së lojërave të lojës do të kënaqen me koeficientët e lartë.

Funksionaliteti i lojës

Qarku i daulleve është klasik — 3 daulle me 9 qeliza për të rënë kombinime. Linjat e lojës 5, dhe ato janë gjithmonë të përfshira. Vetëm lojtarët do të jenë në gjendje të rrisin shanset për të marrë shumëfishuesin më të lartë të rrotullimeve të zakonshme x150.

Në anën janë tastierat për të cilat është e rëndësishme të njiheni menjëherë, përpara se të filloni bateritë. Duke përfituar nga opsionet, është realiste të organizoni një pushim të rehatshëm, duke vendosur nivelin e tingullit, shpejtësinë e rrotullimit të rrotullimit, madhësinë e lojës, opsionet e tjera. Kur njëra nga pesë rreshtat është e mbushur me një kombinim çmimesh të ikonave identike, lojtari do të marrë një faktor çmimi. Kjo e fundit shumëzohet me normën dhe llogarit në llogarinë e lojës.

Pa kufi

Raundet e lojës fillohen në modalitetin normal kur pas çdo rotacioni ka një mundësi për të ndryshuar normat. Ekziston gjithashtu mundësia e fillimit të autoriteteve me zgjedhjen e numrit të rotacioneve dhe kufizimeve monetare në fituesit e fitimeve.

Raundi i bonusit në Starstruck

Lojë StarStruck përmban një simbol të veçantë Weil, i cili në formatin e zakonshëm përshtatet me elementët e nevojshëm, dhe gjithashtu formon zinxhirët e veta të çmimeve. Megjithë klasikët e zhanrit, funksionet e tjera të bonusit do të jenë të kënaqur me lojtarët:

  • I egër — Runes faktorë shtesë. Treguesi tregohet në foto, pra, kur formon kombinime, lojtari do të jetë në gjendje të marrë 2, 3 ose 5 herë më shumë fitime. Nëse zinxhiri i çmimeve formon disa karaktere të egër, janë përmbledhur koeficientët. Multiplayer x5 bie në daulle të dytë.
  • Lojë bonus — Aktivizohet kur një yll me një mbishkrim të përshtatshëm shfaqet në zonën e dëshiruar. Lojtari duhet të zgjedhë një nga artikujt e propozuar, duke përcaktuar madhësinë e fitores së ardhshme.

«Zonë e nxehtë» Për një bonus — Ky është pozicioni qendror i daulleve të treta.

Si të Luaj

Gameplay është të vendosni baste të barabarta në shirita. Gama e vlerave ndryshon nga 0.05 deri 100. Pas kësaj, lojtari pret që fundi i shpinës të heqë bastet e tjera ose të lëshojë bateri në të njëjtat vlera. Në procesin e automjetit, aplikohet një normë. Kur kombinimi i çmimeve përkon nga e majta në të djathtë, lojtari do të vëzhgojë rëniet spektakolare të monedhave dhe rimbushjen e llogarisë së lojës. Koeficienti tabelar bëhet më i madh nëse zinxhiri hyn në zinxhir me një shumëfishor.

Luaj shumë më fitimprurës, duke përdorur baste të ndryshme. Mund të jenë vlera të moderuara ose agresive. Zgjedhja e Martingale, shkallët, piramidat, lojtarët duhet të përcaktojnë qartë kufijtë dhe dëshirat, duke pasur parasysh rreziqet e mundshme. Shpesh lojtarët me përvojë ndryshojnë strategjitë duke testuar secilën në demoraunds në faqet e kazinove të besueshme.

Pasi të keni vendosur të luani një makinë klasike të lojërave elektronike, duhet të njiheni me rregullat. Koeficientët e fitimit janë gjithmonë në pamje, gjë që shton motivim.

Makineritë e dërguesit Makineritë StarStruck

Kombinimet në fushën e lojës do të mblidhen nga fotografitë e mëposhtme:

  • Karta nominale
  • Mbishkrim
  • Bar i dyfishtë mbishkrimi
  • Shirit i mbishkrimit të trefishtë
  • shalqi
  • Gur i çmuar

Kjo e fundit do të sigurojë shumëzuesin më të lartë x150. Sidoqoftë, treguesi mund të ndryshojë nëse funksioni i WeIL me multiplayers funksionon. Shufra e mbishkrimit formon zinxhirë të përzier çmimi, gjë që rrit shanset më shpesh për fituesit.

Makinë slot RTP

Slot Machine Starstruck kënaqet me një tregues të mirë të RTP 96.19%. Slot klasik nuk do të lejojë as mbështetësit e zhvillimeve moderne, falë funksioneve të bonusit dhe shpesh rënies së kombinimeve të çmimeve.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira