Tombstone

Zhvilluesit e Ofruesit të Qytetit Nolimit nuk mund të kalojnë pranë makinës së lojërave të gurëve. Komploti i saj i çon lojtarët në të kaluarën kur njerëz nga pjesë të ndryshme të planetit vizituan gurin e dhëmbëve për të marrë argjend dhe para. Ne nuk kemi fituar gjithmonë pasuri me ndershmëri, veçanërisht klientët e teatrit «Kafaz zogjsh». Lojtarët kanë mundësinë për të mposhtur banditë profesionistë dhe shuleris — Personazhet kryesore të slotit. Veprimet aktive do të shpërblehen bujarisht në raundet e zakonshme dhe të çmimeve. Çdo rrotull kalon në një mënyrë origjinale me paqëndrueshmëri të çmendur, siç është e përshtatshme për perëndimin e egër.

Ju mund të luani makinën e lojërave nolimin në kazino online Royal Vegas.

Pa kufi

Përshkrimi i një makine slot

Duke filluar lojën në një format ose demonstrim të rregullt, lojtari bie në të kaluarën historike të perëndimit të egër. Slot është zbukuruar me ngjyra të zeza dhe të bardha, e cila thekson arkaikun e ngjarjeve. Në sfondin gri, theksohen tastierat për cilësimet, opsionet e bonusit, kështu që të ardhurit nuk do të humbasin ngjarje të rëndësishme. Raundet e makinës zhvillohen nën një shteg tematik, duke shtuar motivimin për zgjidhje fitimtare.

Në fund ka një panel kontrolli me çelësa intuitivë. Makina e slot tërheq lojën origjinale me një vendndodhje tjetër. Elementet themelore janë holluar me disa shirita, tre të egra, shumëzues, opsione të tjera çmimi. Bota e Perëndimit është jorealiste fitimprurëse në kohën e tanishme, dhe nëse jeni me fat, ajo do t’i japë shumëzuesit më të lartë x300000.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës përfaqësohet nga një format i pazakontë sipas skemës 2-3-3-3-1 me aftësinë për të mbledhur pagesa në 108 rreshta. Slot ndërtoi funksionin xnudge me shtesa dhe faktorë, një popullor për ofruesin për të marrë një çmim të parë të vërtetë fikse.

Bratalshchina mbizotëron në gjithçka, duke filluar me gameplay, duke përfunduar me potencialin e lartë të rrotullimeve fitimtare. Lojtarët duhet të vendosin një gamë të gjerë të basteve për të mposhtur banditët profesionistë. Loja përmban funksionin e një basti të zgjatur, ndërsa rreziqet e humbjes në lojën kryesore rriten, por shansi i fillimit të një funksioni bonus rritet.

Sasia e shpinës fitimtare ndryshon nga madhësia e vlerës së prekur dhe koeficienti tabelar. Multiplayer fillestar ndryshon në mënyrë dramatike fotografinë e fitimeve për anën më të mirë për lojtarin.

Raundi i bonusit në Slot Tombstone

Funksionet e bonusit aktivizohen sa më shpejt që simbolet e veçanta shfaqen në daulle në formën e Wilde dhe Skatter.

Letër me një njoftim të një shpërblimi në tre lloje për një pjesë të caktuar kriminale në bateritë e mesme. Ajo luan rolin e Wilde me një shtrirje të disa pozicioneve në mënyrë që të marrë plotësisht daulle. Simboli i egër do të përshtatet me ikonat e nevojshme, duke formuar sa më shumë kombinime fituese të jetë e mundur. Koeficientët standarde mbeten gjithmonë, por nëse daulle fillon të rrotullohet, faktori rritet me 1.

Pa kufi

Skaths në formën e Shenjave të Dollarit dhe Sherif Stars lëshojnë raunde bonus, përkatësisht:

 • Dhjetë rrotullime të lira aktivizohen, ku Wilds lëshon një shumëzues në rritje. Një shpërndarje shtesë do të zgjasë një frispin, dy fotografi të dollarit — Për tre Frispin.
 • Janë lançuar tre frispins me të egra ngjitëse. Simbolet e egra mbeten deri në fund të rrotullimeve të lira.

Skatters me një ikonë sherifi nis një raund bonus me 12 Frispins. Dy nga çmimet e mësipërme aktivizohen në këto kurriz. Normat deri në fund të raundeve mbeten të pandryshuara, turnet kalojnë në kurriz të kazinosë.

Si të Luaj

Të luash një makinë elektronike është e thjeshtë, duke përdorur një panel kontrolli të kuptueshëm të kontrollit. Lojtari ka nevojë për:

 • Vendosni bastet e basteve bastet
 • Filloni një turbojet me një buton zinxhiri nëse dëshironi
 • Shtypni nisjen me një shigjetë të madhe të rrumbullakosur
 • Butoni me një trekëndësh lëshon një lojë automatike

Në pjesën e poshtme mund të vëzhgoni bilancin e lojës, vendosni normat. Në certifikatën e lojtarit, është në dispozicion për të parë historinë e barazimeve, përshkrimin e tabelës së pagesave, duke rregulluar cilësimet. Bastet pranohen në rangun nga 0.1 deri në 100 kredi.

Karakteret e makinës së gurëve të gurëve

Karakteret e zakonshëm të makinës slot përbëhen nga këto elemente:

 • Karta nominale
 • Kuaj
 • Çantë me para
 • Shufër prej ari
 • Dinamit

Simbolikë e veçantë — Këto janë fletëpalosje me tre banditë, shenjë dollari, sherif yll. Kombinimet e çmimeve sjellin tre rastësi të ikonave, duke filluar nga daulle e majtë. Fitimi maksimal në kurrizin e zakonshëm sigurohet nga eksplozivët, një kombinim i pesë elementëve do të sjellë një shumëfish të x300. Opsionet e formimit të zinxhirit 108, i cili është mjaft i mjaftueshëm për rrotullimet fitimprurëse.

Makinë slot RTP

Makina Slot Tombstone kënaqet me rastësi të shpeshta të zinxhirëve fitues. RTP 96.7 Treguesi — Dëshmia më e mirë e kësaj. Të gjithë mund të verifikojnë avantazhet pa rreziqe duke nisur një slot në platformat më të larta të Runet.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira