Totem Lightning Power Reels

Idhujt e perëndive indiane luajnë rolin e personazheve në Totem Lightning Power mbështjell makinën e lojrave të Tiger Red Tiger. Kombinimet e tyre mblidhen në 30 linja aktive dhe sjellin deri në 3000 norma për rrotullimin. Si shpërblime, funksionet origjinale ofrohen këtu për të ndihmuar në marrjen e fitimeve.

Përshkrimi i një makine slot

Rrufeja totem rrufeje fuqia është e pajisur me 8 daulle. Secila përmban 6 rreshta. Kombinimet nga të njëjtat fotografi mblidhen në 30 linja fikse. Fitimet jepen nga shumëzuesit e një basti të përbashkët. Paqëndrueshmëria këtu është e lartë, dhe përqindja e recoil – mesatare.

Parametër

Kuptim

Bastet e pranuara

0.1 – 20 monedha

Fitimet maksimale

X7918.tetë

Madhësia e makinës

8*6

Paqëndrueshmëri

I lartë

Linjat e pagesave

30 (fikse)

Gjasat për të luajtur jashtë

94.18%

Bonuse

Funksione të rastësishme

Shumëzim

3 – 3,000

Funksionaliteti i lojës

Rrotullimet e fuqisë totem të rrufesë janë të pajisura me funksione të shumta. Të gjithë ata janë të pranishëm në lojëra të tjera të lojrave të Tiger Red. Kontrollohet përmes butonave në ekran. Jepni qasje në:

 • Zgjedhja e një basti;
 • version automatik;
 • lëvizje e përshpejtuar;
 • Nisja e baterive;
 • Tabela e Pagesave, një certifikatë e lojës;
 • kalimi në një ekran të plotë;
 • Dil nga loja.

Raundi i bonusit në totem rrufe rrufe në mbështjellës

Ekzistojnë disa funksione bonus në mbështjelljet e fuqisë së rrufesë totem. E para u thirr «Një shirit personazhesh të trokitur». Aktivizohen nga kombinimet fitimtare të mbledhura nga kartat. Heq plotësisht simbolin fitues nga ekrani dhe përsëri lëviz daulle. Nëse krijohet kombinimi i ri, atëherë janë fshirë fotografi shtesë, duke rritur shanset për të lëshuar çmime të mëdha.

Tigër i kuq

Funksioni i dytë shoqërohet me rrufe. Në çdo kohë, një goditje mund të ndodhë në simbolet që klonohen dhe të krijojnë kombinime. Pas kësaj, imazhet fitimtare hiqen nga ekrani dhe aktivizohet rotacioni i përsëritur.

Ju mund të luani makinën e lojërave të kuqe Tiger në kazino online partypoker.

Rrufeja totem rrufe rrufeje dhe jackpotes të ndërtuara të dy llojeve (progresive dhe koha) kanë një rrufe totem. Të dy janë të mbushur me baste të bëra. Vizatimi i tyre aktivizohet nga 3 ose më shumë simbole «Çmim i parë», ra në të njëjtën kohë. Loja propozon të lëvizni nëpër timon dhe nëse tregon një qelizë fituese, një çmim i madh i parave të gatshme do të kreditohet.

Si të Luaj

Ju mund të kontrolloni automatikun e fuqisë totem rrufe automatike përmes çelësave të vendosur në skajet e ekranit. Ne ofrojmë të njihemi me ta në më shumë detaje:

 1. Ofertë. Këtu përmes butonave – dhe + madhësia totale e depozitave rregullohet për një raund.
 2. Automatik. Hap cilësimet automatike të modalitetit (numri i rrotullimeve dhe kufijve).
 3. Turbo. Kur shtypni atë përfshin një version të përshpejtuar të lojës.
 4. Shigjeta. Keyelësi i lëshimit të daulleve.
 5. Menu. Përbëhet nga një tabelë e pagesave dhe çertifikatave.
 6. Kllapa katrore. Zbulon një slot të plotë të ekranit.
 7. Dinamik. Ndizni/fikni tingullin.
 8. Strehë. Hap faqen kryesore të kazinosë.
Tigër i kuq

Kështu, për të luajtur totem rrufe rrufe rrufeje, ju duhet të zgjidhni normën, të vendosni shpejtësinë e baterive dhe të aktivizoni raundin përmes shigjetave. Dhe nëse jeni lodhur nga kthesa vetë personazhet, atëherë drejtoni rotacione automatike.

Totem rrufeja rrufeje mbështjell karakteret e makinës së makinës

Rrufeja Totem Lightning Power është e pajisur me 10 karaktere. Ata morën imazhe unike nga ofruesi. Të gjithë rrotullohen në bateri dhe krijojnë kombinime me çmime të ndryshme. Ata janë të ndarë në 3 grupe:

 1. Karton. Grupi përbëhet nga 5 blloqe guri me pagë të ulët (10, J, Q, K, A). Ata bien mjaft shpesh, dhe kombinimet e tyre sjellin shumëzime minimale nga x3 në x150.
 2. Totems. Ekzistojnë 4 simbole me paga të larta me totemet e kafshëve të ndryshme. Rrallë shfaqen, por jepni fitime të mëdha në shumën nga 30 deri në 3000 baste.
 3. I veçantë. Ekziston vetëm një simbol i bonusit «Çmim i parë». Bie në çdo pozicion, dhe kombinimet e tij aktivizojnë çmimin e parë të ndërtuar.

Simbolet nga dy kategoritë e para krijojnë kombinime në mënyrat e paguara. Një kombinim i tillë mund të përbëhet nga 3 – 8 fotografi identike. Fitimet prej tyre janë përmbledhur në fund të raundit dhe i jepen normës së përgjithshme.

Makinë slot RTP

Prodhuesi Red Tiger Gaming konfiguroi kthimin në totem rrufe rrufe në një nivel mesatar. Vlera e përafërt është – 94.18% (treguar në certifikatën e lojës). Një parametër i tillë siguron shanse të mira për të dalë plus. Përveç kësaj, ai përfshin të ndërtuara -në çmim i parë. Pra, kurrizet e zakonshme ndryshojnë edhe më shumë të ngjarë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira