Tycoons

Shumë kanë dëgjuar për jetën e njerëzve të pasur. Betsoft bën të mundur jo vetëm vëzhgimin e luksit, por edhe të bashkohet me klubin e miliarderëve. Makina Slot Tycoons do të tregojë se sa e pasur dhe e famshme. Fillimisht, përshtypja është se paratë po derdhen nga parajsa për ta. Në fakt, suksesi kërkon të meditojë çdo hap, zhvillimin e zgjidhjeve strategjike. Lojtarët do të jenë në gjendje ta verifikojnë këtë në praktikë dhe madje të përpiqen të prezantojnë taktikat e tyre fitimtare. Marrja e një pasurie të tërë nuk është problem për ata që do të luajnë një slot, fitimi maksimal i të cilit është 1417500.

Ju mund të luani makinën e lojërave betsoft në kazino online mostbet.

Përshkrimi i një makine slot

Makina Slot Tycoons, e cila u përfaqësua nga bota e lojërave të fatit në 2011, dërgon lojtarë në vilë, ku koha e pasur dhe e famshme kalon kohë. Një pamje e detajuar krijon efektin maksimal të pranisë. Në plan të parë është një makinë elegant, një shatërvan dekorativ dhe një shtrat lulesh i gruar mirë. Duke luajtur në daulle të zbukuruara në formën e dritareve në një rezidencë luksoze. Fusha e lojës është zbukuruar me palma, duke theksuar zonën ku jetojnë dhe pushojnë oligarkët.

Betsoft

Emri vijon që lojtarët presin shumë koeficientë të mëdhenj, raunde magjepsëse të bonusit dhe vizatim të çmimit të çmimeve. Grafika tre -dimensionale dhe një këngë muzikore e zgjedhur në mënyrë të përkryer do të motivojë zgjidhjet e duhura në rrugën drejt fitimeve të mëdha.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës është projektuar sipas skemës 5–3 me 30 linja loje. Në burimin dekorativ janë çelësat kryesorë për cilësimet. Pavarësisht detajeve, vendosja intuitive e panelit të kontrollit ju lejon të merreni shpejt me cilësimet edhe fillestarët.

Simbolika e slot tycoons është plotësisht në përputhje me temën. Lojtarët duhet të mbledhin zinxhirë nga të njëjtët elementë për të marrë koeficientë bujarë në raundet e zakonshme. Loja ka disa funksione bonus, opsionin Max Bet, çmimin fiks dhe progresiv. Nuk ka raunde rreziku, por funksionaliteti është i mjaftueshëm për të dalë pas pjesës tjetër të milionerit real.

Raund i bonusit në manjate

Luaj Tycoons do të jetë tepër emocionuese dhe fitimprurëse, falë disa funksioneve të bonusit:

 • Frispins — Një opsion jo -standard është nisur kur në zinxhirin e çmimeve ka një element me mbishkrimin FS. Kjo shenjë shënohet ekskluzivisht nga fotografitë e personazheve. 3, 6 ose 12 rrotullime të lira janë lëshuar, në varësi të madhësisë së kombinimit fitues, përpara së cilës simboli i rastësishëm zgjerohet me 2, 3 ose 4 daulle dhe bëhet VILD. Wild do të zëvendësojë elementet, duke kontribuar në formimin e zinxhirëve të çmimeve, dhe fitimet dyfishohen nga rezultatet e rezultatit.
 • Lojë bonus — fillon kur tre ose më shumë simbole shfaqen në fushë. Më parë, lojtari do të ftohet të zgjedhë një personazh të ulur në një tryezë poker. Çdo hero sillet ndryshe, nga i cili do të varet vlera e fitores.

Betsoft

Raundi i bonusit është i animuar: Fillon Beteja e vërtetë e Profesionistëve për Kampionatin në Poker. Do të ketë baste, duke ngritur koeficientët, refuzimin e lojës. Lojtarët janë të garantuar të marrin një çmim. Por, nëse personazhi i zgjedhur fiton tryezën e pokerit, fitorja do të kënaqet me madhësinë e tij. Nuk ka asnjë mënyrë për të ndikuar në rezultatet e raundit të bonusit.

Në pjesën e sipërme të slot ka një fushë me një bilanc të çmimit të çmimit. Sasia po rritet me secilën rrotullim të daulleve. Lojtari do të jetë në gjendje të marrë një shumë mbresëlënëse nëse mbledh pesë elementë me valixhe në fushën e lojës. Mashtrim është se çmimi i çmimit është i përllogaritur ekskluzivisht me ritme maksimale.

Si të Luaj

Para se të filloni lojën, duhet të njiheni me rregullat, koeficientët tabelarë, funksionet e bonusit. Për të luajtur tycoons, ndiqni:

 1. Zgjidhni avantazhet e monedhave
 2. Vendosni bastet në rangun nga 0.02 deri 150 monedha
 3. Aktivizoni linjat
 4. Vrapoj

Lojtari mund të vendosë bastet maksimale me një klik të Max Bet, duke shpresuar për Kush dhe Jackpot të madh. Linjat e lojës dhe vlerat e vendosura, përdoruesi me të vërtetë ndryshon shanset e fitores. Në faqet e kazinove të larta ekziston mundësia për të drejtuar një makinë elektronike falas në mënyrë që të njiheni me rregullat, tiparet dhe patate të skuqura pa rreziqe.

Tycoons Slot Machine Machine

Qelizat e fushës së lojës do të mbushen me simbolet e mëposhtme:

 • Sheik
 • magnat
 • zonjë
 • argjendar
 • kartëmonedhë
 • fletore
 • verë
 • Shufër prej ari
 • automobil

Më fitimprurësi — Karakteret të cilët, me një rastësi të suksesshme, mund të sjellin deri në 500, 650 ose 750 norma. Zinxhirët fitues formohen nga dy ose më shumë ikona, gjë që thekson përfitimin e slot. Opsionet e mundshme për kombinimet dhe koeficientët e çmimeve janë paraqitur në tabelën e pagimit.

Makinë slot RTP

Përqindja e kthimit të makinës slot është 95.34%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira