Under the Bed

Me lëshimin e karikaturës «Monsters, Inc» mendimet e shumë njerëzve për monsters, «fshehje» nën shtrat, i ndarë. Ofruesi i Betsoft Gaming ka lëshuar historinë e tij, ku, duke filluar nga makina e lojërave nën shtratin, është e nevojshme të kapërceni frikën gjatë rrugës për në fitore të mëdha. Slot ka një mbushje grafike elegant tre -dimensionale. Dizajni i ndritshëm dhe shoqërimi i duhur muzikor do të motivohet dhe në të njëjtën kohë mbajeni në gjendje të mirë. Mundësitë e zhvillimit ju lejojnë të luani, duke marrë fitime të mëdha. Lucky do të jetë në gjendje të rrisë bastet me 5000 herë.

Betsoft

Përshkrimi i një makine slot

Historia e Monsters është bërë tema kryesore e makinës së lojërave elektronike. Dy fëmijë kishin mbetur vetëm në shtëpi dhe janë të sigurt se histori të vërteta të tmerrit po fshihen nën shtrat. Detyra e lojtarëve për t’i bindur ata për të kundërtën, duke mbledhur zinxhirë çmimesh në daulle. Slota tre -dimensionale është bërë në një stil vizatimor, të gjitha detajet janë tërhequr në mënyrë të përkryer, gjë që krijon efektin e pranisë.

Ofruesi nuk u largua nga lojtarët e zakonshëm të mbushjes, kështu që ju duhet të prisni shumë surpriza të këndshme. Raundet do të kënaqen me akruale fitimprurëse, shpërblime, frispins, të pasme origjinale. Një lojë e rrezikshme në shanse ju lejon të rritni fitimet sipas dëshirës, ​​duke siguruar më shumë bilancin e makinës dhe çmimeve.

Ju mund të luani makinën e lojërave betsoft në kazino online William Hill.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës është projektuar sipas skemës 53 me 30 linja jo të rregulluara. Kjo ju lejon të ndryshoni numrin e kësaj të fundit, duke ndryshuar shanset e fitores. Pesëmbëdhjetë qeliza do të mbushen me simbole tematike. Me tre rastësi minimale të elementeve, duke filluar nga daulle e parë e majtë, lojtari do të rrisë normat në koeficient, sipas të dhënave tabelare.

Betsoft

Çelësat e çelësave të cilësimeve janë të vendosura në fund të slot, të kryera në një mënyrë origjinale, që është ajo që dallohet zhvillimi i këtij ofruesi. Edhe fillestarët do të jenë të lehtë për t’u marrë me ta, falë mbishkrimeve intuitive sipas rregullave të pranuara përgjithësisht të rajonit igaming. Loja ka funksione të cilësimeve të tingullit, grafikave, shpejtësisë së riprodhimit. Me një klik, lojtari ka mundësinë të vendosë bastet maksimale për të sjellë mundësinë për të prishur çmimin e fiksuar të fiksuar.

Bonus raund nën shtrat

Lojë e rrezikut të slot korrespondon me komplotin: Lojtari do të garojë kundër përbindëshit të karikaturës. Rregullat janë të thjeshta, është e nevojshme të merret me mend rezultatin e ngjarjes. Një vendim i gabuar mund të anulohet duke fituar.

Modaliteti Frispinov fillon kur një fotografi e derës shfaqet në daulle qendrore. Raundet në sasinë e 12 pjesëve kalojnë përgjatë vlerave aktuale të raundit të mëparshëm.

Tre simbole të shtratit do të fillojnë një lojë bonus. Këtu është e nevojshme të tregoni kartat dhe të fitoni koeficientët. Si rezultat, monsters do të përpiqen të trembin fëmijët ulur në shtrat.

Loja përmban funksionin e ngjitur të egër. Kur përbindëshi, i krijuar nga korniza, do të bjerë në zinxhirin e çmimeve, ai do të shndërrohet në të egra dhe do të mbetet në fushë për ca kohë nga 1 deri në 5 rotacione.

Si të Luaj

Ju mund të luani nën. Gjithashtu, lojtarët mund të fitojnë deri në 100 pronarë të automjeteve pa pjesëmarrjen e tyre. Në këtë rast, është e nevojshme të keni një strategji fituese personale për të përjashtuar rreziqet.

Para se të filloni procesin e lojrave, është e rëndësishme të njiheni me rregullat duke shtypur Pamjet e Pamjes. Pas kësaj, ju mund të vazhdoni te cilësimet:

 • Zgjidhni numrin e linjave të lojës deri në 30 copë
 • Përcaktoni normën me 0.02 deri 2.5
 • Zgjidhni një emërtim të monedhave

Filloni raundin, duke vendosur vlerat maksimale me një shtyp. Pas cilësimeve në panelin e kontrollit, lojtari shtyp rrotullim ose autoplay. Në ekran mund të shikoni bilancin e llogarive, shumën e pagesës dhe normën totale.

Simbolet e makinës së të folurit nën shtrat

Kombinimet e çmimeve përbëjnë zinxhirë të fotografive identike në një sasi 3, 4 ose 5. Sasia e fitimeve varet nga shkalla dhe koeficienti i caktuar në ikonë, sipas të dhënave tabelare. Karakteret e mëposhtëm me shumëzues të caktuar maksimalë do të shfaqen në fushën e lojës:

 • Dritarja 125
 • Llambë 350
 • Përbindësh me sqep 375
 • Përbindësh me një hundë të madhe 500
 • Përbindësh me shumë sy 1500
 • Monster Cyclopic 1500
 • Këmbët e prindërve janë 1500
 • Djali 2000
 • Vajza 2500

Nëse një zinxhir prej tre ose katër ikona bie jashtë, shumëzuesit do të jenë të ndryshëm. Të dhënat paraqiten në detaje në tabelën e pagesave. Atje, lojtarët mund të shohin informacione rreth simboleve të veçanta, raundit të bonusit, rrezikut.

Makinë slot RTP

Përqindja e kthimit të makinës slot është 96.4%. Ky tregues dëshmon përfitimin. Për një raund, lojtarët maksimalë mund të fitojnë 105,000 monedha, me kusht që të aktivizohen të gjitha linjat e lojës. Është e lehtë të verifikosh të gjitha avantazhet e lojës, duke filluar slot falas dhe pa regjistrim në vendet e besueshme të kazinosë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira