Warrior Graveyard XNudge

Shumë lojtarë arritën të vlerësojnë makinën e lojërave të Luftëtarit të Graveyard Xnudge nga Nolimit City. Loja përmban një temë serioze në lidhje me Luftëtarët e Rënë, i cili theksohet nga pista muzikore dhe modeli përkatës. Slot i përket krijimit inovativ, falë opsionit të implementuar xnudge. Origjinaliteti në të gjitha drejtimet plotësohet nga fitimet e shpërndara. Menjëherë pas lëshimit, lojtarët ishin në gjendje të siguroheshin që përdoruesi të grisë çmimin e madh, duke hedhur poshtë bastet minimale. Ka shumë shanse të tilla, falë funksioneve të bonusit që bien rastësisht dhe ekziston mundësia për të blerë.

Pa kufi

Ju mund të luani makinën e lojërave nolimin në kazino online luckynugget.

Përshkrimi i një makine slot

Pas fillimit, lojtarët bien në një atmosferë të zymtë me blloqe guri, arkivole dhe skelete. Ngjyra gri e dizajnit, derdhja e shiut dhe një shteg i tensionuar muzikor plotësojnë atmosferën jo plotësisht optimiste. Në të njëjtën kohë, situata mahnit menjëherë në botën e akuzave të denja dhe fitimeve të çmimeve.

Makina e slotit është e mbushur me funksione të shumta. Këto janë mekanika e papritur xnudge, duke zgjeruar simbole, frispins, duke ngjitur elemente të egra, duke blerë shpërblime. Simbolika e zakonshme në daulle do të lëvizë, duke shtuar motivimin për zgjidhje fitimtare. Karakteristika kryesore është se një çmim i parë i madh në sasinë e x9797 mund të marrë një lojtar, pavarësisht nga madhësia e vlerave të prekura.

Funksionaliteti i lojës

Ofruesi, i cili vazhdimisht befason përdoruesit e lojërave të fatit, ka prezantuar azhurnimin në slot — mekanikë xnudge. Ky çip fillon në një raund bonus. Fusha e lojës përfaqësohet nga gjashtë daulle, ku 12 personazhe do të bien në 25 rreshta. Fitimet llogariten gjatë formimit të zinxhirëve, duke filluar me daulle të majtë.

Pa kufi

Cilësimet për cilësimet paraqiten në anët. Duke i shtypur ato, lojtari mund:

 • Gjeni gamën e basteve
 • Drejtoni bateritë më shpejt
 • Filloni një rrotullim të ri të lojës
 • Ndizni ose fikni tingullin
 • Konfiguroni një lojë automatike
 • Ndaloni autolandat
 • Hapni menunë me rregullat dhe kushtet e pagesës
 • Blini një raund bonus

Nëse dëshironi, lojtarët gjithashtu mund të shohin statistikat e tyre, ta filtrojnë atë, në varësi të fitores ose në parametrat e tjerë.

Raundi i bonusit në Graveyard Xnudge Warrior

Përditësimet e rëndësishme të funksionalitetit në krahasim me zhvillimet e mëparshme shtuan më shumë aftësi bonus:

 • I stiluar i egër — bie në daulle 2–5, duke pushtuar dispozitat e tre elementëve. Kur shtyhet egërsia, e cila sigurohet nga mekanika e re, faktori rritet me një njësi. Me një kombinim të suksesshëm të egër, shumëzuesi mund të jetë x12.
 • Wilds xnudge filloni një funksion «Sulmi i luftëtarëve» — Ikonat premium janë shtrirë si simbole të egra. Me goditje, shumëzuesi rritet me 1, duke lëvizur në daulle ekstreme, duke siguruar shpërblime bujare.
 • Skaterë — Filloni Bonusin Frispins Graveyard rrotullohet në një sasi deri në 12 rotacione, në varësi të numrit të fotove që kanë rënë. Në procesin e freespins, shumëzuesi do të rritet kur të lëviz pllaka e varrit.
 • Vdekja rrotullohet — Aktivizohet kur lëshohen 6 karaktere në çdo vend të fushës. 14 Frispins me një faktor në rritje pas lëvizjes së elementit të egër janë nisur. Këtu, Wilds janë mbërthyer, duke siguruar një depo të fitoreve elegant.

Kur shpërndarja po bie, kurrizet e lira do të shtrihen në një raund. Lojtarët në dispozicion Blerjet e blerjes: X72 BET ose x666, në varësi të çmimit të zgjedhur mbrapa.

Si të Luaj

Për të zbuluar temën maksimale të vikingëve në varreza për lojtarët është e mundur nga çdo pajisje. Makina e slot funksionon në mënyrë të shkëlqyeshme nga pajisjet e lëvizshme, duke ruajtur plotësisht opsione dhe patate të skuqura. Shkalla minimale është 0.25 monedha, maksimale — 125. Pas vendosjes së vlerave, lojtarët duhet të fillojnë bateritë në modalitetin normal ose automatik.

Linjat janë fikse, kështu që për të rregulluar shanset e fitores me të vërtetë ekskluzivisht gamën e basteve. Pas formimit të zinxhirëve fitues, llogaria e lojtarit do të plotësohet në shumën, e cila është e barabartë me normën e shumëzuar me koeficientin tabelar.

Karakteret e makinerive të të folurit Graveyard Xnudge

Simbolika e makinës së lojërave të varrezave të Luftëtarit Xnudge korrespondon me zhanrin. Lojtarët do të vëzhgojnë humbjen e fotografive të tilla:

 • sëpatë
 • përkrenare
 • mburojë
 • Skrap me një çekiç
 • Skelet me një sëpatë
 • skelet në dizajnin e gjelbër
 • skelet i verdhë
 • Skelet i kuq

Fotografitë më fitimprurëse — Luftëtarët e Varrosur. Ata do të sjellin një shumëzues nga x320 në x600 sa më shumë që të jetë e mundur. Wilde dhe Skatter në formën e një kafkë gjithashtu do të rrisin normën prej 600 herë nëse mbledhin zinxhirin e çmimeve.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 94.14%. Treguesi mesatar siguron kurriz fitimprurës, i cili është i lehtë për tu verifikuar, duke luajtur falas në vendet e famshme të lojërave të fatit të kazinosë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira