Wild Hunter

Slot Machine u lëshua në dimrin e vitit 2015 dhe i përket Playson. Në ato vite, lojëra elektronike 3D video ishin shumë të njohura, gjë që rriti njohjen e lojës. Prandaj, shumica e lojtarëve vazhdojnë të luajnë Wild Hunter në PC dhe telefonat inteligjentë. Ato janë mbresëlënëse jo vetëm nga grafika të hollësishme 3D, por edhe çmime unike. Ata plotësojnë në mënyrë të përkryer skenën e tregimit dhe e bëjnë lojën e paharrueshme dhe emocionuese.

Përshkrimi i një makine slot

Plagë

Secili përdorues nuk duhet të nxitojë të nisë një makinë elektronike për para. Në fillim është më mirë të njiheni me parametrat teknikë, të cilat do të ndihmojnë në zhvillimin e një strategjie fituese.

Opsione

Përshkrim

datën e lëshimit

Dimri 2015

Zhanër

Aventura të ndritshme

Normë maksimale

90 monedha

Numri i linjave të çmimeve

9

Fitimet maksimale

450 000

Bonuse

Shumëzuesit, Frispins

Koeficient i RTP

96%

Kufijtë e basteve

0.09 – 90

Paqëndrueshmëri

I lartë

Funksionaliteti i lojës

Karakteristikat e slotit të videos – Përkthim në 20 gjuhë dhe dy opsione të ndërfaqes. Ju mund ta filloni lojën të paktën në një kompjuter, të paktën në një telefon ose tabletë. Në PC të gjitha butonat janë në vendin e zakonshëm – paneli i poshtëm. Në rastin e pajisjeve mobile – në të djathtë të baterive. Gjithashtu, një protagonist nuk shfaqet në telefon dhe do t'ju duhet të shkoni në një skedë të veçantë për të instaluar normën – buton «Menu».

Ju mund të luani makinën e lojërave Playson në kazino në internet allslots.

Funksionet kryesore:

  • Shumë opsione për madhësinë e bastit;
  • Lëvizja automatike e daulleve;
  • Udhëzime të zhytura në mendime;
  • Rrumbullakët me freeres;
  • Lojë në ekran të plotë;
  • Cilësimet e qarta.

Ndërfaqja dhe funksionaliteti nuk janë shumë të ndryshme nga produktet e tjera Playson. Edhe një fillestar do të kuptojë lehtësisht menaxhimin dhe do të zhvillojë shpejt një strategji fituese.

Raund i bonusit në Wild Hunter

Zhvilluesit vendosën të braktisin raundin e zakonshëm të bonusit. Sidoqoftë, të gjithë kanë mundësinë të fitojnë 10 rotacione falas. Është e nevojshme që një tomahawk të bjerë në daulle të parë, dhe në të pestën – buffalo. Sistemi do të grumbullohet jo vetëm Frispins, por gjithashtu do të rrisë normën e normës në x5.

Veçori e rrotullimit të lirë që një simbol me imazhin e një tomahaw po kthehet në të egra. Zëvendëson shumicën e shenjave dhe bëhet e mundur të trokisni shumëzuesin në x50. Mos harroni se lëvizjet e egra me secilën rrotullim të daulleve derisa të jetë në buzë të fushës ose të bjerë «Gllënjkë». Pastaj zhduket.

Nëse një tomahawk shfaqet përsëri në fushë, ai automatikisht do të shndërrohet në të egër. Çdo rotacion i daulleve lëviz në të djathtë. Kur një humbje tomahawki përkon me shfaqjen e një bualli, sistemi automatikisht grumbullon 10 rrotullime shtesë falas.

Funksionet e makinerisë

Ngjarjet shpalosen në kohën kur Indianët jetuan në Amerikë. Prandaj, personazhi kryesor tërhiqet në të majtë të daulleve, dhe në të djathtë, një buall do të shfaqet në mënyrë periodike. Kur Indianët të bien, kjo do të sjellë një pagesë të fortë, madje edhe për një simbol. Funksioni i dytë – Zëvendësimi i ikonave të panevojshme për formimin e kombinimeve të çmimeve.

Kur të shfaqet një totter, kjo do të rrisë madhësinë e normës në x100. Gjithçka varet nga numri i shenjave, por më i rëndësishëm – Simbolet mund të shfaqen kudo. Prandaj, është e lehtë të prishësh një çmim të parë të madh, dhe jo vetëm gjatë raundit me Frispins. Edhe pse e egra është në gjendje të rrisë normën e normës në x50.

Si të Luaj

Makina e slotit ka një strukturë klasike – Pesë daulle dhe nëntë linja çmimesh. Dimensionet e normës ndryshojnë nga 00.9 deri 90 kredi. Për të fituar, të paktën tre personazhe identikë duhet të bien në fushë – Nga e majta në të djathtë. E vetmja pengesë – Nuk ka asnjë rrezik të rrezikut, por me një normë maksimale, është e mundur një fitore e fortë prej 50,000 kredie.

Për shkak të menaxhimit të kuptueshëm dhe të thjeshtë, është shumë e thjeshtë të kuptosh ndërfaqen dhe lojën. Instaloni madhësinë e duhur të normës, dhe pastaj filloni daulle. Mbetet të trokasësh sekuencën e çmimeve, dhe madje edhe më mirë – Fito rotacion falas. Raundi me freespins rrit ndjeshëm shanset e fitores, dhe gjithçka është për shkak të simbolit të egër dhe shumëzuesve të ndryshëm.

Karakteret e makinës së të folurit gjahtar i egër

Zhvilluesit kanë shtuar një tabelë dinamike pagese. Dimensionet e koeficientëve ndryshojnë gjithmonë, në varësi të shkallës së vendosur dhe numrit të zgjedhur të linjave të çmimeve. Tabela më poshtë paraqet koeficientët minimale me një normë 0.09.

Simbolet

X3

X4

X5

Shami

pesëdhjetë

250

1.000

Shqiponjë

25

150

500

Tambourine

njëzet

100

250

K, a

dhjetë

pesëdhjetë

150

10, j, q

5

njëzet

100

Indian (i egër)

100

1.000

5,000

Kjo është një slot unik video. Pagesat mbështeten jo vetëm për tre çmime, por edhe për një, madje edhe shumën dhe të vogla. E egër është vlera më e madhe – Zëvendësimi i shenjave të panevojshme, fitimet maksimale dhe një shumëzues bast në x50.

Makinë slot RTP

Makina Slot i bën përshtypje skenës origjinale të tregimit dhe opsioneve moderne. Plotëson të gjitha grafikat realiste 3D dhe efektet melodike të tingullit. Për zhytje të plotë në lojë, ka një raund me Frispins dhe një shenjë të veçantë të egër me funksione të ndryshme. Duke përdorur një strategji të provuar, edhe të ardhurit do të jenë në gjendje të fitojnë – Koeficienti i RTP 96%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira