Four Divine Beasts

Nëse doni të mësoni më shumë rreth mitologjisë kineze, filloni makinën e lojërave të katërt të kafshëve hyjnore nga ofruesi i habanero. Specialistët si personazhet kryesorë zgjodhën katër krijesa mitologjike. Ky është një tigër i bardhë, një dragua azure, një zog i kuq, një breshkë e zezë. Zgjedhja bëhet rastësisht: këto krijesa kanë aftësi mega që mund të ndryshojnë botën. Tani të gjithë ata që do të fillojnë një slot në modalitetin falas ose normal mund të binden për këtë. Pushtimi i Fortune do të shoqërohet me lojëra origjinale, shpërblime jo standarde dhe çmime bujare.

Ju mund të luani makinën e lojërave të slotit habanero në kazino online Bob.

Përshkrimi i një makine slot

Personazhet kryesorë takojnë heronj në qelizat e fushës së lojës. Për dallim nga të tjerët, këto ikona zënë dy pozicione. Karakteret e zakonshëm plotësojnë elemente speciale. Falë grafikëve spektakolarë, dizajn tematik me një këngë muzikore të zgjedhur në mënyrë të përkryer, luaj katër kafshë hyjnore nga sekondat e para.

Në pjesën e poshtme të slot ka një panel për cilësimet, i cili nuk ndryshon nga shumica e zhvillimit të ofruesit. Lojtarët mund të vendosin cilësimet, të njihen me rregullat duke përdorur çelësat përkatës. Ikonat intuitive ju lejojnë të mësoheni shpejt me të ardhurit për të filluar pushtimin e astrologjisë kineze. Të pasmet e zakonshme plotësohen nga raundet e çmimeve me Frispins dhe aftësitë bujare.

Funksionaliteti i lojës

Të gjithë mund të njihen me funksionet e lojës në fazën e parë për të marrë çmime sa të jetë e mundur, duke ditur tiparet e slot. Simbolet do të bien në pesë daulle dhe do të formojnë kombinime fituese përgjatë 243 rreshtave. Pajisjet e tilla rrit shanset për fitore të mëdha.

Zinxhirët formohen nga tre ose më shumë fotografi identike. Ata mund të plotësojnë një simbol të veçantë, duke u përshtatur me ikonën e nevojshme për fitoret. Fitimet llogariten në normën e shumëzuar me koeficientin nga x5 në x500. Funksionaliteti ju lejon të ndryshoni shanset e fitores me vlerat e përcaktuara. Gjithashtu, lojtari mund të drejtojë raunde për të ndryshuar normat çdo herë, ose automatik. Në rastin e fundit, është e mundur të vendosni deri në 500 rotacione.

Në pjesën e poshtme, dritaret me një ekuilibër, paraqiten madhësia e normës. Ekziston një mundësi cilësimesh për rregullimin e tingullit, modalitetit të shpejtësisë dhe funksioneve të tjera për organizimin e një procesi të përshtatshëm të lojës.

Raundi i bonusit në katër kafshë hyjnore

Loja përmban dy karaktere të veçanta — Wilde dhe Skatter. Fotografia e parë me mbishkrimin përkatës do të zëvendësojë elementë të tjerë dhe do të formojë zinxhirët e vet. Në rolin e Wild, Yin-Yang vepron, i cili shërben për të nisur Freespins. Skatter bie në të gjitha bateritë, përveç të parit, duke aktivizuar raundin e bonusit, në varësi të figurës që ka rënë në kolonën e parë.

Frispins me kafshë të rënë në daulle të parë dallohen nga tiparet e mëposhtme:

  1. Pema që u shfaq në tre bateritë e para zgjerohet në të gjithë kolonën dhe do të kryejë funksionet e Wilda.
  2. Daulle e dytë ose e tretë do të mbushë një top të një topi, duke u zgjeruar në çdo drejtim për 6 pozicione dhe duke kryer funksionet e egër.
  3. Dy mburoja shfaqen para shpinës së lirë që lëvizin gjatë lojërave në qelizat e daulleve.
  4. Në daulle të dytë dhe të tretë, një sferë bie, duke u zgjeruar në disa pozicione në të djathtë. Paralelisht, fotografia luan rolin e një simboli të egër.

Seria Frispin përbëhet nga shtatë rrotullime falas. Në këtë proces, përgjigjet e një prej çmimeve të mësipërme mund të fillojnë. Shkalla nuk ndryshon deri në fund të barazimeve, raundet kalojnë në kurriz të kazinosë. Çmimi progresiv dhe rreziqet e lojës në makinën e lojërave elektronike mungojnë. Secili lojtar mund të marrë një çmim të parë fiks kur fillon të fillojë seriali origjinal Frispin.

Si të Luaj

Ju mund të luani një slot me çdo vegël dhe qasje në internet në fjalë. Rregullat paraqiten në versione të ndryshme gjuhësore për një njohje të përshtatshme të përdoruesve nga të gjitha rajonet. Bastet pranohen në një shumë prej 30 shumëfish, kostoja e monedhave ndryshon nga 0.01 deri 20.

Accrual çmimi është i mundur në 243 mënyra, ndërsa të paktën është e nevojshme të mbledhin 3 ikona, duke filluar nga daulle e majtë. Fitimet maksimale mund të merren me të vërtetë duke vendosur vlerat më të larta me dorë ose një çelës me imazhin e një shigjete dhe monedhash.

Karakteret e makinës së të folurit katër kafshë hyjnore

Karakteret e makinës së lojërave të katër bishave hyjnore përbëhen nga fotografi klasike në formën e kartave nominale. Simbolika plotësohet nga kafshët e shenjta me koeficientët më të lartë të çmimeve. Faktori më i lartë në lojë është x500. Lojtarët do të jenë në gjendje të marrin më shumë shumëzuesit kur mbledhin zinxhirë me pesë fotografi.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.6%, paqëndrueshmëria mesatare. Raundet fitimprurëse sigurohen për shkak të niveleve të gjera të normave, një seri frispinash, koeficientë të lartë në raundet e zakonshme.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira