Mamma Mia

Dëshironi të vizitoni një restorant italian? Nisni makinën slot Mamma Mia, e lëshuar në vitin 2011 nga Betsoft Gaming i famshëm. Loja ju lejon të shijoni enët madhështore sa më shumë që të jetë e mundur. Falë grafikave origjinale dhe shoqërimit të tingullit, lojtarët do të jenë në gjendje të jenë jo vetëm në kuzhinë, por madje të dëgjojnë një aromë të patejkalueshme. Kënaqësia u garantohet të gjithëve, sepse slot përfshin funksionalitetin e zhytur në mendime, lojëra bonus, simbole të veçanta gjithçka që nevojitet për fitore të mëdha në shkallë të madhe.

Ju mund të luani makinën e lojërave betsoft në kazino online Bet365.

Përshkrimi i një makine slot

Makina e çarë është zbukuruar në formën e kuzhinës italiane. Në plan të parë është personazhi kryesor i një kuzhinieri, i cili është sa më pasionant të jetë e mundur me gatimin. Lojtarët nga sekondat e para ndiejnë të gjitha shënimet e kësaj atmosfere. Kjo lehtësohet nga grafika tre -dimensionale, duke menduar dizajn të detajuar, shoqërim të tingullit me enë të vluara dhe të valë. Rezultatet më të mira do të shpërblehen me thirrje motivuese: Mami Mia!

Betsoft

Në tigan ku përgatiten pjatat, vendosen çelësat e cilësimeve. Nëse dëshironi, është e mundur që të hartoni në mënyrë të pavarur lojën, të vendosni nivelin e tingullit, të ndryshoni disa opsione.

Raundet e zakonshme fitimprurëse shoqërohen me çmime. Lojtarët do të vëzhgojnë elemente të veçanta, të futen në raundin e bonusit, të rrisin bilancin e çmimit me ndihmën e një opsioni të pazakontë VILD nëse dëshironi. Këtu nuk ka asnjë çmim progresiv, por është mjaft e mundur të bëheni pronar i një vakt fiks në sasinë e 1035900.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës është bërë sipas skemës 53 me 30 linja jo të rregulluara. Lojtari duhet të mbledhë zinxhirë çmimesh në korsi aktive, duke pasur monedha të vendosura më parë. Ofertat janë ngjitur «+» dhe «-». Nëse dëshironi të sillni shanset për të marrë çmimin e parë fiks, është e mundur të vendosni vlerat më të larta me një klikim në Max Bet.

Gameplay mund të ndryshohet nga raunde të ndryshme:

 • E zakonshme Kur, pas ndalimit të baterive, lojtari mund të ndryshojë madhësinë e vlerave të përcaktuara dhe numrit të linjave.
 • Bateritë automatike rrotullohen me të njëjtën ritëm derisa lojtari të vendosë të ndryshojë vlerat.

Raundet mund të kombinohen duke përdorur taktikat e tyre fitimtare.

Raund i bonusit në Mamma Mia

Loja përfshin funksionin origjinal të egër në kërkim. Lojtari mund të rregullojë simbolin e egër kudo, ndërsa Wild do të kryejë funksionin e zakonshëm të zëvendësimit. Opsioni anulohet kur një fotografi bonus bie në fushë dhe fillon një raund bonus:

 • Mbulesat do të dërgohen në raund, ku lojtari duhet të hapë enët e përgatitura nga mjeshtri. Çmimet ndryshojnë, dhe detyra e mbledhjes së sa më shumë fitimeve të jetë e mundur.
 • Tre elementë me imazhin e zogjve do të fillojnë turneun e gatimit. Në një dritare tjetër, lojtari do të duhet të përgatisë një kryevepër pica italiane nga shumë përbërës me një shumëzues të caktuar në mënyrë që kritiku i kuzhinës të vlerësojë punën për dinjitetin. Pjata e markës do të jetë e shijshme dhe fitimprurëse nëse përdoruesi merr sa më shumë produkte me paga të larta të jetë e mundur. Numri i rrokullisjeve përcaktohet rastësisht.

Vlen të përgatitet të përjetojë shumë emocione, sepse kritiku i restorantit është i pamëshirshëm dhe do të vlerësojë punën sipas katër kritereve.

Si të Luaj

Paneli i lojës është paraqitur në formatin origjinal, si në të gjitha zhvillimet e këtij ofruesi. Mbishkrimet në butona janë intuitive, kështu që lojtarët nuk do të jenë të vështira:

 1. Zgjidhni një vlerë të fytyrës së monedhës
 2. Përcaktoni numrin e linjave të lojës
 3. Bëj baste
 4. Drejtoni bateritë

Shtë e rëndësishme të njiheni me rregullat, një tabelë pagese, ku të gjitha vlerat, përshkrimi i raundeve të bonusit paraqiten para raundeve.

Betsoft

Kostoja e monedhave ndryshon nga 0.01 deri 1, normat në linjë pranohen në rangun nga 1 në 5. Linjat aktivizohen nga 1 në 30 në një mënyrë të çuditshme. Kombinimet e çmimeve formohen kur tre ose më shumë elementë identikë përkojnë, duke filluar nga daulle e parë e majtë. Fitorja do të jetë sasia e normës së shumëzuar me koeficientin e tabelës. Sa më e lartë të jetë niveli, aq më e vërtetë për të prishur çmimin e parë më të madh. Kështu, lojtarët mund të ndryshojnë strategjitë, duke pasur parasysh rreziqet dhe të alokojnë kufirin e tyre.

Simbolet e makinës slot mamma mia

Makina e lojërave Mamma Mia përmban karakteret e mëposhtme:

 • Një bord me thikë
 • verë
 • vazo
 • Gazete
 • gllënjkë
 • Kritikët e restoranteve
 • gatuaj

Kjo e fundit është më e dobishme: pesë nga rastësitë e tij do të rrisin normën e lojtarit 2500 herë. Më shumë karaktere duhet të priten në një raund bonus. Zgjedhjet e ullinjve, djathit, salcice, peshk, domate, piper do të duhet të mbledhin pica. Secili element ka një tregues të caktuar të shumëzuesit, i cili mund të gjendet në tabelën e pagesave.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 93.46%, paqëndrueshmëri e lartë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira