Midnight Show

Në vitin 2020, ofruesi botëror Evoplay lëshoi ​​lojën e mesnatës së lojës. Makina e lojërave elektronike është mishërimi i traditave klasike të industrisë së lojërave të fatit në interpretimin modern. Shfaqja e mesnatës premton të jetë shumë emocionuese dhe fitimprurëse. Lojtarët do të kenë shumë surpriza të këndshme, rrotë pasurie, simbole të veçanta. Mekanika e thjeshtë kombinohen në mënyrë ideale me inovacionin, duke zhytur kokëfortë në botën e raundeve magjike me shumëzuesit në x631. Easyshtë e lehtë të organizosh kohë të paharrueshme të paharrueshme, duke i besuar kohën e tij të lirë magjistarit të vërtetë Hokus dhe ndihmësin e tij Anabel.

Ju mund të luani makinën e slot evoplay në kazino në internet Rox.

Përshkrimi i një makine slot

Shfaqja do të fillojë menjëherë pas fillimit të një makine slot. Slot është zbukuruar në formën e një karroce, ku zhvillohet një prezantim i daulleve. Një ndërfaqe e hollësishme me animacion dhe fotografi tre -dimensionale tërheqin menjëherë. Zhvilluesi nuk la formatin e zakonshëm, kështu që gameplay do të shoqërohet nga një këngë muzikore e këndshme dhe jo shpërqendruese.

Evoplesë

Fusha e lojës është daulle imagjinare me humbjen e fotove tematike. Elementet janë vazhdimisht në lëvizje, qëndrojnë me një vizatim të ndritshëm, veçanërisht tërheq sytë e kombinimeve fitimtare. Loja përfshin shpina magjike të zakonshme, raunde bonus me aftësi elegant për të rritur fitimet, për të luajtur në kurriz të një kazino ose për të marrë një çmim fiks që me të drejtë mund të krahasohet me Jackpot.

Funksionaliteti i lojës

Lojtarët janë të ftuar të luajnë bateri sipas skemës 5×3. Do të fillojnë raundet emocionuese kur formohen çmime prej tre, katër ose pesë fotografi. Linjat e lojës 20, ato janë vazhdimisht aktive, e cila përfshin ekskluzivisht cilësime për përcaktimin e basteve.

Raundet e zakonshme me aftësinë për të ndryshuar bastet nuk do të jenë të vështira për t’u filluar, duke përdorur cilësimet intuitive. Lojtarët mund të lidhin funksionet e turbo në mënyrë që bateritë të ndalen shumë më shpejt. Në cilësimet, mund të rregulloni opsionet — Shoqërimi i shëndoshë, cilësia e riprodhimit, të tjera.

Raundi i Bonusit në Show Midnight

Lojtarët duhet të përgatiten për mrekulli të vërteta kur aktivizohen funksionet e bonusit:

 • Fokus — Pasi të mbyllet perde, të gjithë personazhet do të bëhen të njëjtin lloj, i cili do t’ju lejojë të mblidhni shumë kombinime çmimesh me një shumëzues elegant në 20 linja aktive.
 • Showman Walk — Wilde, e cila shfaqet në daulle e fundit lëshon përgjigje. Në procesin e rrotullave të përsëritura, simboli i egër lëviz në një pozicion, duke iu afruar daulleve të para. Paralelisht, simboli i veçantë kryen funksionin e zëvendësimit, duke u përshtatur me elementin më të nevojshëm.
 • Shëtitje bukurie — Vild shfaqet në daulle të parë, lëshon respektet dhe lëviz në daulle e fundit. Në secilën mbrapa është e mundur të merrni shumë zinxhirë çmimi.
 • Rrota e fatit — Dritarja do të hapet atje ku lojtarët duhet të rrotullojnë timonin, duke marrë me mend ngjyrën. Përgjigjet e sakta do të sjellin një rritje të konsiderueshme të fitimit.
 • Shfaqja e mesnatës — Dy simbolet e disponueshme të egër në formën e një magjistari dhe ndihmësit të tij të bukur për t’u bashkuar në mënyrë që të zgjerohen në të gjitha bateritë dhe të sjellin shumë çmime.
 • Maska kryejnë funksionet e shpërndarjes. Fotografitë bien vetëm në bateritë e para, të treta dhe të pesta. Tre elementë të shpërndarjes drejtojnë 10 frispins.

Si të Luaj

Ju mund të luani makinën e lojërave të shfaqjes së mesnatës menjëherë nga shfletuesi duke vizituar faqet tuaja të preferuara të kazinosë. Lojë funksionon në mënyrë të shkëlqyeshme nga çdo vegël, duke ruajtur grafika me cilësi të lartë, aftësi çmimesh, funksionalitet plotësisht.

Kombinimet e çmimeve llogariten nga të dy palët, gjë që e bën lojën shumë fitimprurëse. Tabela e Pagesave paraqet linjat e mundshme të çmimeve të fitimeve, si dhe koeficientët, në varësi të fotove të përkradha. Para se të fillojë, lojtari duhet të vendosë bastet në shumën 0.1 deri 500 kredi.

Mënyra turbo do të bëjë rrugën drejt fitoreve të mëdha edhe më të shkurtër, pasi bateritë ndalen shumë shpejt. Ata që dëshirojnë të shijojnë rotacionin mund të funksionojnë në modë normale, duke përdorur çelësin më të madh të rrumbullakët.

Midnight Show Slot Machine Machine

Personazhet e makinës së lojërave të shfaqjes së mesnatës shoqërohen me truket, mistikën dhe ritualet magjike. Bateritë do të bien:

 • Kartat e njohura me fotografi të kafshëve të trajnuara
 • Daulle për shoqërimin muzikor të trukeve të rrezikshme
 • Ball magjik për të thënë pasuri
 • Një shishe e vjetër me shpirtra
 • Një arkivol me një klloun që hidhet jashtë kur hapet

Elementi i fundit është më i paguari. Pjatë e artë, maska, personazhe kryesore — Bonus dhe simbole të veçanta.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.1% — Tregues i shkëlqyeshëm për rrotullimet fitimprurëse. Luhatshmëria mesatare garanton gjithashtu fitime të shpeshta në raundet e zakonshme.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira