Presto

Tifozët e një filmi të animuar të kultit do të jenë të interesuar të luajnë makinën e lojërave presto! Magjistari i Dexter tregon lojtarët truket fokale. Formati i zakonshëm i mashtrimeve me heqjen e një lepuri, lëshimi i pëllumbave dhe kartave do të shoqërohet me truket e papritura. Është e mjaftueshme për të mbledhur pendë në mënyrë që ata të fluturojnë larg, duke rimbushur bankën e derrit të lojtarit me shumëzues elegant. Bollëku i një programi bonus dhe shpina bujare të zakonshme me akruale bilaterale nuk do të më lejojnë të mërzitem. Lucky do të jetë në gjendje të rrisë bastet me 100 dhe madje 200 herë.

Ju mund të luani makinën e lojërave të slotit habanero në kazino online fastpay.

Përshkrimi i një makine slot

Pasi të fillojnë makinën e lojërave, lojtarët do të bien në dhomën ku do të gjejnë një magjistar për të paraqitur truket elegant. Asistenti do ta ndihmojë atë në një çështje të vështirë. Dizajni është bërë me ngjyrë të kuqe të errët, e cila vetëm thekson magjinë. Ofruesi habanero prezantoi një shoqërim të përshtatshëm muzikor për një lojë më dinamike.

Nuk do të jetë e vështirë të hartohet një performancë e gjallë, duke përdorur një panel kontrolli intuitiv në fund. Shumica e lojtarëve nxjerrin në pah opsione të shumta bonus me iluzione, topa magjikë, duke hedhur karta, duke zgjeruar ikona, rotacione të përsëritura.

Funksionaliteti i lojës

Fusha klasike e lojës sipas skemës 5–3 plotëson një numër të madh linjash. Lojtarët mund të formojnë fitime në 243 korsi aktive. Kur tre ose më shumë elementë përkojnë, rezultati rritet me bastet shumëzuar me koeficientët tabelarë. Në këtë vend, fitimet ngarkohen nga të dy palët, gjë që thekson përfitimin e një histori të gjallë. Shpërblimet e parave të gatshme pas rezultateve të shpinës janë përmbledhur.

Me ndihmën e cilësimeve, lojtarët mund të ndryshojnë shanset e fitores, duke ndryshuar bastet, duke filluar raundet në mënyra të ndryshme. Keyelësi i madh në mes të panelit do të nisë rrotullimin duke marrë parasysh ekspozitat e vazhdueshme të vlerave pasi të ndalet daulle. Autoritetet bëjnë të mundur që të shijoni procesin në një bast. Loja ka shumë mundësi bonus. Nuk ka çmime progresive dhe raunde rreziku.

Raund bonus në presto!

Aftësi bonusi në presto! I pakufizuar. Wild do të shfaqet në fushë me një mbishkrim të përshtatshëm që zëvendëson të gjithë personazhet përveç shpërndarjes. Elementi i egër gjithashtu formon kombinimet e veta fituese. Skatter është zinxhirë çmimi fitimprurës kudo në daulle. Tre elementë të shpërndarjes janë nisur nga Frispins.

Lojë Bonus përfshin një seri raundesh çmimesh. Në pjesën e sipërme ka ikona me pendë në një sasi deri në 20 copë. Çdo raund heq një stilolaps. Sapo të përfundojë e fundit, magjistari përcakton rastësisht llojin e bonusit mbrapa:

 • Në prani të dy slurry, çdo element mund të shndërrohet në një top kristali. Fillon një seri e Frispinov.
 • Në ekran, kartat deri në gjashtë copa me kthimin e elementeve në një simbol Weil fluturojnë larg.
 • Bateritë bllokohen me formimin e syzeve në të gjithë numrin.
 • Asistenti zë të gjitha pozicionet e fushës së lojës, duke kryer funksionet e Wilda.
 • Radhët janë të mbushura me cilindra. Elementë të tillë fillojnë respektet dhe shndërrohen në çdo ikonë fitimprurëse për të formuar kombinime fitimprurëse.

Makina e slotit ka një funksion të rotacioneve të lira ku bastet bëhen rastësisht nga kazino. Gjatë Frispins, raundet e bonusit me të egra, bllokimi i baterive, kartat e shpërndarjes mund të aktivizohen.

Si të Luaj

Propozohet të luhet, duke vendosur një gjuhë të përshtatshme. Ju mund të drejtoni një makinë elektronike nga çdo pajisje, falë teknologjisë moderne HTML5. Para se të fillojë, lojtari duhet të njihet me rregullat, karakteristikat e referencës, duke shtypur i.

Linjat e lojës janë fikse, kështu që para fillimit duhet të vendosë vetëm normat. Lojtari zgjedh vlerën e fytyrës dhe numrin e monedhave. Pas kësaj, fillohen shpina e zakonshme ose automatike. Kur formoni zinxhirët e çmimeve në 243 linjat e lojës, llogaria e lojtarit do të plotësohet për një shumë të caktuar, në varësi të normës.

Simbolet e makinës së të folurit Presto!

Tabela e karaktereve të makinerisë presto slot! Përfshinë:

 • Karta nominale
 • kuti
 • Pëllumba
 • lepur
 • Ndihmës magjistar
 • kartat në dorën e magjistarit

Kombinimet e çmimeve gjithashtu formojnë fotografi me mbishkrim të egër dhe top kristal. Të gjithë koeficientët janë renditur në tabelën e fitimeve. Sa më i madh të jetë zinxhiri i çmimeve, aq më fitimprurës janë shumëzuesit e çmimeve. Fotografitë më fitimprurëse — Ky është një asistent, lepuri, wilde dhe top magjik.

Makinë slot RTP

Presto e makinës slot RTP! e barabartë me 97.99%, pavlefshmëria e mesatares. Këta tregues — Konfirmimi më i mirë i jep të shpeshta dhe të larta. Në faqet e kazinove të larta ka versione demo të slot që ju lejojnë të luani falas dhe pa regjistrim. Lojtarët mund të binden nga çdo pajisje pa rreziqe të raundeve magjike pa rreziqe.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira