Treasure Mania

Tifozët e mendimit nga fillimi deri në fund duhet të fillojnë makinën e lojërave të thesarit të manisë. Evoplay ofron të zhyten në komplot, ku dy karaktere vizatimore — xhuxh dhe goblin luftojnë për bizhuteri. Mbrapa magjepsëse të zakonshme shoqërohen nga një larmi funksionaliteti, një mundësi origjinale e një simboli të veçantë dhe zgjidhje të tjera të papritura nga zhvilluesi. Slot do të apelojë për lojtarët me përvojë dhe fillestarët, siguron fitime të shpërndara dhe shumëzues të shumtë. Secili me fat ka një shans për të shumëzuar bastin 1000 herë.

Ju mund të luani makinën e slot evoplay në kazino në internet joycasino.

Përshkrimi i një makine slot

Prezantimi i videos do të tregojë thelbin e komplotit: një gnome dinake, ndërsa goblin është i ëmbël, duke vjedhur një qese prej ari. Slot është projektuar në një stil vizatimor, duket spektakolar dhe elegant. Loja zhvillohet në një pastrim me pulë, një tendë, një zjarr për gatim dhe atribute të tjera që imitojnë vendin e vendbanimit të protagonistit. Lojtari do të duhet të vëzhgojë se çfarë po ndodh nga lart, e cila gjithashtu thekson origjinalitetin e zhvillimit.

Fusha e lojës është paraqitur në formën e karrocave të mbushura me gurë të çmuar me shumë ngjyra. Vendimet e papritura të ofruesit nuk mbarojnë këtu, të cilat lojtari do të sigurohet sa më shpejt që ai të fillojë raundet. Cilësimet për cilësimet janë në pjesën e poshtme, ekziston gjithashtu një ekuilibër dhe normë e normës. Raundet e zakonshme plotësohen nga bonus dhe simbole misterioze.

Evoplesë

Funksionaliteti i lojës

5 daulle me 15 qeliza nuk do të rrotullohen në formatin e zakonshëm. Duke klikuar në fillim, lojtari heq karrocat nga fusha për të hapur qasje për pamjen e fotove të reja. Raundet duken shumë spektakolare, dhe shoqërimi muzikor shton motivim. Pista shoqërohet nga tingujt e shpendëve, kështu që atmosfera premton të jetë shoferë dhe në të njëjtën kohë relaksues.

Një gamë e gjerë e basteve bën të mundur rregullimin e lojës, duke sjellë Madame Fortune. Kur formoni kombinime fituese të tre katër ose pesë ikonave, bilanci i çmimit do të plotësohet me një vlerë tabelare. Është e mundur të njiheni me tryezën e pagesave me këtë të fundit. Në mënyrë që të mos shpërqendrohen nga tinguj të panevojshëm ose anasjelltas për të bërë një udhë për vëllimin e plotë, lojtarët mund të përdorin funksionet e cilësimeve.

Raund i bonusit në Mania e Thesarit

Loja përmban një simbol të një imazhi të gjoksit. Wild do të bjerë në daulle, duke marrë pamjen e elementit të nevojshëm për fitoret. Ka edhe aftësi të tjera bonus këtu:

 • Nëse në një humbje mbrapa elementi i egër ra në qelizën e sipërme, ai zgjerohet në të gjithë daulle, duke rritur shanset për të mbledhur kombinime çmimesh.
 • Bonusi do të fillojë kur Goblin të bjerë në qendër, dhe në daulle të tjera xhuxh. Dyert për një turne çmimesh do të hapen, ku do të mblidhen gurë të çmuar, duke përcaktuar madhësinë e fitimeve.

Evoplesë

Udhëtimi për të mbledhur gurë të çmuar, do të jetë interesante, falë simboleve speciale. Ato janë të mbyllura me gurë, në mënyrë që në hapje të paraqesin surpriza të këndshme për lojtarët. Simbolet shtesë të zëvendësimit mund të qëndrojnë në fushë disa rrotullime me radhë, duke kontribuar në formimin e kombinimeve fituese.

Si të Luaj

Zhvillimi i Teknologjisë së Inovacionit HTML5 ju lejon të luani një lojëra elektronike nga çdo pajisje që funksionon Windows, Android, iOS. Ekrani automatikisht përshtatet me diagonalin e dëshiruar, duke mirëmbajtur opsionet dhe një panel cilësimesh të përshtatshme. Për të filluar lojën, vijon:

 1. Vendos bastet në rangun nga 0.1 deri 500 monedha
 2. Nisni rotacionet ose lojërat automatike
 3. Prisni për rezultatet

AutoSpins janë nisur me një zgjedhje paralele të numrit të rotacioneve dhe kufijve të fitimeve/humbjeve. Kjo tabelë do të hapet kur shtypni butonin automatik të rrumbullakët.

Simbolet e makinerisë së slot -it të manisë së thesarit

Udhëzimet me simbole tabelare dhe koeficientët janë gjithmonë në dispozicion, të cilat lojtari mund t'i njohë veten në çdo kohë. Kombinimet e plagëve do të formohen duke filluar me daulle të majtë. Lojtarët mund të presin rastësitë e kristaleve të ngjyrave të tilla:

 • I zi — X1
 • I kuq — X2
 • Blu — X3
 • i artë — X5
 • Blu — X15
 • I gjelbër — x20
 • I kuq — X30
 • Vjollcë — X50

Këto janë koeficientët që garantohen kur zinxhirët e pesë fotografive identike përkojnë. Karrocë që luan rolin e Wilde do të sjellë gjithashtu shumëzuesit X75, duke formuar kombinimet e tyre.

Makinë slot RTP

Lojtarët e makinerive të lojërave të thesarit Mania përfshihen në listën e lojërave fitimprurëse. RTP e saj është 96% me paqëndrueshmëri mesatare. Sipas llogaritjeve të testuesve, probabiliteti i humbjes së goditjes është 40%, gjë që është shumë e motivuar.

Slot nuk ka një taktikë të vetme fitimtare, pasi funksionon sipas sistemit shtetëror të universitetit mjekësor. Por lojtarët mund të përdorin strategji të ndryshme, duke punuar zgjidhjet e tyre për fitoret. Shtypni të gjitha funksionet janë të mundshme falas duke vizituar faqet më të mira të kazinosë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira