Tree of Light

Hyrja në një përrallë të vërtetë është mjaft realiste duke lançuar makinën e slotit të pemës së dritës. Ofruesi i Evoplay krijoi një histori që nuk do t'i lërë lojtarët indiferentë dhe do të bëjë të mundur që të pasurohet ndjeshëm vetë. Banorët e pyllit magjik kanë përgatitur shumë surpriza të këndshme me karakteristika bonus dhe koeficientë bujarë. Një gamë e gjerë e basteve hap mundësi për të aplikuar strategji të ndryshme fitimtare, duke e bërë pushimin magjepsës. Duke luajtur në një mënyrë të madhe, të gjithë mund të jenë shumë me fat dhe rezultati do të plotësohet në shumën prej 75,000 monedhash. Përqindja e kthimit është konfirmimi më i mirë i rrotullimeve fitimprurëse.

Ju mund të luani makinën e slot evoplay në kazino në internet riobet.

Përshkrimi i një makine slot

Lojtarët do të hapin një glade përrallore pyjore me personazhe të lezetshëm, zogj të çuditshëm dhe shoqërim të këndshëm muzikor. Slot është bërë në një skemë ngjyrash të ndritshme në një stil vizatimor. Do detaj është tërhequr në mënyrë të përkryer, personazhet kryesorë lëvizin, duke krijuar një komplot të plotë të animuar.

Evoplesë

Pamja tërheq modelin origjinal të fushës së lojës, ku nuk ka linja daulle të dukshme. Simbolika e ndritshme duket se fluturon në ajër, duke tërhequr më të mirën që të jetë e mundur në botën e pyllit misterioz. Raundet zhvillohen me humbjen e simboleve të zakonshme, elementëve të egër, lëshimit të freespins, shumëzuesit dhe lojën e bonusit. Magjia do të fillojë menjëherë pasi të fillojnë daulle dhe të befasojnë këndshëm zgjidhjen e pazakontë nga zhvilluesit.

Funksionaliteti i lojës

Fusha e lojës përbëhet nga pesë bateri dhe tre rreshta. Pagesat ngarkohen në 10 linja vazhdimisht aktive. Pas fillimit të lojës, në vend të rotacioneve tradicionale, lojtari do të monitorojë personazhin kryesor, i cili, pasi të ndalojë, do të kandidojë në fushën e re të lojës me opsione të tjera. I njëjti parim duhet të pritet kur aktivizoni raundet automatike. Nëse pasuria buzëqesh, miu është shumë i lumtur, i cili theksohet nga shoqërimi dinamik muzikor.

Paneli i kontrollit është i vendosur në pjesën e poshtme të barit të gjelbër. Vendosja intuitive e çelësave të njohur nuk do të marrë shumë kohë për t'u njohur me pikat kryesore. Në të majtë, lojtari mund të përdorë udhëzimet me rregullat, si dhe cilësimet që ju lejojnë të organizoni pushim në preferencat personale.

Raundi i bonusit në pemë të dritës

Në lojë, simboli Weild kryen funksionin e zëvendësimit të njohur për shumë njerëz. Fotografia me mbishkrimin e egër në ekran do të përshtatet me çdo element për të formuar një zinxhir fitues.

Ekziston edhe një simbol çmimi i rrotullës, i cili, nëse miu haset në rrugë, shkakton një seri Frispins. Mbrapa falas fillojnë me 7 rotacione, pastaj fotografia e lëvizjes shton 5 rrotullime, duke përmirësuar njëkohësisht sinkronizimin. Numri maksimal i freespins — pesëmbëdhjetë.

Evoplesë

Makina e slotit përmban disa funksione bonus:

 • Në çdo kohë, një pikëpyetje mund të ndodhë para miut. Pas kësaj, në fushën e lojës, dy nga çdo element do të shndërrohen në një simbol të egër.
 • Disa raunde fitimtare me një formacion të caktuar aktivizojnë disa mundësi çmimesh. Ky është një element i egër i zgjeruar, një element i rastësishëm i ikonave të egra, të sinkronizuara.

Funksionet e bonusit të një makine slot aktivizohen me rend të rastit. Turneu i çmimeve është nisur edhe nga kombinime speciale. Nuk ka blerje të raundeve të çmimeve në slot.

Si të Luaj

Pylli Magjik hap mundësi fitimtare me ruajtjen e të gjitha opsioneve, pavarësisht nga vegla e përdorur. Është e përshtatshme të luash me PC, tableta, smartphone dhe iPhone në slot. Lojtari ka nevojë vetëm:

 1. Lëvizni normën nga 0.1 deri 500 kredi
 2. Drejtoni raunde ose autoogr
 3. Prisni për humbjen e kombinimeve të çmimeve

Kur zgjidhni një lojë automatike, është e mundur të konfiguroni numrin e rrotullimeve, vendosni kufizime në bankroll. Kombinimet fituese llogariten në të gjitha linjat, në të dy anët e fushës së lojës, gjë që është mjaft fitimprurëse.

Një gamë e gjerë e basteve ju lejon të rregulloni shanset e fitores: luani me vlera minimale ose rritni shanset e fitimeve të mëdha në ndjekje të shumëzuesit maksimal x1800. Të gjithë mund të zgjedhin një strategji fitimtare duke përdorur një demovim të makinës slot.

Pema e karaktereve të makinerisë slot të lehta

Simbolet e veçanta të pemës së makinës slot të lehta në formën e mbishkrimit të egër dhe lëvizjes plotësohen nga elementë të zakonshëm. Lista e kësaj të fundit përfshin:

 • Gur i gjelbër
 • Gur i kuq
 • Gur i kaltër
 • Gur vjollcë
 • hardhucë
 • nje luan
 • Dhelpra
 • buf

Kur formon një zinxhir prej pesë fotografish, lojtari do të marrë koeficientët më të mëdhenj nga tabela e pagesave. Buf — Elementi më fitimprurës që ju lejon të rritni bilancin e çmimeve në 75,000 monedha.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.1%, paqëndrueshmëria — I lartë. Ofruesi i Evoplay krijoi një përrallë të vërtetë, të mbushur me zgjidhje të papritura, të pasme origjinale, akruale çmimesh nga të dy palët dhe shpesh duke kënaqur aftësitë e bonusit.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira