Rishikimi i Kazino Pin-up 2023

Pin-up u regjistrua si një kazino në vitin 2016 në Qipro me platformën e saj të lojrave. Platforma është zhvilluar më së miri në të gjitha gjuhët, hryvnia, rubla, dollarë, euro janë dhënë si monedhë. Pin-up është tërheqës për lojtarët jo vetëm me një ndërfaqe të dizajnuar mirë, por edhe me një sistem bonus të aksesueshëm dhe regjistrim të thjeshtë. Mbledhja e lojërave përfaqësohet nga më shumë se 3,700 lojëra elektronike të llojeve të ndryshme. Dhe kjo nuk është ende një përshkrim i plotë i platformës, kështu që le të hedhim një vështrim më të afërt në tiparet e kazinosë.

Bonus:250fs + 100% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Kodi promocional: PINUP2022
250FS + 100%
Bonus i mirëpritur
Merrni bonus

Pin Up Bonus Kazino

Programi i bonusit PinUp është mjaft standard: ka dhurata të mirëseardhura për të sapoardhurit, dhurata për ditëlindje dhe promovime stimuluese për lojtarët e rregullt. Dhuratat janë mjaft bujare, kështu që çdo lojtar merr shpërblime të mira në varësi të kushteve dhe programit aktual. Konsideroni çdo program bonus dhe veçoritë e veprimit të tij.

pinupsite

Bonus “Mirësevini”

Ky program bonus është i vlefshëm një herë dhe ka vetëm një nivel shpërblimi. Për të marrë pjesë në të, lojtari duhet të kalojë procesin e regjistrimit dhe të konfirmojë profilin, si dhe të plotësojë llogarinë. Një lojtar i ri merr 100% në depozitën e parë. Shuma e depozitës së parë përcaktohet individualisht për vendin në të cilin operon platforma. Programi është i vlefshëm vetëm për 72 orë nga momenti i aktivizimit të llogarisë në faqe, nëse gjatë kësaj periudhe bonusi nuk është përdorur, atëherë ai thjesht digjet. Nuk ka asnjë kod promocional për aktivizim, pasi të gjithë përdoruesit e rinj kanë automatikisht të drejtën të marrin një prezantim.

Bonus “Depozita”

Ky program tashmë ka disa nivele veprimi dhe vlen për lojtarët e rregullt që kanë bërë tashmë më shumë se një bast. E tashmja është e vlefshme për një kohë të pacaktuar, kështu që mund ta përdorni në çdo kohë. Në mënyrë tipike, informacioni për shpërblime të tilla u dërgohet klientëve të rregullt me ​​postë ose si mesazh në telefon, kështu që të dhënat në lidhje me të janë kryesisht të fshehura. Në çdo rast, lojtarët mund të marrin pjesë në dy nivele inkurajimi:

 1. niveli i parë. Lojtari merr 150% në depozitën e parë, si dhe 250 rrotullime falas. Është e vlefshme për një kohë të pacaktuar dhe mund të përdoret në çdo kohë. Shuma minimale e depozitës përcaktohet nga vendi në të cilin operon platforma.
 2. niveli i dytë. Lojtari në depozitën e parë tarifohet 150%. Shuma minimale e depozitës është disa herë më e vogël se në nivelin e parë.

Për të aktivizuar bonusin, jepet një kod promocional, lojtarët e marrin atë individualisht në një letër ose mesazh. Për të marrë informacionin e nevojshëm në kohë, është e rëndësishme që lojtarët të kalojnë procesin e regjistrimit në kohën e duhur, të konfirmojnë llogarinë dhe të monitorojnë letrat dhe mesazhet hyrëse. Ju duhet të rifitoni bonusin, përveç nëse shprehimisht ndryshe në kushtet e promovimit.

Bonusi i kthimit të parave

Ky program bonus i lejon lojtarët të marrin përsëri një pjesë të shumës së humbur. Bonusi është i vlefshëm vetëm të hënën. Në këtë rast, shuma e parave të kthyera varet nga shuma e fondeve të humbura për javën e kaluar. Pra, shuma e kthimit të parave të gatshme mund të jetë 5, 7, 10%. Ju mund t’i rifitoni paratë e marra brenda 72 orëve nga momenti i marrjes së tyre, në të kundërt ato do të digjen. Shuma e fondeve nga e cila kreditohet cashback përcaktohet nga vendi ku operon platforma.

Bonusi “Ditëlindja”

Për të marrë bonusin, lojtari duhet të kalojë procesin e regjistrimit dhe verifikimit, si dhe të tregojë datën e saktë të lindjes në përputhje me të dhënat e pasaportës. Dhurata merret nga lojtarët në ditëlindjen e tyre, ajo është e vlefshme për 72 orë nga momenti i marrjes. Në këtë rast, bonusi duhet të aktivizohet dhe kjo mund të bëhet brenda një jave nga ditëlindja e lojtarit. Dhurata duhet të vihet me bast x50. Shuma maksimale e përllogaritjes përcaktohet individualisht nga platforma.

bonus rrotullimi falas

Lojtarët në depozitën e tyre të parë marrin një bonus të shkëlqyer: 50 rrotullime falas çdo ditë për 5 ditë nga fillimi i pjesëmarrjes në promovim. Në të njëjtën kohë, përcaktohet shuma e depozitës minimale, e cila përcaktohet nga platforma individualisht. Ju duhet të rifitoni rrotullimet e marra falas me bastin x50 brenda 24 orëve nga momenti i marrjes, përndryshe ato do të digjen.

Regjistrimi dhe verifikimi

Regjistrimi në Pin-Up është i nevojshëm në mënyrë që lojtari të mund të transferojë para dhe të vendosë baste mbi to. Për më tepër, krijimi i një llogarie zyrtare i lejon lojtarit të marrë të gjitha shpërblimet e kërkuara dhe t’i disponojë lirshëm ato, si dhe të aksesojë të gjitha automatet në modalitetin e plotë, dhe jo në versionin demo. Për t’u regjistruar, lojtari duhet të specifikojë të dhënat e mëposhtme në fusha të veçanta:

pinupreg

 • Emri i lojtarit;
 • data e lindjes në përputhje të plotë me këto pasaporta;
 • gjinia e lojtarit;
 • shteti dhe qyteti i vendbanimit, si dhe adresa e regjistrimit/banimit;
 • numrin e telefonit celular;
 • Adresa e postës elektronike;
 • fjalëkalim i krijuar vetë;
 • monedhën e llogarisë (mund të zgjidhni nga ato të paraqitura).

Të gjitha fushat duhet të plotësohen me përgjegjësi dhe në përputhje me të dhënat e pasaportës, pasi të gjitha informacionet do të kontrollohen nga administrata. Ndryshimi i të dhënave të futura është problematik dhe monedha e specifikuar është përgjithësisht e pamundur. Pasi të keni futur të gjitha informacionet dhe lojtarin, duhet të konfirmoni profilin përmes një mesazhi në telefon ose një email. Për të marrë të gjitha shpërblimet dhe për të rimbushur lirshëm bilancin, është e rëndësishme që lojtari të kalojë verifikimin, domethënë konfirmimin e identitetit të lojtarit. Për verifikim, përdoruesi duhet t’i sigurojë administratës sa më poshtë për verifikim:

 • një skanim ose foto e një dokumenti identiteti (kjo mund të jetë jo vetëm një pasaportë, por edhe një patentë shoferi, ID ushtarake ose dokument tjetër);
 • foton tuaj së bashku me një dokument identiteti (foto duhet të jetë e qartë dhe e lexueshme).

Përdoruesit përdorin më shpesh metodën e parë, por kontrollimi i një fotoje ose skanimi i një dokumenti kërkon më shumë kohë. Nëse përdoruesi bashkangjit foton e tij me një dokument në dorë, atëherë verifikimi zgjat rreth 3 ditë. Të gjitha të dhënat duhet të jenë të besueshme dhe të jenë në përputhje me ligjin, përndryshe profili do të bllokohet dhe lojtari nuk do të jetë në gjendje të krijojë një llogari. Në fund të verifikimit, lojtari merr një mesazh që konfirmon procesin ose refuzon të regjistrohet. Vetëm nëse profili konfirmohet, përdoruesi mund të fillojë të bëjë baste dhe të luajë.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Pin-Up

Kazinoja ka një version kompjuterik mjaft miqësor dhe të dizajnuar mirë që ngarkohet lehtë dhe funksionon shkëlqyeshëm. Por jo të gjithë përdoruesit mund të përdorin një kompjuter për të marrë pjesë në Pin-Up. Nuk ka asnjë aplikacion celular në kazino, pasi zhvillimi i tij nuk ka filluar ende. Ky është një disavantazh i rëndësishëm, pasi nuk është praktike dhe kërkon shumë kohë për të hyrë në shfletues çdo herë.

pinupapk

Zhvilluesit e Pin-Up kanë krijuar një version të përshtatshëm celular të faqes. Kur një përdorues fut një adresë faqeje, burimi i uebit rindërtohet automatikisht për një telefon ose tablet. Funksionaliteti i versionit celular nuk është i ndryshëm nga versioni i kompjuterit: janë paraqitur të gjitha të njëjtat makina, lojëra elektronike video dhe shumë më tepër. Përveç kësaj, të gjitha të dhënat e profilit mbahen mend automatikisht nga sistemi dhe nuk është e nevojshme të plotësoni përsëri formularin çdo herë. Në të njëjtën kohë, shumë përdorues vërejnë se versioni i shfletuesit për telefonin është shumë më i përshtatshëm se ai i kompjuterit.

Makinat e fatit të kazinosë

pin up ka një shumëllojshmëri mjaft të madhe të automateve – më shumë se 3700 copë të llojeve të ndryshme. Shumica e tyre janë lojëra elektronike video, të cilat lejojnë lojtarët të luajnë plotësisht lojëra elektronike moderne. Lojërat janë zhvilluar nga ofrues të njohur, duke përfshirë: Pragmatic Play, Endorphina, Microgaming, Playtech, Quickspin, EGT, Amatic, Betsoft, Booming Games, 1×2 Gaming, Igrosoft, NetEnt, Belatra dhe 37 ofrues të tjerë.

pinupslots

PinUp lejon lojtarët të përdorin një filtër për të zgjedhur ofrues të caktuar ose lojëra individuale. Nëse një lojtar dëshiron të provojë diçka të re, atëherë ekziston një seksion i veçantë “Lajme” për të, i cili paraqet ofrues dhe lojëra elektronike të reja. Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin opsionet e mëposhtme të renditjes së sloteve për të zgjedhur një lloj të caktuar slot:

 • lojërat më të mira të javës;
 • lojërat më të mira të muajit;
 • slot machines që kohët e fundit u kanë sjellë fitime lojtarëve.

Ky renditje ofron një mundësi për të zgjedhur lojërat elektronike më të njohura dhe fitimprurëse. Një tipar i rëndësishëm i PinUp është se të gjitha automatet pa përjashtim mund të përdoren në versionin demo. Kjo i lejon lojtarët të vlerësojnë plotësisht të gjitha mundësitë e lojërave elektronike dhe të identifikojnë disa veçori të lojës. Qasja në demonstrime ofrohet edhe për klientët e paregjistruar për t’u njohur me kazinonë.

E bute

Numri i lojërave elektronike të disponueshme për lojtarë është më shumë se 3700, ka më shumë se 500 tituj të lojërave tavoline dhe lojërave me letra vetëm. Lojtarët mund të zgjedhin pothuajse çdo automat, ndër të cilat ka lojërat më të njohura dhe ekskluzive. Pra, në faqen zyrtare të kompanisë PinUp, përdoruesit mund të zgjedhin lojërat e mëposhtme përmes kërkimit dhe filtrit:

 • automate;
 • tregtar i gjallë;
 • poker;
 • blackjack;
 • baccarat;
 • keno;
 • letra gërvishtëse.

Gjithashtu, lojtarët mund të gjejnë opsione ekskluzive me jackpot-et e tyre në faqen zyrtare të internetit. Në të njëjtën kohë, çdo përdorues që ka vënë një bast në çdo slot ka një shans për të fituar. Lojtarët që kanë kaluar procesin e regjistrimit mund të marrin pjesë në shortin e shortit. Si rezultat, lojtarët marrin para, rrotullime falas, pikë për lojën si dhuratë dhe ka çmime edhe më të vlefshme në formën e laptopit, telefonit, orës dhe makinës.

Për më tepër, përdoruesit në sit mund të bastojnë në sport, të marrin pjesë në lojëra televizive dhe turne. Në të njëjtën kohë, të gjitha programet funksionojnë sipas një parimi unik. Për shumë prej tyre, lojtarët mund të shikojnë nga ana duke përdorur transmetimin e videos, por vetëm nëse ka para në llogarinë e përdoruesit. Bastet sportive mbështesin të gjitha sportet dhe ju mundësojnë të fitoni në çdo lloj basti.

kazino live

Platforma Pin-Up u ofron klientëve mundësinë për të luajtur me tregtarët e drejtpërdrejtë në seksionin e kazinosë live. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarët e vërtetë pa ndërhyrjen e një gjeneruesi të numrave kompjuterikë. Në këtë kategori, lojtarët mund të shijojnë poker, ruletë dhe blackjack. Kazinoja live u zhvillua nga ofruesit e mëposhtëm: Ezugi, Lucky Streak, Authentic Gaming, Evolution Gaming dhe NetEnt Live. Kategoria paraqitet në një seksion të veçantë, i cili mund të gjendet në faqen zyrtare të kazinosë ose duke kërkuar ose filtruar.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

PinUp ka pesë vjet që zhvillon dhe organizon lojëra të fatit. Gjatë kësaj kohe, mijëra lojtarë nga e gjithë bota i janë bashkuar kompanisë, kjo për shkak të përfitimeve individuale që marrin klientët kur luajnë lojëra elektronike. Por kjo nuk do të thotë që kazinoja nuk ka disavantazhe. Le të shohim se cilat janë avantazhet dhe disavantazhet e kompanisë PinUp.

Përparësitë Të metat
– një përzgjedhje e madhe e automateve: më shumë se 3700 copë;

– një program i mirë bonus për lojtarët e rinj dhe të rregullt, si dhe promovime për ditëlindje;

– disponueshmëria;

– platforma mbështet një numër të madh gjuhësh dhe monedhash;

– ekziston një shërbim mbështetës ku lojtarët mund të kontaktojnë me pyetjen e tyre;

– të gjitha makinat e fatit janë paraqitur në versionin demo;

– transferimet kryhen menjëherë pa vonesë;

– PinUp ka licencë për të kryer aktivitete të lojërave të fatit;

– çdo sistem pagese mbështetet.

– nuk ka asnjë aplikacion celular që mund të shkarkohet në telefon ose tablet;

– kazinoja është e ndaluar në shumë vende, gjë që tregon praninë e ndonjë shkeljeje të ligjeve të vendeve;

– Ka një kufi tërheqjeje.

Pra, platforma PinUp është mjaft e mirë dhe e sigurt për lojërat e fatit. Kompania siguron konfidencialitetin e të dhënave, mbrojtjen kundër vjedhjes së parave, si dhe tërheqjen dhe depozitimin e shpejtë të fondeve. Nëse ka ndonjë dyshim, rekomandohet të studioni rishikimet e lojtarëve të vërtetë që e njohin sistemin nga brenda, pikat e forta dhe të dobëta të tij. Kjo do t’ju ndihmojë të vlerësoni me maturi avantazhet dhe disavantazhet e PinUp.

Metodat bankare të inputit dhe outputit

Pas përfundimit të një profili të plotë dhe kalimit të procesit të verifikimit, përdoruesi merr mundësinë për të transferuar fonde në dhe nga llogaria e kazinosë. Platforma Pin-Up mbështet disa sisteme pagesash, duke përfshirë: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, SKRILL, NETTELER, PAYSAFECARD, WEBMONEY, CRYPT, PAYPAL, PAYEER, PIASTRIX, ECOPAYZ. Shpejtësia e transferimit është e menjëhershme – fondet kreditohen në llogaritë në disa sekonda. Nuk ka kufizime në transaksion, por ka një kufi maksimal në ditë. Në të njëjtën kohë, shuma e kufirit përcaktohet nga vendi në të cilin operon platforma.

shërbimi mbështetës

Platforma PinUp ka një shërbim mbështetës për klientët që kanë pyetje. Ju mund të kontaktoni administratën duke përdorur bisedën në internet në faqen zyrtare të kazinosë. Përveç kësaj, klientët mund të kërkojnë ndihmë përmes emailit. Opsioni i parë është shumë më i përshtatshëm, pasi lojtarët marrin një përgjigje mjaft shpejt, dhe ju mund të prisni një kohë të gjatë për një përgjigje me postë. shërbimi mbështetës punon në gjuhët e mëposhtme: rusisht, ukrainisht, anglisht, gjermanisht, portugalisht, turqisht. Ju mund të zgjidhni gjuhën në cilësimet.

Cilat gjuhë

Platforma Pin-Up funksionon në shumë vende. Prandaj, kompania thjesht duhet të ketë disa gjuhë për lehtësinë e klientëve. Përdorimi i një përkthyesi të rregullt është një ide e keqe, pasi shpesh frazat përkthehen me gabime, gjë që e bën të vështirë të kuptosh procesin e lojërave të fatit. Për të shmangur probleme të tilla, përdoruesi duhet të zgjedhë një nga gjuhët e mëposhtme të mbështetura nga kazino: rusisht, ukrainisht, anglisht, spanjisht, portugalisht, turqisht, azerbajxhanisht.

Çfarë monedhash

Përveç gjuhëve, kazino u ofron klientëve mundësinë për të zgjedhur një monedhë. Pra, kompania ofron një zgjedhje nga: RUB (rubla), USD (dollar), EUR (euro), BGN (lev bullgar), PLN (zloty polake). Ju mund të zgjidhni një monedhë vetëm gjatë regjistrimit dhe nuk mund ta ndryshoni atë më vonë, kështu që lojtarët duhet të zgjedhin me përgjegjësi një monedhë për të bërë transferime midis llogarive.

Liçensë

Pin-Up i kryen aktivitetet e tij në bazë të një licence speciale Curacao me numrin 8048/JAZ2017-003. Një kompani është e regjistruar në Qipro, ajo zbaton aktivitetet e lojërave të fatit në platformën e saj të zhvilluar. Prania e një licence siguron sigurinë e përdorimit të portalit, konfidencialitetin e të dhënave dhe pajtueshmërinë me të gjitha rregullat ndërkombëtare të lojërave të fatit.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time

Për të verifikuar një profil Pin-Up, një lojtar duhet të sigurojë një foto ose skanim të pasaportës së tij ose dokument tjetër identifikimi. Gjithashtu, mund të ngarkoni një foto tuajën me dokumentin në dorë, të hapur në faqen me informacione për pronarin.

Kërkesat për bonus dhe bast

Vetëm përdoruesit e regjistruar mund të vendosin baste dhe të marrin bonuse. Prandaj, duhet të kaloni procesin e regjistrimit. Përveç kësaj, ju duhet të sqaroni Marrëveshjen e Përdoruesit dhe Rregullat e Kazinosë.

A mund të luaj falas në kazino

Sigurisht. Kazinoja ofron mundësinë për të luajtur në të gjitha makinat e fatit në modalitetin demo, por është e pamundur të vendosni baste dhe të merrni bonuse pa rimbushur bilancin.

A është Pin Up Casino miqësor për celularin?

Ekziston një version celular i faqes, i cili është rindërtuar për një telefon celular ose tablet, dhe gjithashtu kujton formularin e plotësuar me një fjalëkalim dhe hyrje. Por nuk ka asnjë aplikacion celular.

Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë

Fondet tërhiqen menjëherë. Nuk duhet të ketë vonesa, domethënë, fondet kreditohen në llogarinë përkatëse brenda disa sekondave.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira
Comments: 4
 1. King

  Unë kam luajtur në Pin-up Casino për gjashtë muajt e fundit. Ndryshe nga kazinotë e tjera, lojëra elektronike të licencuara, tërheqje e shpejtë e fondeve jo më shumë se një orë. I kënaqur me mbështetjen e klientit gjatë gjithë orarit, i cili përgjigjet menjëherë. Aplikacioni celular është i shpejtë dhe përmban të gjitha veçoritë Pin-Up. Më thuaj, a mund të plotësoj gjendjen e llogarisë time personale me kriptomonedhë?

  1. Janet Fredrickson (author)

   Përshëndetje! Faleminderit për komentet tuaja rreth Pin Up Casino. Në Pin-Up, ju mund të rimbushni bilancin tuaj pa asnjë problem përmes kriptomonedhës

 2. Kelvin

  Kam një mendim të paqartë për kazinonë Pin Up, nga njëra anë, është një platformë e njohur e lojërave të fatit, nga ana tjetër, pas 24 orësh nuk më janë tërhequr paratë e fituara me ndershmëri. Duket se ai nuk ka bërë asgjë të tillë, ai thjesht ka përdredhur makineritë e tij dhe ka zgjedhur strategjitë e punës. Unë madje ndonjëherë përdora modalitetin “demo” falas për të testuar këtë apo atë pajisje. Por, tani kam pritur një ditë të tërë, por ende nuk ka para dhe jo. Cfare bera gabim? Apo ndoshta administrata e faqes thjesht po na mashtron?

  1. Janet Fredrickson (author)

   Mirembrema! Ndoshta nuk e keni identifikuar identitetin tuaj, për ta bërë këtë, thjesht duhet të siguroni dokumentet e nevojshme në seksionin përkatës. Gjithashtu, arsyeja e vonesës mund të jetë në sistemin e zgjedhur të pagesave. Kështu, për shembull, opsioni më i shpejtë është kuletat elektronike, do të duhet pak më shumë për të tërhequr para në detajet bankare.